Από παίχτες για παίχτες

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
AuthorMessage
KAISARAS

Number of posts : 2255
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Sun Jan 10, 2010 4:06 am

ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΗΛΗ ΤΟΥ ΚΑΡΠΕΤ Κ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΠΑΡΑΓΚΑ - αεκ

Δεν έχει ξαναγίνει έπειτα από ένα ματς να παραπέμπονται όλοι σχεδόν οι διαιτητές: υπό αυτό το πρίσμα, στο ντέρμπι Ολυμπιακός - ΑΕΚ ο Μπίκας έγραψε ιστορία.

- Ο πλάγιος Σαραϊδάρης παραπέμφθηκε διότι μολονότι η υπόδειξη του οφσάιντ του Μήτρογλου στο γκολ του Παπαδόπουλου ήταν σωστή, δεν τη στήριξε.

- Ο τέταρτος Τριτσώνης παραπέμφθηκε διότι πήρε μέρος στη σύσκεψη για το αν θα μετρήσει το γκολ, ενώ δεν ήταν αρμοδιότητά του.

- Ο Καλόπουλος παραπέμφθηκε απλώς διότι τα έκανε θάλασσα.

Θα κάτσουν όλοι κάνα μήνα στην άκρη. Αντε να πάνε και καμιά εκδρομή στο Κατάρ…

ΓΙΑ ΚΑΛΟΠΟΥΛΟ Κ ΤΡΙΤΣΩΝΗ, ΣΑΦΩΣ Κ ΣΥΜΦΩΝΩ. Ο ΒΟΗΘΟΣ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ? ΔΗΛ ΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΚΥΡΙΩΣ ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ? ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΟ ΣΗΜΑΙΑΚΙ Κ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ?
ΥΠΕΔΕΙΞΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΒΑΣΗ ΟΡΘΑ, ΟΙ ΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Κ 3ΤΣΩΝΗΣ ΤΑ ΚΑΝΑΝΕ ΜΑΝΤΑΡΑ.
ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΙΚΗ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΑΣ.
ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΟΥΝ, ΤΟΝ ΠΑΡΑΠΕΜΠΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ.
ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΘΕΕ ΜΟΥ ?
Back to top Go down
View user profile
Ernesto

Number of posts : 2463
Registration date : 2008-11-06

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Mon Jan 11, 2010 7:29 pm

Και ο Σισέ τραβάει την ανηφόρα... Τελικά δεν ξέρω αν είναι πολλά ή λίγα τα 8 μύρια που έδωσε ο ΠΑΟ... Ξέρω όμως οτι ήδη στην 17 αγωνιστική έχει ξεπεράσει τους περισινούς πρ΄ωτους σκόρερ... Ξέρω επίσης οτι τα ματάκια μας καιρό είχαν να δουν κάποιον να ξεπερνάει τα 20 γκολ σε μια χρονιά και ο μεσιέ, όχι μόνο δείχνει να τα ξεπερνάει, αλλά το κοντέρ απορώ που θα σταματήσει αν συνεχίσει να σκοράρει έτσι... Και επειδη διαφωνούσαμε λίγο για τα γκολ του και αν δικαίως τον είχα βάλει στους καλύτερους 11, λάθος και γκολ ήταν με τον Τέλη (χωρίς να σκεφτεί πολλά πολλά επι τόπου εκτέλεση έξω από την περιοχή), κίνηση στον κενό χώρο, ζύγιασμα της μπάλας και ένα πολύ ωραίο βολ πλανέ, προχτές με την Ξάνθη... Δεν συζητάω καν για το 2ο που εκεί είναι και η με την μια μπαλιά του Νίνη... Το θέμα και η διαφορά είναι οτι φέτος δεν θες πολλές φάσεις για να βάλεις γκολ... Αρκούν λίγες, ελάχιστες, αρκεί αυτός που θα εκτελεί να είναι ο Γάλλος... Και πραγματικά, αν συνεχίσει έτσι θα είναι όχι μόνο κρίμα, αλλά και άδικο αν δεν πάει Mundial...
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Mon Jan 11, 2010 9:41 pm

