Από παίχτες για παίχτες

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
lipton

Number of posts : 917
Registration date : 2008-11-10

PostSubject: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Tue Nov 03, 2009 9:36 am

Καλημερα

Hammer πως το βλέπεις το ματς Στανταρ-Ολυμπιακος?

Μιλάω καθαρά στοιχηματικά....

(Θα γελάσουμε αυτες τις μέρες)
Back to top Go down
View user profile
Hammer

Number of posts : 3457
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Tue Nov 03, 2009 11:40 am

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΑΣ ΚΑΛΑ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΜΕ ΤΙΣ ΕΙΡΩΝΙΕΣ.
ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑΤΙΗ ΜΑΛΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΣΕ ΠΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ...
ΕΧΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ ΜΕΤΑ ΓΕΛΙΑ Κ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΓΕΛΙΟ ΔΕ ΒΛΕΠΩ.
ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ ΓΕΛΙΟ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΛΑΜΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΟΙΠΟΥΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝΕ ΜΑΤΑΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΗΤΤΑ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΞΕΤΕ.
ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ Κ ΣΤΟΝ ΚΑΙΣΑΡΑΚΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΣΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΓΑΥΡΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ Κ ΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ ΑΦΟΥ ΕΙΣΤΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΤΙΠΟΤΕΝΙΟΙ.
ΤΩΡΑ ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΧΑΣΩ ΓΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙΣ, ΑΥΤΟ ΙΣΩΣ ΓΙΝΕΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΝΑΙ ΓΕΛΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΙ ΑΤΡΙΧΑ ΠΑΟ ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙΣ. ΝΟΜΟΤΕΛΕΙΑΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΧΑΣΩ ΑΛΛΑ ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΣΗ ΛΑΧΑΤΑΡ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΦΟΠΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΧΑΜΗΛΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΣΕΙ.
ΟΚ, ΔΕΧΟΜΑΙ ΣΑΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΟ.
Ο ΓΑΥΡΟΣ ΦΕΤΟΣ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΚΗΔΕΨΕΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΣ ΚΑΙ ΑΠΡΟΠΟΝΗΤΟΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΑΣΗ ΤΟΥ ΜΑΜΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΡΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΕΣ. ΡΟΜΠΕΣ.
ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ ΤΩΡΑ.
ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΤΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΒΑΣΗ ΦΟΡΜΑΣ ΚΛΠ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΑΝΤΑΡ.
ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΣΤΟ ΒΕΛΓΙΟ ΕΧΕΙ 3 ΜΑΤΣ ΧΩΡΣ ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΛΙΜΑ. ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΚΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΑ ΒΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ. ΕΠΙΣΗΣ Η ΛΙΕΓΗ ΟΠΩς ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΕΠΙΘΕΣΗ ΚΑΙ ΑΜΥΝΑ ΤΡΥΠΕΣ. ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΟΤΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ 3 ΜΠΑΚ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΕΙΣ. ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΥΠΙΑ ΑΜΥΝΑ ΤΗΣ ΣΤΑΝΤΑΡ. ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΘΑ ΕΧΕΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΑΡΚΕΤΕΣ. Η ΣΤΑΝΤΑΡ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΡΑ ΣΤΟΝ ΘΕΣΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΚΗ.
ΟΠΟΙΟΣ ΒΓΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΑΣΣΟ ΑΣ ΒΓΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΙΙΤΟΛΟΓΗΣΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΜΕΣΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.
ΑΥΤΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ.
ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΕΚΤΟΣ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΤΑΤΑΝΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΚΛΠ ΜΑΛΑΚΙΕΣ, ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΦΤΑΝΕΙ, ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΚΑΙ ΑΜΑ ΧΑΣΕΙ ΘΑ ΤΟ ΞΕΣΚΙΣΩ.
ΑΜΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΔΕ ΘΑ ΤΟΝ ΠΩ ΤΠΤ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΕΤΣΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΧΑΣΕΙ Wink
ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟ ΜΠΕΤ.
ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ Wink
Back to top Go down
View user profile
suspect

Number of posts : 3497
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Tue Nov 03, 2009 11:51 am

ου παίξεις είναι αυτό... δεν έχει απόδοση ούτε στον άσο ούτε στο διπλό...

