Από παίχτες για παίχτες

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Next
AuthorMessage
Ernesto

Number of posts : 2463
Registration date : 2008-11-06

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Fri Jun 04, 2010 12:51 pm

Όχι Άλεξ... Αγωνιστικά νομίζω πως η Ισπανία είναι η πιο πλήρης ομάδα του Μουντιάλ... Αν φορούσε κίτρινα θα τους είχαν στέψει ήδη πρωταθλητές... Το λέω με την λογική οτι η μέχρι χτες λούζερ ομάδα, φαντάζει δύσκολο στα δικά μου μάτια να φτάσει σε 2η σερί διοργάνωση στην κορυφή... Φυσικά και δεν είμαι σίγουρος για κάτι τέτοιο για αυτό και την έγραψα στις 3 κατ' εμέ πιο επικρατέστερες ομάδες για κατάκτηση...

Να πω την αλήθεια εμένα μου έχει κολήσει Αγγλία... Δεν ξέρω... Κάτι μου λέει οτι ο διάδοχος του Χερστ θα είναι ο Ρούνεϊ... Με τα μακροχρόνια μπετ γενικά δεν τα πάω καλά... Το έχω πει... Δεν τα προτιμώ... Ίσως είναι η πρώτη διοργάνωση που θα τα τιμήσω αρκετά... Όπως μου κόλησε όμως στο προηγούμενο η Ιταλία τώρα μου έχει κάτσει Αγγλία...
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

Number of posts : 2255
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Fri Jun 04, 2010 1:00 pm

Hammer wrote:
.
ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Η ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ. 8 ΦΡΑΓΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΕΒΑΣΤΟ ΠΟΣΟΝ ΣΕ ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ ΕΦΥΓΕ.

ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΙΣΩ, ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ.
ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΛΟΥΣ ΕΧΕΙ, ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΣΟΕΠΙΘΕΤΙΚΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΥΣ.
ΑΛΛΑ
1. ΕΧΕΙ ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ
2. ΜΕΣΟΑΜΥΝΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΗ
3. ΤΕΡΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ
ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΧΝΑΝΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ Η ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ. ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΑΤΣ, ΘΑ ΤΗΝ ΠΟΝΤΑΡΩ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ?
ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ. ΟΥΤΕ ΜΠΑΛΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ, ΟΥΤΕ ΤΠΤ.
ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΤΑΡΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ. ΝΑ ΕΙΧΕ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ, ΘΑ ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ, ΘΑ ΕΙΧΑ Κ ΚΑΜΠΙΑΣΟ Κ ΖΑΝΕΤΙ ΣΤΟ ΡΟΣΤΕΡ.
Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ Ο ΚΑΠΕΛΟ ΠΧ ΤΟΝ ΑΡΓΕΝΤΙΝΟ ΜΕ ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ Κ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ Η΄ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΚΑΚΙΑ ?
ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΤΕ ΛΕΩ ΕΓΩ.

Κ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΔΙΨΑ ΤΗΣ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ Κ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ.
ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΦΙΛΕ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΥΠΟΘΕΣΗ. ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΕ 4 ΧΡΟΝΙΑ. ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ?
ΟΤΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΣΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑΓΜΕΝΕΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΚΟΡΕΣΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ Η ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ Κ Η ΑΓΓΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΔΙΨΑΣΜΕΝΕΣ, ΝΑ ΜΕ ΣΥΜΠΑΘΑΣ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΕΡΑ.
ΔΗΛ Ο ΜΑΪΚΟΝ, Ο ΚΑΚΑ Κ Ο ΦΑΜΠΙΑΝΟ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ?
Ο ΒΙΓΙΑ, Ο ΤΣΑΒΙ, Ο ΚΑΣΙΓΙΑΣ, ΔΕ ΛΑΧΤΑΡΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΤΗΣ ?
Ο ΡΙΜΠΕΡΙ, Ο ΡΟΜΠΕΝ, ΑΥΤΟΙ ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ ?
ΧΑΖΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΕΡΙ ΔΙΨΑΣ ΑΓΓΛΙΑΣ Κ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ.
ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΟΜΑΔΑ Κ ΠΑΙΞΕΙΣ Κ ΕΧΕΙΣ Κ ΣΩΣΤΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ, ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΓΙΑ ΔΙΨΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΥΜΑΡΑ.
Κ ΑΝ ΔΙΨΑΣ, ΠΑΡΕ 1 Η΄ 1 ΝΑ ΞΕΔΙΨΑΣΕΙΣ
παρτα