ΕΝΤΑΞΕΙ, ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΑΙΔΙΑ.
ΟΚ, ΚΑΛΟΣ Ο ΣΙΣΕ, ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΟΣΑ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ, ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΤΗΝ ΤΡΙΧΑ ΤΡΙΧΙΑ.
ΣΕ ΛΙΓΟ ΡΕ ΓΙΑΝΝΗ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ 1ο ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΣΙΣΕ, ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ Κ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ, ΩΣ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΑ Κ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΤΕΡΑ.
ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΓΚΟΛ ΠΑΛΙ ΠΡΟΗΛΘΕ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ, ΑΝΤΙ ΝΑ ΔΙΩΞΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ, ΚΑΝΕΙ ΑΣΣΙΣΤ ΣΤΟ ΣΙΣΕ, ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΥΤΟΣ Κ ΒΑΖΕΙ ΕΝΑ ΓΚΟΛ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ. ΣΙΓΑ ΤΟ ΓΚΟΛ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ Κ ΚΑΘΕΣΑΙ Κ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑ ''κίνηση στον κενό χώρο, ζύγιασμα της μπάλας και ένα πολύ ωραίο βολ πλανέ''.
ΑΠΟ ΜΛΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΥΝΤΙΚΟΥ ΚΑΘΑΡΑ ΜΠΗΚΕ, ΤΗΝ ΠΗΡΕ Κ ΤΟ ΒΑΛΕ. ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΤΟ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ.
ΟΚ, ΕΙΣΑΙ ΒΑΖΕΛΟΣ, Ο ΣΙΣΕ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΟΥ, ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΠΟΛΛΑ ΓΚΟΛ, ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΛΑ ΟΠΑΔΙΚΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ, ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΚΛΗΘΕΙ Ο ΣΙΣΕ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ, ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ΟΠΑΔΟΥ. ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ, ΑΝ Ο ΣΙΣΕ, ΕΚΑΝΕ ΟΣΑ ΕΚΑΝΕ, ΕΒΑΖΕ ΟΣΑ ΓΚΟΛ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ, ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΚΟΛ, ΑΛΛΑ ΦΟΡΟΥΣΕ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗ ΦΑΝΕΛΑ, ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ ?
ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΛΕΓΕΣ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ.
ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΓΑΛΛΙΑΣ ΜΙΛΑΜΕ, ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΙΧΤΕΣ Κ ΠΑΙΧΤΕΣ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΙ. Ε ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΙΣΕ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΗΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΓΑΛΛΙΑΣ, ΟΤΑΝ Ο ΓΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ.
ΟΣΑ ΓΚΟΛ Κ ΝΑ ΒΑΛΕΙ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΟΣΕΡ Η΄ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΣΤΗ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ. Κ ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΑΥΤΟ, ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΟΣΕΡ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ Κ ΚΑΒΛΩΝΑ ΜΕ ΟΣΑ ΕΚΑΝΕ.
Back to top Go down
View user profile
lipton

Number of posts : 917
Registration date : 2008-11-10

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Sun Jan 17, 2010 9:57 pm

Με διαιτήσια ο Άρης πέρασε και από τα Γιάννενα!!!

http://lipton4.blogspot.com/2010/01/blog-post_17.html
Back to top Go down
View user profile
Ernesto