για μένα είναι πολύ πιθανό το Χ, και θα μπει σε πακετάκι-λαχείο με Χ

(περί φόρμας στο Βέλγιο, γενικώς, όχι μόνο γι'αυτό το ματς: Στο Βέλγιο φέτος έχει πλέυ οφ, με τον πρωταθλητή μέσα... Ας το έχουμε υπόψιν όσοι δεν το ξέρουν, γιατί αλλάζει πολλά πράγματα...)
Back to top Go down
View user profile
Ernesto

Number of posts : 2463

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Tue Nov 03, 2009 2:45 pm

4η αγωνιστική... Εδώ συνήθως τα περισσότερα ματσάκια έρχονται χ... Αρκεί κανείς να κοιτάξει τις προηγούμενες χρονιές... Βέβαια όπως σωστά παρατήρησε ο Μιχάλης τις προηγούμενες χρονιές στην 3η αγωνιστική τα φαβορί περνάγανε... Πάντως λέω να κάνω την προσπάθεια και θα δούμε το αποτέλεσμα... Αργότερα θα γράψω και που κατέληξα...
Back to top Go down
View user profile
Ernesto

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Tue Nov 03, 2009 3:38 pm

Αποέλ - Πόρτο, Ατλέτικο - Τσέλσι, Μακάμπι - Γιουβέντους, Μάντσεστερ - ΤΣΣΚΑ, Μαρσέϊγ - Ζυρίχη, Μίλαν - Ρεάλ, Μπάγερν - Μπορντό, Μπεσίκτας - Βόλφσμπουργκ... Αυτά είναι τα σημερινά... Αν εξαιρέσουμε την Μαρσέϊγ που θεωρώ αδύνατο να μην νικήσει, όλα τα άλλα μπορούν να κάτσουν στην ισοπαλία... Ίσως και η Γιούβε να κάνει νίκη... Στην Κύπρο ο Αποέλ έχει αποδειχτεί γερό καρύδι, στην Ισπανία μοιάζει ίσως εύκολο ματσάκι για την Τσέλσι με την τραγική Ατλέτικο αλλά η Τσέλσι μας συνηθίσει που και που εκτός έδρας να ρίχνει λίγο ταχύτητα και να μην την χαλάει η ισοπαλία, έχει και το ντέρμπι την Κυριακή, κάτι που πάει και για την Μάντσεστερ η οποία παίζει και με ένα κάρο απόντες, στο Μιλάνο όλα ανοιχτά και όλα καλά για να σταυρώσει το ματσάκι και να είναι χαρούμενοι και οι δύο, η Μπάγερν είναι μια τσούλα ολκής που δεν με πείθει καθόλου σαν ομάδα φέτος και τέλος στην Τουρκία καλύτερη ομάδα η Βολφ, αλλά κάνει μια μικρή κοιλιά, ανώ και οι Τούρκοι με ελπίδες πρόκρισης... Και οι δύο θα παλέψουν, θα το σταυρώσουν το ματσάκι και είχαμε να λέγαμε... Ωραία δεν τα λέω... Οκ ανάλυση αγώνων προτείνοντας ισοπαλίες δεν πρόκειται να κάνω... Πάντως και με αυτά τα λίγα που είπα, εκτός από το παρελθόν του θεσμού, βλέπω πως και τα ματσάκια είναι βολικά...
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

Number of posts : 2255
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Tue Nov 03, 2009 4:14 pm

Hammer wrote:

ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΟΤΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ 3 ΜΠΑΚ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΕΙΣ. ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΥΠΙΑ ΑΜΥΝΑ ΤΗΣ ΣΤΑΝΤΑΡ.

ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΥΡΙΕ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ.
Η ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ ΣΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ.
ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΜΛΚ ΠΟΥ ΚΑΠΟΤΕ, ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ 3 ΜΠΑΚ (ΜΕ ΛΙΜΠΕΡΟ ΔΗΛ Κ 2 ΣΤΟΠΕΡ), ΤΟΝ ΕΚΡΑΖΕΣ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΟΠΑΔΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΕΤΣΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Η ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΤΡΟΜΕΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ).

ΤΩΡΑ ΕΡΧΕΣΑΙ ΕΣΥ, ΠΟΥ ΤΟΤΕ ΕΓΡΑΦΕΣ ΟΣΑ ΕΓΡΑΦΕΣ, ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ?
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΜΛΚ, ΕΠΑΨΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΑΥΡΟΣ Κ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕΣ ΣΕ GAYΡΟΣ ?
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ, ΠΑΙΖΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΠΟ ΣΕΝΑ.

ΔΕΝ ΚΡΙΝΩ ΤΟ ΑΝ ΣΩΣΤΑ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ Ο ΖΙΚΟ ΜΕ 3 ΣΤΟΠΕΡ, ΚΡΙΝΩ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΜΛΚ Κ ΤΙΣ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ ΣΟΥ.
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΡΕ ΤΑΓΑΡΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ ΣΕ ΤΣΙΡΚΟ ?
ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΤΗΝ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ, ΘΑ ΣΕ ΠΑΙΡΝΑΝΕ ΑΜΕΣΩΣ
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Tue Nov 03, 2009 5:08 pm

ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕ ΣΕΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ?
ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΜΕΤΑ ΝΑ ΛΕΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ.
ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΣΕ ΣΟΒΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ. ΜΕΣΗ ΛΥΣΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΙΑΛΟΓΟΣ.
Η ΘΑ ΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ Η ΠΑΛΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ..ΧΑΧΑΧΧΑ
ΕΛΕΟΣ ΡΕΜΛΚ...ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΑΥΤΟΝ ΝΑΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ. ΑΦΟΥ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΟΠΩΣ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΟ ΧΙΝΑΡΙ.
ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΙΛΟΥΡΟΕΙΔΕΣ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ...ΕΙΣΑΙ ΙΚΑΝΟΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΦΡΑΣΕΙΣ ΣΕ ΚΕΙΜΕΝΟ ΚΑΠΟΙΟΥ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΜΟΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΦΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.
ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕΣ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ...ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ?
Back to top Go down
View user profile
suspect

Number of posts : 3497
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Tue Nov 03, 2009 6:34 pm

Αποφάσισα... διπλό η Μπορντό!
Back to top Go down
View user profile
Ernesto

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Tue Nov 03, 2009 6:52 pm

Τελική διαλογή... Σβήνω 4 μάτς και κρατάω 4... Ρίχνω λοιπόν Μίλαν, Μπάγερν, Μάντσεστερ, Μπεσίκτας όλα χιναράκια...
Επίσης θα ρίξω μια ψιλή στο 2πλο της ΤΣΣΚΑ... Από κει και πέρα ίσως ψάξω και κανένα μικρό... Θα δούμε αργότερα...Εντωμεταξύ συμφέρει να παίξω ΟΠΑΠ οπότε μετά από καιρό θα πάω σε πρακτορείο...χαχαχαχαχα...
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Tue Nov 03, 2009 7:04 pm

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ, ΤΙΣ ΠΙΠΕΣ ΣΟΥ ΠΕΣ ΤΕΣ ΑΛΛΟΥ.
ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ.
ΕΓΡΑΨΕΣ Η΄ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΕΣ ΚΑΠΟΤΕ, ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΑ 3 ΜΠΑΚ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ΣΕ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΜΑΤΣ, ΟΤΙ Η ΨΥΧΟΣΥΝΘΕΣΗ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ ΟΠΑΔΟΥ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ?
Κ ΟΤΙ Κ ΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ 3 ΜΠΑΚ ?
ΤΟ ΓΡΑΨΕΣ ΡΕ ΓΙΔΙ, ΝΑΙ Η΄ ΟΧΙ ?
ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΠΕΣ ΜΟΥ.