Υ.Γ. ΔΠ ΣΕ ΔΙΝΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΕΞΑΛΛΟ Κ ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΥΦΟΣ
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
View user profile
filologos
Admin

Number of posts : 996
Τόπος : Θεσσαλονικη

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Fri Jun 04, 2010 1:02 pm

Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ Ο ΚΑΠΕΛΟ ΠΧ ΤΟΝ ΑΡΓΕΝΤΙΝΟ ΜΕ ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ Κ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ Η΄ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΚΑΚΙΑ ?
ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΤΕ ΛΕΩ ΕΓΩ.

Μονο στον τελικο θα συναντηθουν... Εκτος αν καποια χασει την πρωτια στον ομιλο.. Πραγμα που το θεωρω ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ... και οκ ας φτασει η Αργεντινη τελικο και μετα πουλας κιολας Wink
Back to top Go down
View user profile http://www.betminds.eu
KAISARAS

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Fri Jun 04, 2010 1:04 pm

Ernesto wrote:
Όχι Άλεξ... Αγωνιστικά νομίζω πως η Ισπανία είναι η πιο πλήρης ομάδα του Μουντιάλ... Αν φορούσε κίτρινα θα τους είχαν στέψει ήδη πρωταθλητές... Το λέω με την λογική οτι η μέχρι χτες λούζερ ομάδα, φαντάζει δύσκολο στα δικά μου μάτια να φτάσει σε 2η σερί διοργάνωση στην κορυφή... Φυσικά και δεν είμαι σίγουρος για κάτι τέτοιο για αυτό και την έγραψα στις 3 κατ' εμέ πιο επικρατέστερες ομάδες για κατάκτηση...

Να πω την αλήθεια εμένα μου έχει κολήσει Αγγλία... Δεν ξέρω... Κάτι μου λέει οτι ο διάδοχος του Χερστ θα είναι ο Ρούνεϊ... Με τα μακροχρόνια μπετ γενικά δεν τα πάω καλά... Το έχω πει... Δεν τα προτιμώ... Ίσως είναι η πρώτη διοργάνωση που θα τα τιμήσω αρκετά... Όπως μου κόλησε όμως στο προηγούμενο η Ιταλία τώρα μου έχει κάτσει Αγγλία...

ΛΟΥΖΕΡ ΟΙ ΙΣΠΑΝΟΙ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΤΕ.
ΤΩΡΑ ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΛΟΥΖΕΡ.
ΔΕΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ Κ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.
Κ ΠΛΕΟΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΙΣΠΑΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΑ ΒΙΟΛΙΑ ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥΣ.

ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ.
ΑΝ ΠΟΝΤΑΡΑ ΚΑΤΙ, ΑΥΤΗ ΘΑ ΗΤΑΝ Η ΑΓΓΛΙΑ.
ΤΟ 8 ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΧΘΕΣ ΣΤΗΝ ΒΦ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΝΟΜΙΖΩ.

Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ.
ΣΤΗΝ 365 ΑΝ ΠΟΝΤΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΙΚΗΤΡΙΑ Κ ΑΥΤΗ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ, ΣΟΥ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΤΟ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ ΣΟΥ.
ΑΥΤΟ 1η ΦΟΡΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ.
ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΤΟ ΒΕΤ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Η 365.
ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ Κ ΤΑ ΚΑΛΑ.
Back to top Go down
View user profile
Ernesto

Number of posts : 2463

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Fri Jun 04, 2010 1:05 pm

ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΤΕ ΛΕΩ ΕΓΩ.

Και αν πάει στα πέναλτυ? Λέω εγώ... Χαχαχαχαχαχαχαχαχααχα...
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Fri Jun 04, 2010 1:05 pm

filologos wrote:
ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΤΕ ΛΕΩ ΕΓΩ.