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Mon Jan 18, 2010 3:06 am

Άλεξ σόρρυ ρε φίλε αλλά διαφωνώ κάθετα... Και αν εγώ όπως λες σκέφτομαι έτσι επειδή είναι παίχτης της ομάδας μου, εσύ με πια λογική σκέφτεσαι δηλαδή και τα μηδενίζεις όλα? Δεν είπα εγώ οτι ήταν γκολ που θα μείνει στην ιστορία, αλλά λέω οτι έχει πάρει μπρος και σκοράρει συνεχώς... Και σόρυ αλλά γιατί είναι μαλακία του αμυντικού και όχι η μπαλιά που του βγάζει ο Κατσουράνης? Απλά ο αμυντικός δεν πρόλαβε να την κόψει...Εντέλει πως θα τον κρίνουμε τον Σισέ? Και τνο κάθε Σισέ δηλαδή... Εγώ είδα σήμερα χωρίς Σισέ τους επιθετικούς μου να χάνουν γκολ που ο Γάλλος τα έχει για πρωινό... Εδώ φαίνεται η διαφορά... Δεν κατάλαβα δηλαδή γιατί δεν είναι προσών του Σισέ το ότι βρίσκεται στην σωστή θέση για να σκοράρει και το οτι έχει πολύ ψηλά ποσοστά αποτελεσματικότητας? Είπε κανείς οτι ο Σισέ είναι ο παίχτης που θα πάρει την μπάλα και θα περάσει όλη την ομάδα για να σκοράρει? Ποτέ δεν το έκανε και δεν πρόκειται να το κάνει ούτε στο μέλλον... Και σκέψου και κάτι άλλο όχι τόσο για το ποιος έκανε καλά και ποιος όχι, αλλά ο Γαύρος πήρε πέρισυ τον Ντιόγο με τα ίδια λεφτά που πήρα τον Σισέ... Και ο Γάλλος έχει βάλει σε μισή χρονιά όσα ο Ντιόγο θα χρειαστεί γύρω στα 4 χρόνια για να τα βάλει... Σταμάτησε στα 6 νομίζω πέρισυ... Δεν θύμαμαι αν και πόσα έχει φέτος... Οπότε για μένα ούτε καν πεταμένα λεφτά... Τι ήθελε ο ΠΑΟ φέτος? Πρωτάθλημα... Αυτό του το δίνει ο Σισέ λοιπόν... Και αμέσως με αυτό κάνει και απόσβεση των χρημάτων... Θα πάρει κάμποσα ο ΠΑΟ του χρόνου από το Τσου Λου... Οπότε έκανε μια κίνηση που εντέλει δεν βγαίνει ζημιωμένος... Δεν βάζω καν τα εξωαγωνιστικά έσοδα που μπορεί να έχει από τον Γάλλο που δεν μπορώ να τα ξέρω εννοείται...

Στο κεφάλαιο εθνικής, πρώτον επειδή μιλάμε χρόνια θα έπρεπε να ξέρεις οτι ήμουν υπέρ του να πάει ο Ζήκος πχ στην εθνική... Ή ο Στολτίδης... Παίζανε στον Παναθηναϊκό ποτέ και δεν το θυμάμαι? Δεν μπορούσα να μην αναγνωρίσω την αξία του Ρίμπο, επειδη ήταν παίχτης του Γαύρου και της ΑΕΚ μετά... Οπότε πέστεψέ με σε όποιον και να έπαιζε με αυτά που βλέπω ναι το ίδιο θα έλεγα... Και πραγματικά σε σχέση με αυτούς που καλεί ο Ντομενέκ στην εθνική, ο Σισέ μπορεί να πάει... Και γιατί ίσως από κάποιους είναι καλύτερος, αλλά και στην τελική τι πρωτάθλημα κάνει ο καθένας τους? Πάντα έλεγα οτι στην εθνική δεν μπορεί να μην παίζει ρόλο η κατάσταση ενός παίχτη για το αν θα κληθεί... Και πραγματικά για πες μου ποιοι Γάλλοι επιθετικοί κάνουν καλύτερη χρονιά από τον Σισέ? Και μην μου πεις σε τι πρωτάθλημα παίζουν, γιατί αυτό δεν είναι απαραίτητα υπέρ του Σισέ... Γιατί εδώ πχ οι περισσότεροι αντίπαλοι παίζουν ταμπούρι σε αντίθεση με Αγγλία, Γαλλία κλπ... Χωρις να εννοώ φυσικά οτι είναι μεγαλύτερης δυσκολίας το πρωτάθλημα μας... Απλά δεν θα δεχτώ και το αντίθετο αβίαστα εντελώς...

Σύνοψη... Οπως ο ΠΑΟ έχει δώσει λεφτά που ούτε καν θα έπρεπε να το σκεφτεί να τα δώσει, όπως έχει δώσει λεφτά που δεν πιάσανε ποτέ ακόμα και για ονόματα, έτσι με τον Σισέ φέτος απλά πέτυχε λαχείο... Και επειδή είμαι απαιτητικός να σε προλάβω και να πω, οτι φυσικά θέλω να δω κι άλλα, πολλά περισσότερα... Και σε διάρκεια αλλά και σε ποσότητα...
Back to top Go down
View user profile
Ernesto

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Mon Jan 18, 2010 3:09 am

Και κάτι που ξέχασα... Σαν οπαδός σκεπτόμενος, καλύτερα να μην πάει Mundial όχι μόνο ο Σισέ αλλά κανένας παίχτης του ΠΑΟ... Αν σκέφτομαι δηλαδή την ομάδα μου και μόνο... Προτιμώ να κάνουν διακοπές και να μην γυρίσουν σκασμένοι για προετοιμασία... Και όλοι ξέρουμε καλά τι σημαινει για πολλούς παίχτες η επόμενη χρονιά μετά από κάποια διοργάνωση...
Back to top Go down
View user profile
suspect

Number of posts : 3497
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Mon Jan 18, 2010 5:24 pm

Το sentragoal αγιογραφεί τον Αδαμίδη...