ΔΕ ΣΟΥ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΡΕ ΜΛΚ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ, Η΄ΓΡΑΦΕΙΣ Ο,ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΒΛΩΣΕΙ.
ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΑΠΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΝΗΜΗ ΕΛΕΦΑΝΤΑ Κ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΠΑΠΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ, ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΙΣΟΣ ΧΡΟΝΟΣ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ.
ΤΑ ΠΕΣ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΝΑΙ Η΄ ΟΧΙ ?
ΣΤΑΡΑΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΕΥΘΕΙΑ Η ΕΡΩΤΗΣΗ, ΔΩΣΕ ΕΥΘΕΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.
ΔΕ ΜΙΛΗΣΕΣ ΓΙΑ ΣΥΓΚΥΡΙΕΣ ΚΤΛ.
ΜΙΛΗΣΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΟΜΑΔΑΣ Κ ΨΥΧΟΣΥΝΘΕΣΗ ΟΠΑΔΟΥ.
ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΡΧΙΔΙΑ, ΒΓΕΣ Κ ΠΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑ.
Κ ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΕ ΞΕΣΚΙΣΩ ΠΑΛΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΚΟ.
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Tue Nov 03, 2009 7:06 pm

ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟΔΕΚΤΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ.
ΚΑΙ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΚΑΛΕΣ ΟΧΙ ΨΕΙΡΕΣ.
ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΟΣΟ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙ...
ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΑΓΕΡΝ ΑΣΣΟ
ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ Ο ΑΛΕΞ ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΕ ΠΡΟΧΤΕΣ.
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Tue Nov 03, 2009 7:09 pm

ΡΕ ΠΑΝΗΛΙΘΙΕ ΤΑ ΕΙΠΑ ΝΑΙ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΕ ΣΤΟΧΟ ΚΑΘΑΡΟ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ? ΑΣΧΕΤΩΣ ΑΝ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ.
ΠΩΣ ΤΑ ΓΕΝΙΚΕΥΕΙΣ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ?
ΔΛΔ ΟΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ...ΠΩ ΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΠΡΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΡΕ?
ΑΝΤΕ Κ ΜΗ ΜΟΥ ΤΣΑΤΙΖΕΣΑΙ ΣΕ ΘΕΛΩ Ε ΚΑΘΑΡΟΜΥΑΛΟ ΓΙΑ ΑΥΡΟ ΜΠΑΓΛΑΜΑΔΑΚΟ.
ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΤΣΙΠΟΥΡΑΚΙ.
ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΝ ΤΗ ΑΠΟΥΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΛΕΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΝΕΝΟΧΛΗΤΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΜΑΜΙΑ ΣΟΥ..ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ lol!
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Tue Nov 03, 2009 7:15 pm

Hammer wrote:
ΤΑ ΕΙΠΑ ΝΑΙ.

ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ
ΤΟ ΛΗΓΩ ΕΔΩ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ.
Back to top Go down
View user profile
Ernesto

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Tue Nov 03, 2009 9:20 pm

Θα μπορούσα να το περάσω και στο τόπικ με τα συστήματα κλπ κλπ... Αλλά τες πα...
Έριξα την αγαπημένη μου 7αδα... Porto under - Juventus under - Chelsea 2πλο - Milan X2 - Bayern X2 Manchester X2 - Besictas 1X... Ουσιαστικά αλλάζω σημείο σε ένα ματς και ελπίζω να μην το μετανιώσω... Αυτό είναι της Chelsea που από Χ το κάνω 2πλο... Καλή τύχη...
Back to top Go down
View user profile
lipton

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Tue Nov 03, 2009 11:11 pm

Μην ψαρώνεις ρε γατάκι cat cat cat ηθελα να σε προκαλέσω και να τσιμπησεις...
Τσιμπησες εύκολα κι άρχισες τις αναλύσεις και τα γνωστά Νικολακοπουλίστικα...
Πλέον έχω υλικό να κάνω παράθεση ,όπως κανεις εσύ σε εμάς οταν δεν επιβεβαιώνομαστε σε αυτα που λέμε (ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΑΔΙΚΑ ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ)