Μονο στον τελικο θα συναντηθουν... Εκτος αν καποια χασει την πρωτια στον ομιλο.. Πραγμα που το θεωρω ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ... και οκ ας φτασει η Αργεντινη τελικο και μετα πουλας κιολας Wink

ΩΣ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΑΥΤΟ ΜΙΧΑΛΗ.
ΟΠΟΥ ΚΑΠΕΛΟ, ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ Κ ΝΤΕΛ ΜΠΟΣΚΕ, Κ ΛΙΠΙ, ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΛΕΒ
Back to top Go down
View user profile
Hammer

Number of posts : 3457
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Fri Jun 04, 2010 1:06 pm

KAISARAS wrote:
Hammer wrote:
.
ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Η ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ. 8 ΦΡΑΓΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΕΒΑΣΤΟ ΠΟΣΟΝ ΣΕ ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ ΕΦΥΓΕ.

ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΙΣΩ, ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ.
ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΛΟΥΣ ΕΧΕΙ, ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΣΟΕΠΙΘΕΤΙΚΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΥΣ.
ΑΛΛΑ
1. ΕΧΕΙ ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ
2. ΜΕΣΟΑΜΥΝΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΗ
3. ΤΕΡΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ
ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΧΝΑΝΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ Η ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ. ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΑΤΣ, ΘΑ ΤΗΝ ΠΟΝΤΑΡΩ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ?
ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ. ΟΥΤΕ ΜΠΑΛΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ, ΟΥΤΕ ΤΠΤ.
ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΤΑΡΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ. ΝΑ ΕΙΧΕ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ, ΘΑ ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ, ΘΑ ΕΙΧΑ Κ ΚΑΜΠΙΑΣΟ Κ ΖΑΝΕΤΙ ΣΤΟ ΡΟΣΤΕΡ.
ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΤΕ ΛΕΩ ΕΓΩ.

Κ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΔΙΨΑ ΤΗΣ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ Κ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ.
ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΦΙΛΕ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΥΠΟΘΕΣΗ. ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΕ 4 ΧΡΟΝΙΑ. ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ?
ΟΤΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΣΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑΓΜΕΝΕΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΚΟΡΕΣΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ Η ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ Κ Η ΑΓΓΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΔΙΨΑΣΜΕΝΕΣ, ΝΑ ΜΕ ΣΥΜΠΑΘΑΣ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΕΡΑ.
ΔΗΛ Ο ΜΑΪΚΟΝ, Ο ΚΑΚΑ Κ Ο ΦΑΜΠΙΑΝΟ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ?
Ο ΒΙΓΙΑ, Ο ΤΣΑΒΙ, Ο ΚΑΣΙΓΙΑΣ, ΔΕ ΛΑΧΤΑΡΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΤΗΣ ?
Ο ΡΙΜΠΕΡΙ, Ο ΡΟΜΠΕΝ, ΑΥΤΟΙ ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ ?
ΧΑΖΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΕΡΙ ΔΙΨΑΣ ΑΓΓΛΙΑΣ Κ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ.
ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΟΜΑΔΑ Κ ΠΑΙΞΕΙΣ Κ ΕΧΕΙΣ Κ ΣΩΣΤΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ, ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΓΙΑ ΔΙΨΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΥΜΑΡΑ.
Κ ΑΝ ΔΙΨΑΣ, ΠΑΡΕ 1 Η΄ 1 ΝΑ ΞΕΔΙΨΑΣΕΙΣ
παρτα

Υ.Γ. ΔΠ ΣΕ ΔΙΝΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΕΞΑΛΛΟ Κ ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΥΦΟΣ
μωρε δε γαμιεσαι μαλακα μεσημεριατικα, λες και σου ζητησα λεφτα κανεις γιδοβοσκε της καλαμαριας, κατι σου εχω πει για τα μεσημερια της παρακσευης και το ξεχνας :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Fri Jun 04, 2010 1:09 pm

ΜΗ ΛΕΤΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ, ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΧΤΕΣΙΝΟΙ.
ΣΤΑ ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΜΑΤΣ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΠΟΛΛΑ ΡΟΛΟ,ΟΧΙ ΜΟΝΟ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ.
ΕΝΑ ΜΑΤΣ ΕΙΝΑΙ, ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ, ΕΝΑΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ, ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΠΕΡΙΠΑΤΟ.
ΦΟΡΤΣΑ ΝΤΙΕΓΟ.....ΒΑΜΟΣ ΚΟΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
:xaxaxa:
Back to top Go down
View user profile
suspect