και γράφει μέσα στην (αγιο)βιογραφία το καλύτερο:
"
Χαρακτηριστικό μάλιστα της λαχτάρας που είχε για σπουδές και καριέρα στο εξωτερικό, είναι και το εξής στιγμιότυπο: όταν έφτασαν στα χέρια του όλες οι απαντήσεις από τρία πανεπιστήμια στα οποία είχε απευθυνθεί, πήρε τους φακέλους και πήγε στην εκκλησία να τους ανοίξει! Ήταν τόση η αγωνία του, ώστε ένιωσε την ανάγκη να βρίσκεται όσο γίνεται πιο κοντά στον... Θεό την ώρα που θα διάβαζε το πολυπόθητο «yes» ή το απευκταίο «no».
"

Κράτησον τον Σκόκον ημών τον επιούσιον και φώτισον τον Τζεμπούριον να λακτίζει αξιοπρεπώς τα άγια πενάλτια, Κύριε...!... geek geek geek geek geek geek

(και για τους άπιστους: http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10523&subid=2&pubid=6947963)
Back to top Go down
View user profile
Hammer

Number of posts : 3457
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Sat Jan 23, 2010 9:44 am

ΘΡΥΛΟΣ-ΖΜΠΑΟΓΚ

ΔΕΝ ΝΟΕΙΤΑΙ ΝΤΕΡΜΠΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΤΕ ΤΩΝ ΠΟΤΩΝ.
ΝΤΕΡΜΠΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚΤΖΗ. ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ. ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΤΗΣ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΖΟΥΝΕ ΣΤΟ ΠΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΖΜΠΑΟΥΓΚΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΑΜΗΣΟΥΝΕ.
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΤΕΡΜΠΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΦΕΥΡΕΘΗΚΕ Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΚΤΟΣ ΕΞΑΙΡΕΣΕΩΝ ΠΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΝΟΝΑ ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΧΑΝΕΙ 2-0 ΗΔΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΕΤΥΧΕ ΔΟΥΛΕΙΑ. Twisted Evil
Back to top Go down
View user profile
lipton

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Sat Jan 23, 2010 11:20 am

Hammer wrote:
ΘΡΥΛΟΣ-ΖΜΠΑΟΓΚ

ΝΤΕΡΜΠΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚΤΖΗ. ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ. ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΤΗΣ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΖΟΥΝΕ ΣΤΟ ΠΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΖΜΠΑΟΥΓΚΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΑΜΗΣΟΥΝΕ.
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΤΕΡΜΠΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΦΕΥΡΕΘΗΚΕ Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΚΤΟΣ ΕΞΑΙΡΕΣΕΩΝ ΠΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΝΟΝΑ ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΧΑΝΕΙ 2-0 ΗΔΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ.

ΡΕ ΒΛΑΧΟ ΑΚΟΥ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ.
Ο ΠΑΟΚ ΧΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΤΕΜΠΗ.ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΛΕΤΕ?
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΤΕΜΠΗ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ ΔΕΝ ΧΑΝΟΥΜΕ.
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Sat Jan 23, 2010 2:24 pm

lipton wrote:

Ο ΠΑΟΚ ΧΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΤΕΜΠΗ.ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΛΕΤΕ?
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΤΕΜΠΗ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ ΔΕΝ ΧΑΝΟΥΜΕ.

ΕΞΥΠΝΟ Κ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ.