Γεια σου Hammer πετονιά
Back to top Go down
View user profile
lipton

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Tue Nov 03, 2009 11:14 pm

KAISARAS wrote:
ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ, ΤΙΣ ΠΙΠΕΣ ΣΟΥ ΠΕΣ ΤΕΣ ΑΛΛΟΥ.
ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ.
ΕΓΡΑΨΕΣ Η΄ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΕΣ ΚΑΠΟΤΕ, ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΑ 3 ΜΠΑΚ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ΣΕ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΜΑΤΣ, ΟΤΙ Η ΨΥΧΟΣΥΝΘΕΣΗ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ ΟΠΑΔΟΥ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ?
Κ ΟΤΙ Κ ΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ 3 ΜΠΑΚ ?
ΤΟ ΓΡΑΨΕΣ ΡΕ ΓΙΔΙ, ΝΑΙ Η΄ ΟΧΙ ?
ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΠΕΣ ΜΟΥ.

αχαχα είπε τέτοιο πράγμα...

αχαχαχαχα πολύ γέλιο.

cat cat cat cat
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Wed Nov 04, 2009 2:47 pm

ΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΑ Κ ΤΑ ΜΑΤΣΑΚΙΑ ΤΟΥ ΣΕΝΤΟΝΙΟΥ.
ΣΠΑΝΙΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ.
ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΟΒΑΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΑΤΣ.
ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΟ 2ΠΛΟ ΤΗΣ ΙΝΤΕΡ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΙΕΒΟ.
Η ΙΝΤΕΡ ΠΟΥ ΣΕ 3 ΜΑΤΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΙΚΗ.
Η ΙΝΤΕΡ Η ΟΠΟΙΑ ΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Κ ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ, ΘΕΛΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗ ΝΙΚΗ.
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ, ΠΑΛΙ ΕΧΕΙ ΕΛΠΙΔΕΣ.
ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΛΚΕΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ Κ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΕΚΕΙ ΤΟ 3ΠΟΝΤΟ.
ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΦΟΒΙΖΕΙ ΣΤΟ 2ΠΛΟ ΤΗΣ ΙΝΤΕΡ.
Η ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΗΣ. ΜΠΗΚΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΟΝΤΑΡΩ ΙΝΤΕΡ ΕΝΑ ΣΕΒΑΣΤΟ ΠΟΣΟ, ΒΛΕΠΩ 2,25 ΑΠΟΔΟΣΗ. ΤΟ ΕΠΙΛΕΓΩ, ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟΔΟΣΗΣ.
ΠΟΣΟ ΕΔΙΝΕ ΤΩΡΑ ? 2,37
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ.
ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑΤΙ Η ΙΝΤΕΡ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ, ΕΧΕΙ ΜΟΥΡΙΝΙΟ Κ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΜΠΟΥΚ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ 2ΠΛΟ ΤΗΣ ΙΝΤΕΡ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΗΜΕΡΑ.
Κ ΟΜΩΣ ΤΟ ΔΙΝΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 2,20.
ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΡΑΚΙ.
ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΚΑΙ 1,90 - 2,00 ΝΑ ΤΟ ΔΙΝΑΝΕ, ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕ Ο ΚΟΣΜΑΚΗΣ.
ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΟ ΤΥΡΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΦΑΚΑ Κ ΕΧΟΝΤΑΣ ΓΝΩΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΕΠΑΙΞΑ 2ΠΛΟ ΙΝΤΕΡ Κ ΤΠΤ ΑΛΛΟ.

1,50 ΜΠΑΡΤΣΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΙ ΑΜΥΑΛΟΙ. ΟΠΟΙΟΣ ΠΟΝΤΑΡΕΙ ΙΝΤΕΡ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ 2ΠΛΟ ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΑΥΤΟ, ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΙΝΗΤΡΟ Η ΙΝΤΕΡ ΓΙΑ ΔΙΚΟ ΤΗΣ 2ΠΛΟ.
ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΣΤΟ ΖΕΡΛΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΔΟΧΟ ΕΚΕΙΝΟΥ ΤΟΥ ΣΑΧΛΟΜΑΓΟΥ.
ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ.
ΑΡΣΕΝΑΛ ΔΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.
ΜΕ ΟΥΝΙΡΕΕΣ ΚΑΙ ΣΕΒΙΛΛΕΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΤΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ. ΝΟΜΙΖΩ ΤΑ ΑΝΕΦΕΡΑ ΟΛΑ, ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΤΙ ΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΣΕΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΦΙΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ.

2ΠΛΟ ΙΝΤΕΡ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΠΑΠΑΛΑ.
Κ ΣΕ ΣΕΒΑΣΤΟ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ.
Back to top Go down
View user profile
lipton

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Wed Nov 04, 2009 3:05 pm

Ιντερ συμφωνώ κι εγω και ακολουθώ εννοειται...αλλα λογω έλλειψης μεγάλης καβας το έκανα 2αδα με το under του gay.
Back to top Go down
View user profile
lipton

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Wed Nov 04, 2009 3:11 pm

KAISARAS wrote:
ΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΑ Κ ΤΑ ΜΑΤΣΑΚΙΑ ΤΟΥ ΣΕΝΤΟΝΙΟΥ.
ΣΠΑΝΙΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ.
ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΟΒΑΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΑΤΣ.
ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΟ 2ΠΛΟ ΤΗΣ ΙΝΤΕΡ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΙΕΒΟ.
Η ΙΝΤΕΡ ΠΟΥ ΣΕ 3 ΜΑΤΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΙΚΗ.
Η ΙΝΤΕΡ Η ΟΠΟΙΑ ΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Κ ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ, ΘΕΛΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗ ΝΙΚΗ.
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ, ΠΑΛΙ ΕΧΕΙ ΕΛΠΙΔΕΣ.
ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΛΚΕΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ Κ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΕΚΕΙ ΤΟ 3ΠΟΝΤΟ.
ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΦΟΒΙΖΕΙ ΣΤΟ 2ΠΛΟ ΤΗΣ ΙΝΤΕΡ.
Η ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΗΣ. ΜΠΗΚΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΟΝΤΑΡΩ ΙΝΤΕΡ ΕΝΑ ΣΕΒΑΣΤΟ ΠΟΣΟ, ΒΛΕΠΩ 2,25 ΑΠΟΔΟΣΗ. ΤΟ ΕΠΙΛΕΓΩ, ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟΔΟΣΗΣ.
ΠΟΣΟ ΕΔΙΝΕ ΤΩΡΑ ? 2,37
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ.
ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑΤΙ Η ΙΝΤΕΡ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ, ΕΧΕΙ ΜΟΥΡΙΝΙΟ Κ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΜΠΟΥΚ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ 2ΠΛΟ ΤΗΣ ΙΝΤΕΡ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΗΜΕΡΑ.
Κ ΟΜΩΣ ΤΟ ΔΙΝΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 2,20.
ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΡΑΚΙ.
ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΚΑΙ 1,90 - 2,00 ΝΑ ΤΟ ΔΙΝΑΝΕ, ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕ Ο ΚΟΣΜΑΚΗΣ.
ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΟ ΤΥΡΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΦΑΚΑ Κ ΕΧΟΝΤΑΣ ΓΝΩΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΕΠΑΙΞΑ 2ΠΛΟ ΙΝΤΕΡ Κ ΤΠΤ ΑΛΛΟ.

1,50 ΜΠΑΡΤΣΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΙ ΑΜΥΑΛΟΙ. ΟΠΟΙΟΣ ΠΟΝΤΑΡΕΙ ΙΝΤΕΡ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ 2ΠΛΟ ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΑΥΤΟ, ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΙΝΗΤΡΟ Η ΙΝΤΕΡ ΓΙΑ ΔΙΚΟ ΤΗΣ 2ΠΛΟ.
ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΣΤΟ ΖΕΡΛΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΔΟΧΟ ΕΚΕΙΝΟΥ ΤΟΥ ΣΑΧΛΟΜΑΓΟΥ.
ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ.
ΑΡΣΕΝΑΛ ΔΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.
ΜΕ ΟΥΝΙΡΕΕΣ ΚΑΙ ΣΕΒΙΛΛΕΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΤΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ. ΝΟΜΙΖΩ ΤΑ ΑΝΕΦΕΡΑ ΟΛΑ, ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΤΙ ΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΣΕΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΦΙΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ.

2ΠΛΟ ΙΝΤΕΡ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΠΑΠΑΛΑ.
Κ ΣΕ ΣΕΒΑΣΤΟ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ.

Δεν ξερω εαν τα κοιτας αυτά αλλα, άλλες 2 φορες εχει δωσει ο ΟΠΑΠ την Ιντερ στο ch.L σε αποδοση @2.00 στο διπλό και τις 2 ηρθε διπλό. Very Happy
Back to top Go down
View user profile
barboua
Moderator

Number of posts : 2631
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Wed Nov 04, 2009 3:29 pm

Για τσου/λου μάλον θα ακολουθήσω την ομήγυρη...για Ιντερ και ο θεός βοηθός ..Εγώ θα πάω ΜΕΞΙΚΟ σήμερα Very Happy ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ-ΙΝΤΙΟς ΧΟΥΑΡΕς 1 δε γίνεται να μην έρθει(φτου φτου)! μαζί με ΠΑΤΣΟΥΚΑ-ΚΡΟΥΖ ΑΖΟΥΛ 1, ΔΥΑΔΟΥΛΑ.... okay
ΠΑΙΖΕΙ ΚΙΝΗΤΡΟ ΤΩΡΑ ΣΕ ΜΕΞΙΚΟ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΕς ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥς ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΟ ΑΒΑΝΤΑΖ pappas

Hammer

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Wed Nov 04, 2009 5:40 pm

ΝΑΧΑΜΕ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ.
ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΙΝΤΕΡ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΜΕΛΕΤΗ.
ΝΟΜΙΖΑ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΑΛΛΟ ΠΟΝΗΡΟ, ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΧΕΣΕ ΜΕΣΑ.
ΛΙΕΓΗ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙΣΑΡΑ??
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ?
Back to top Go down
View user profile
Ernesto

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Wed Nov 04, 2009 8:37 pm

Η πουτάνα η Μάντσεστερ και το γκολ της στο 90 μου γάμισε ένα όμορφο βράδυ που θα έπιανα το μονούλι της ΤΣΣΚΑ... Στην 7αδα έπιασα το χ αλλά δύο ματσάκια που τα άλλαξε τελευταία στιγμή με γάμησαν... Αυτά ήταν το 2πλο της Τσέλσι που ενώ το πίστευα Χ το έριξα τελικά 2πλο (καλά να πάθω) και η Μπεσίκτας που ενώ την σκεφτόμουν Χ2 την έριξα τελικά 1Χ...

Σήμερα πολύ δυνατά την Ιντερ και η τύχη ας μας βοηθήσει και καμιά φορά, και ένα σύστημα 3/4 με χαλαρό ποντάρισμα με ημίχρονα τελικά... Χ/2 Λίβερπουλ, Χ/1 Ουνιρέα, Χ/Χ Σταντάρ Λιέγης, 2/2 Ιντερ... Αυτά και τέλος...
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Wed Nov 04, 2009 9:17 pm

Hammer wrote:
ΝΑΧΑΜΕ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ.
ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΙΝΤΕΡ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΜΕΛΕΤΗ.
ΝΟΜΙΖΑ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΑΛΛΟ ΠΟΝΗΡΟ, ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΧΕΣΕ ΜΕΣΑ.
ΛΙΕΓΗ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙΣΑΡΑ??
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ?