Number of posts : 3497
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Fri Jun 04, 2010 1:10 pm

Όσο και να το αναλύσετε, η Βραζιλία θα το πάρει :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:

(Ο Καίσαρας έχει απόλυτο δίκιο για τα περί δίψας... αυτά, σε Μουντιάλ ειδικά, είναι παπαριές μεγαλοπρεπέστατες)
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Fri Jun 04, 2010 1:11 pm

ΠΟΥ ΣΑΙ ΜΑΡΙΕ ?
ΜΙΑ Κ ΔΙΨΑΣ ΠΟΛΥ, ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΑΜΙΤΑ ΜΟΤΙΟΝ ΝΑ ΞΕΔΙΨΑΣΕΙΣ

ΚΟΙΤΑ ΜΟΝΑΧΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΚΑΚΙΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΕΛΙ

Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Fri Jun 04, 2010 1:16 pm

ΔΕ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ...ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΚΑΙ ΠΟΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΛΕΩ...ΕΣΕΙΣ ΟΧΙ.
ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ.
ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΔΙΨΑ, ΕΣΕΙΣ ΟΧΙ, ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΜΕΣΙ, ΕΣΕΙΣ ΟΧΙ.
ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΓΩ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ, ΕΣΕΙΣ ΟΧΙ :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ=9 ΓΡΑΜΜΑΤΑ + 2 ΑΠΟ ΜΕΝΑ =11
ΚΟΚΑΚΙΑΣ=8 ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ΜΟΥΝΤΙΑΛ=8 ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ...ΜΑΛΑΚΙΕΣ=8 ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ΟΛΟ ΜΑΖΙ=11888
ΤΥΧΑΙΟ?
ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ...
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:

Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Fri Jun 04, 2010 1:19 pm

Hammer wrote:
ΔΕ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ...ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΚΑΙ ΠΟΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΛΕΩ...ΕΣΕΙΣ ΟΧΙ.
ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ.
ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΔΙΨΑ, ΕΣΕΙΣ ΟΧΙ, ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΜΕΣΙ, ΕΣΕΙΣ ΟΧΙ.
ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΓΩ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ, ΕΣΕΙΣ ΟΧΙ :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ=9 ΓΡΑΜΜΑΤΑ + 2 ΑΠΟ ΜΕΝΑ =11
ΚΟΚΑΚΙΑΣ=8 ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ΜΟΥΝΤΙΑΛ=8 ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ...ΜΑΛΑΚΙΕΣ=8 ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ΟΛΟ ΜΑΖΙ=11888
ΤΥΧΑΙΟ?
ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ...

RESPECT cheers cheers cheers cheers cheers
ΤΩΡΑ ΦΙΛΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΕΠΕΙΣΕΣ, ΜΕ ΑΠΟΣΤΟΜΩΣΕΣ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΠΤ.
ΟΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΕ 11888 ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ, ΤΟ ΟΜΟΛΟΓΩ
ΕΙΣΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ
cheers cheers cheers
:xaxaxa: :xaxaxa:
ΟΛΑ ΤΑ euro euro ΔΙΚΑ ΣΟΥ
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Fri Jun 04, 2010 1:23 pm

ΠΑΩ ΝΑ ΠΙΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΞΩ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕΤΖΗ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΤΑ ΛΕΜΕ
Back to top Go down
View user profile
pontiak
Moderator

Number of posts : 1835
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Fri Jun 04, 2010 1:31 pm

Ανοιχτό είναι το ενδεχόμενο ο Ουμπέρτο Σουάζο να μην παίξει στο Παγκόσμιο Κύπελλο! Σύμφωνα με εφημερίδα της Χιλής «El Mercurio», ο 29χρονος επιθετικός είναι τραυματίας και στην προσπάθειά του να επιστρέψει γρηγορότερα στους αγωνιστικούς χώρους, έκανε δέκα ενέσεις, οι οποίες τον βοήθησαν για να βελτιωθεί η κατάσταση στον μυ που είχε πρόβλημα.