ΜΑΡΙΕ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΕΣ ΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΑ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ Κ ΚΑΘΑΡΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟ ΣΧΟΛΙΟ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ.
ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΚΑΣ ΣΗΜΕΡΑ Η΄ ΑΥΡΙΟ Κ ΒΡΩ 5-6 ΚΑΛΟΠΑΙΔΙΑ ΖΑΛΙΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΤΣΙΓΑΡΙΛΙΚΙ, ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΕΣΥ.
ΤΟΣΟ ΦΟΒΕΡΟ ΣΧΟΛΙΟ ΕΚΑΝΕΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

ΤΟ ΜΑΤΣ ΑΥΡΙΟ ΣΑΦΩΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΝΤΕΡΜΠΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΟΤΙ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ 2 ΠΑΝΩ - ΚΑΤΩ ΙΣΟΔΥΝΑΜΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.
ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ Η ΠΑΡΑΓΚΑ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΣΕΡΝΕΤΑΙ Κ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ Ο ΘΕΙΟΣ Κ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΕΤΣΠΑΓΙΑ Η΄ ΖΙΚΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Ο ΠΑΟΚ ΤΟΥ ΣΑΝΤΟΣ, ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ ΤΕΡΜΑ 7 ΟΛΟΚΛΗΡΑ 90ΛΕΠΤΑ.
ΑΝ ΤΟ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ, ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ Ο ΠΑΟΚ ΕΧΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΓΚΟΛ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ Κ ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΩΣ ΟΜΑΔΑ, ΠΟΝΤΑΡΕΙΣ ΣΤΟ 2ΠΛΟ Η΄ ΣΤΟ Χ.
ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΕΛΛΑΔΙΣΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ, ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΑΥΡΙΟ, ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ (Ο 1ος ΘΑ ΕΙΝΑΙ, ΟΙ 2 ΒΟΗΘΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ, Ο 4ος ΠΟΥ ΑΝ ΛΕΓΕΤΑΙ Κ 3ΤΣΩΝΗΣ ΤΟ ΧΕΙ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟΥ) ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ Κ ΘΑ ΣΠΡΩΞΟΥΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΝΙΚΗ, ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΣΤΕΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΝΔΟΞΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΥΛΑΣ.

ΜΕ 50ΡΙΣΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ, ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΟΒΑΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΠΟΝΤΑΡΕΙ ΣΤΟΝ 1. ΡΙΧΝΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΨΙΛΑ ΣΤΟ 2ΠΛΟ, ΜΗΠΩΣ Κ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΤΕ Κ ΕΝΑ 2ΠΛΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.
ΑΛΛΑ 50ΡΙΣΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ, ΑΝ ΤΟ ΜΑΤΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ.

Υ.Γ. ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ Ο ΖΑΓΟΡ Κ ΖΗΤΗΣΕ 3 ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ.
ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΟΥΣΤΙΑΣ ΣΤΗ ΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΑΓΚΕΣ ΑΥΤΟΙ ΝΑ ΖΗΤΑΝΕ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΙΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ?
ΟΥΣΤ ΜΩΡΗ ΡΟΜΠΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ Κ ΓΙΑ ΙΣΟΝΟΜΗ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΗ.

Υ.Γ.1. 0-1 ΜΕ ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΜΠΡΑ ΘΕΛΩ. ΝΑ ΤΟ ΚΑΡΦΩΣΕΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΡΦΩΣΕΙ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΔΙΚΕΦΑΛΟ ΣΤΟ ΑΞΕΧΑΣΤΟ 4-0. ΤΟΤΕ ΠΟΥ Ο ΡΙΜΠΟ ΧΑΙΡΕΤΟΥΣΕ ΜΕ ΤΑ4 ΔΑΧΤΥΛΑ ΑΝΟΙΧΤΑ.
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Sat Jan 23, 2010 6:02 pm