ΞΕΧΑΣΑ ΟΤΙ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΙΔΙΟΦΥΙΑ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ.
ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΔΕ ΣΠΑΕΙ ΠΟΤΕ Ο ΑΣΣΟΣ ΤΗΣ ΙΝΤΕΡ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ ?
ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΣΠΑΣΕ Κ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ?
ΠΑΙΖΕΙΣ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ Κ ΒΓΑΙΝΕΙΣ Κ ΛΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΙΟ ΟΤΙ ΔΕ ΣΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ?
Κ ΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΜΕ Κ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ?
ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΛΑΘΟΣ ΠΑΙΧΤΗ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Κ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΣΗΜΕΙΟ ΔΕ ΣΠΑΕΙ ΠΟΤΕ.
Κ ΓΙΑ ΤΙ ΑΠΟΔΟΣΗ ΜΙΛΟΥΣΕΣ ΤΟΤΕ ? 1,25 ? 1,35 ? ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ.
ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ 2,20 Κ ΠΑΝΩ. ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΟΝΤΑΡΩ ΤΗΝ ΙΝΤΕΡ. ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΠΟΝΤΑΡΕΣ ΜΟΝΟ ΕΣΥ Ο ΛΑΚΑΜΑΣ.
Κ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΜΩΡΗ ΣΥΚΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΕΙΣ ?
ΟΥΣΤ ΜΩΡΗ ΛΟΥΚΡΗΤΙΑ.

ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΒΕΛΓΙΟΥ ΕΧΩ ΗΔΗ ΜΙΛΗΣΕΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ. ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΕ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΑΜΕΙΟ 1 ΦΟΡΑ.
ΜΕ ΙΝΤΕΡ ΣΕ ΣΤΕΛΝΩ Κ 2η .

ΛΙΠΤΟΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ.
ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΕΘΕΣΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ ΣΤΟ 2ΠΛΟ ΤΗΣ ΙΝΤΕΡ, ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΠΤ.
ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΤΑΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Wed Nov 04, 2009 9:27 pm

0-0 ΤΕΛΙΚΟ ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ.
ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΠΟΝΤΑΡΑΝ ΙΝΤΕΡ.
ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΚΛΕΙΔΙ ΓΙΑ ΑΠΟΨΕ.
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΛΑ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ 2ΠΛΟ, ΔΕ ΘΑ ΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
ΑΚΟΜΑ Κ Ο ΑΣΣΟΣ ΤΗΣ ΣΤΑΝΤΑΡ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ, ΧΑΛΑΛΙ.
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Wed Nov 04, 2009 9:28 pm

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΡΕ ΜΛΚ, ΕΧΕΙΣ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ, ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΟΥ.
ΞΑΝΑ ΑΠΟΜΟΝΩΝΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΦΕΝΕΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ-ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΣ 100 ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ. ΕΛΕΟΣ.
ΣΙΓΑ ΡΕ ΜΛΚ ΔΑΣΚΑΛΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ.
ΚΙ ΕΓΩ ΙΝΤΕΡ ΘΑ ΠΑΙΞΩ.
ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΓΙΑ ΣΗΜΕΙΟ ΟΤΙ ΔΕ ΣΠΑΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ, ΔΕ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ.
ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ?
ΤΡΑΒΑ-ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ ΜΑΜΗΣΟΥ ΤΩΡΑ,ΠΑΛΟΥΚΩΣΟΥ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΝΑ ΧΖΕΨΕΙΣ ΤΣΟΥΛΟΥ ΤΟ ΘΡΥΛΟ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ.
ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΛΕΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΝΟ ΟΤΙ ΔΕ ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΛΑΚΑΜΑ.
ΟΥΣΤ.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)   Today at 3:48 pm

Back to top Go down

Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 4-Year-Old British Girl From Nottingham Killed By Car On Daytona Beach, Florida
» Jordan Trowsdale - suicide
» Kristi Cornwell -- Missing 8/11/09
» TEMPTRESS KIESHA BUCHANAN QUITS SUGABABES
» Cipriano Case: Psychic Prosecution Lawyer requests removal of the President Judge Henrique Pavão