Ωστόσο, οι νέοι κανόνες της παγκόσμιας οργάνωσης κατά του ντόπινγκ (WADA) αναφέρουν ότι η ουσία που χρησιμοποίησε ο Χιλιανός φορ είναι απαγορευμένη. Έτσι, ενδέχεται να υπάρξει μια ξαφνική απώλεια για την ομάδα του Μαρσέλο Μπιέλσα.

http://www.sport-fm.gr/article/276561
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Fri Jun 04, 2010 1:50 pm

ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΜΝΗΜΗ, ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΤΗΣ ΚΟΡΕΑΣ Κ ΙΑΠΩΝΙΑΣ, ΤΟ 2002, Ο ΜΠΙΕΛΣΑ ΗΤΑΝ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΗΣ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ.
ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΕΞΙΑ - ΑΡΙΣΤΕΡΑ, ΔΕΞΙΑ - ΑΡΙΣΤΕΡΑ Κ ΟΥΤΩ ΚΑΘΕΞΗΣ.
ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΤΡΑΞΙΟΝ ΕΚΕΙΝΟΥ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ, ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΟΥΓΙΑ
Back to top Go down
View user profile
pontiak
Moderator

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Fri Jun 04, 2010 4:41 pm

Μεγάλο πλήγμα για την Εθνική Αγγλίας! Ο Φάμπιο Καπέλο δεν θα μπορέσει να υπολογίζει στις υπηρεσίες του Ρίο Φέρντιναντ στο Παγκόσμιο Κύπελλο μετά από τον σοβαρό τραυματισμό του στο γόνατο.

Ο αρχηγός των «λιονταριών» χτύπησε στη σημερινή προπόνηση και αμέσως μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο. Εκεί υποβλήθηκε σε εξετάσεις από τις οποίες –σύμφωνα με τις πρώτες εκτιμήσεις- διαπιστώθηκε ότι έχει υποστεί ζημιά στους συνδέσμους του γονάτου του, με αποτέλεσμα να μην μπορεί –πλέον- να δώσει το «παρών» στα γήπεδα της Νοτίου Αφρικής.
Back to top Go down
View user profile
pontiak
Moderator

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Fri Jun 04, 2010 4:45 pm

Τελικώς τα νέα ήταν άσχημα για τον ομοσπονδιακό τεχνικό της Ακτής Ελεφαντοστού, Σβεν Γκόραν Έρικσον σε ότι αφορά τον Ντιντιέ Ντρογκμπά, καθώς όπως αποκάλυψαν με ρεπορτάζ τους το Γαλλικό κανάλι Canal + και η εφημερίδα «L' Equipe» ο επιθετικός της Τσέλσι θα χάσει οριστικά το παγκόσμιο κύπελλο μετά και τις δεύτερες εξετάσεις. Αναλυτικά το ιατρικό τιμ των «ελεφάντων» εξέτασε τον 28χρονο επιθετικό στον καρπό του δεξιού χεριού, όπου είχε χτυπήσει στο πρωινό φιλικό εναντίον της Ιαπωνίας και αποφάνθηκε ότι ο χρόνος αποθεραπείας θα είναι περίπου ενάμισι μήνας, κάτι που σημαίνει ότι ο Ντρογκμπά δεν θα προλάβει να ενισχύσει την Ακτή Ελεφαντοστού γεγονός που καταστρέφει τις ελπίδες του Σουηδού τεχνικού για μια καλή πορεία στην Νότιο Αφρική.
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Fri Jun 04, 2010 6:18 pm

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ?
ΤΙ ΚΑΚΟ ΜΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ?
ΣΑΝ ΤΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΠΑΛΛΗΚΑΡΑΚΙΑ.
ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΠΟΥΣΙΑ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΦΕΡΝΤΙΝΑΝΤ. ΑΝ Κ ΠΑΛΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ 2ΑΔΑ ΣΤΟΠΕΡ Ο ΚΑΠΕΛΟ, ΑΛΛΑ Ο ΦΕΡΝΤΙΝΑΝΤ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΚΛΑΣΗ ΑΜΥΝΤΙΚΟΥ.
ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΠΛΗΓΜΑ Κ Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΝΤΡΟΓΚΜΠΑ.
ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΡΙΜΑ ?
Κ Ο ΜΙΛΙΤΟ ΨΙΛΟΤΡΑΥΜΑΤΙΣΤΗΚΕ ΧΘΕΣ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΗΚΕ.

ΚΑΝΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ ΓΙΑ
ΜΕΣΙ
ΙΓΚΟΥΑΪΝ,
ΤΟΡΕΣ
ΡΟΝΑΛΝΤΟ
ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ?

Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Fri Jun 04, 2010 6:42 pm

Μετά από τους Φέρντιναντ και Ντρογκμπά, και ο Αντρέα Πίρλο είναι πιθανό να μην μπορέσει να δώσει το «παρών» στο Μουντιάλ με την Εθνική Ιταλίας.

Τα Μέσα Ενημέρωσης της γειτονικής χώρας αναφέρουν ότι ο Πίρλο υπέστη θλάση δευτέρου βαθμού στο χθεσινό φιλικό παιχνίδι με το Μεξικό και θα χάσει σίγουρα τις προπονήσεις των επόμενων ημερών, όπως και το αυριανό φιλικό «τεστ» με την Ελβετία.

Στην Ιταλία, αναφέρουν ότι γίνεται προσπάθεια να προλάβει το πρώτο παιχνίδι για τη φάση των ομίλων με την Παραγουάη, ωστόσο εκφράζονται οι αμφιβολίες για το κατά πόσο θα μπορέσει να τα καταφέρ
Back to top Go down
View user profile
lipton

Number of posts : 917
Registration date : 2008-11-10

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Fri Jun 04, 2010 9:47 pm

Βαριέμαι αφόρητα :
Back to top Go down
View user profile
vasilis

Number of posts : 723
Τόπος : Anfield Road

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Sat Jun 05, 2010 12:23 pm

World Cup 2010: Nigeria's John Mikel Obi ruled out

¨ενας ένας πέφτουν κάτω σαν τα κοτόπουλα. Προβλέπω ένα πράγμα. Μουντιάλ α λα 2002. Τρελές εκπλήξεις και τα λοιπά. Βλέπω κάτι λατινοαμερικάνες που δεν έχουν πολλούς παίκτες στην Ευρώπη να πάνε καλά. Και να παίζουν καλά παίκτες που μέσα στη χρονιά είτε δεν πήγανε καλά είτε χάσανε κάποια ματς λόγω τραυματισμών και τώρα θα είναι πιο ξεκούραστοι. ΠΧ Κακά, Τζέραρντ, Φαν Πέρσι κτλ κτλ. Βιάστηκα να παίξω Αγγλία στο 8,00 και τώρα είναι 8,60.
In Don Fabio we trust
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Sat Jun 05, 2010 12:28 pm

ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΙΞΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΑ ΣΕ ΚΟΚΑ.
ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ.
ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΥΤΕΣ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ.
Back to top Go down
View user profile
pontiak
Moderator

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Sat Jun 05, 2010 12:30 pm

vasilis wrote:

¨ενας ένας πέφτουν κάτω σαν τα κοτόπουλα. Προβλέπω ένα πράγμα. Μουντιάλ α λα 2002. Τρελές εκπλήξεις και τα λοιπά. Βλέπω κάτι λατινοαμερικάνες που δεν έχουν πολλούς παίκτες στην Ευρώπη να πάνε καλά. Και να παίζουν καλά παίκτες που μέσα στη χρονιά είτε δεν πήγανε καλά είτε χάσανε κάποια ματς λόγω τραυματισμών και τώρα θα είναι πιο ξεκούραστοι. ΠΧ Κακά, Τζέραρντ, Φαν Πέρσι κτλ κτλ. Βιάστηκα να παίξω Αγγλία στο 8,00 και τώρα είναι 8,60.
In Don Fabio we trust

lol!
Back to top Go down
View user profile
vasilis

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Sat Jun 05, 2010 12:30 pm

Και κοκα παίξαμε ρε. εκει δε μασαμε από τίποτα. Ειμαστε ήδη ημιτελικό και συνεχίζουμε Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
vasilis

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Sat Jun 05, 2010 12:32 pm

pontiak wrote:
vasilis wrote:

In Don Fabio we trust

lol!

Ήταν και αυτός ένας λόγος που πήραμε το Εuro. Που είναι ρε οι Μητσοτακηδες του φόρουμ να ευχηθουν του Παρκ να διαπρέψει στο Μουντιάλ? Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   Today at 3:50 pm

Back to top Go down

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!
View previous topic View next topic Back to top 
Page 6 of 24Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Human remains found in Dublin mountains
» Piers Hopson
» Miscelleneous Articles
» Winifred Joyce missing from Dublin
» Everything you always wanted to know