Hammer wrote:
ΘΡΥΛΟΣ-ΖΜΠΑΟΓΚ

ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΕΝ ΤΑΧΕΙ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΧΡΟΝΟ.
ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΠΛΟ ΓΑΥΡΟ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΜΑΤΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΕΡΜΠΙ...ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΑΤΣ.
ΔΙΠΛΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΟΝΟ ΛΟΓΩ ΤΥΧΗΣ ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΜΑΤΣ.
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΑΔΑ ΠΑΟΚ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΑΠΕΙΛΗΣΕΙ ΠΟΤΕ. ΑΝ ΣΠΑΣΕΙ Ο ΔΙΑΟΛΟΣ ΤΟ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΦΥΣΙΚΑ, ΑΛΛΑ ΥΠΟ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΧΕΖΕΣΑΙ ΣΤΑ ΒΡΑΚΑΚΙΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΣΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΠΑΛΑ ΣΤΟ ΝΑΟ.
Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΜΩΣ...
ΡΕ ΛΑΚΑΜΑ ΖΑΓΟΡΑΚΗ...ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΤΣΟΥΚΟΥ ΤΣΟΥΚΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΤΗ ΜΠΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ, ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ...ΝΑ ΒΑΛΈΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ...ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΘΟΡΥΒΟ ΔΙΠΛΟ...ΠΑΣ ΚΑΙ ΖΗΤΑΣ 3 ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΙΣ?
ΜΑ ΕΙΣΑΙ ΖΩΟΝ?
ΠΟΤΕ ΑΠΕΙΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 20 ΧΡΟΝΙΑ? ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ?ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ?
ΝΟΜΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΘΕΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΤΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕΡΑ ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΖΜΠΑΟΥΓΚΣ ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ? ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?
ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΓΩ...ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΟΙΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ...ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΓΩ...ΟΤΑΝ ΠΑΕΙ 7 Η ΩΡΑ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΧΑΖΕΨΩ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟΤΑΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ 4-0 ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ.
ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΖΗΤΑΕΙΟ ΖΑΓΟΡ 3ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΙΣΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΤΩ... Ο ΓΑΥΤΡΟΣ ΟΤΑΝ ΠΑΕΙ ΤΟΥΜΠΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΜΑΤΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΙΡΩΣ ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ...ΤΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ?ΤΑ ΛΟΚ? Η ΤΟΥΣ ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΟΥΣ?
ΕΛΕΟΣ....
ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΝΑΣ ΒΑΖΕΛΟΣ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΝΑ ΠΩ ΟΚ...ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ...ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΙΣΧΗ...ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΟΚ....
Η ΜΗΠΩΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΖΑΓΟΡ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΝΤΕΡΜΠΙ ΤΟΜΑΤΣ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ?
ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΧΑΣΕΙ ΕΥΚΟΛΑ...
ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΟΚ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΤΗΝ ΕΧΑΣΕ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΛΑΚΑΜΑ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ...ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ ΟΤΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΕΙΣ...ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΣ...ΜΕ ΒΛΑΧΟΜΑΓΚΙΕΣ ΤΥΠΟΥ ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΚΑΙ ΓΚΑΡΣΙΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΣ ΜΕ ΔΙΠΛΟ....ΚΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΜΠΛΕΜ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.
ΕΤΣΙ ΛΕΩ ΕΓΩ... Wink
ΔΥΟ ΣΚΟΡ ΒΛΕΠΩ...2-0 ΔΥΣΚΟΛΟ Η 5-0 ΠΕΡΙΠΑΤΟΣ...
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Sat Jan 23, 2010 6:07 pm

ΜΙΑ Κ ΒΛΕΠΕΙΣ 5-0 ΑΥΡΙΟ, ΠΑΡΕ 5 Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
1 παρτα
2 παρτα
3 παρτα
4 παρτα
5 παρτα
ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΣΧΟΛΙΑ, ΥΠΟΤΙΜΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΣΟΒΑΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Sat Jan 23, 2010 6:45 pm

Ε, ΕΣΥ ΜΙΛΑ ΤΟΤΕ ΡΕ ΜΛΚ, ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΟΣ ΔΕ ΛΟΓΙΖΕΣΑΙ παρτα
Back to top Go down
View user profile
suspect

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Sun Jan 24, 2010 9:05 pm

το ένα που χρειαζόμουν εγώ για το 0-1 του ΠΑΟΚ μπήκε...

εκείνα τα δύσκολα 2 ή τα εύκολα 5 τι έγιναν ρε παιδιά;;;

(ούτε δεύτερο δε θα βγει το σαράβαλο ρεεεεεεεεεε... ο παοκ είναι ομάδα, δεν είναι αέρας... πού να πάει ο αέρας;;; και πολύ μακριά πήγε)
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Sun Jan 24, 2010 10:18 pm

KAISARAS wrote:

Υ.Γ.1. 0-1 ΜΕ ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΜΠΡΑ ΘΕΛΩ. ΝΑ ΤΟ ΚΑΡΦΩΣΕΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΡΦΩΣΕΙ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΔΙΚΕΦΑΛΟ ΣΤΟ ΑΞΕΧΑΣΤΟ 4-0. ΤΟΤΕ ΠΟΥ Ο ΡΙΜΠΟ ΧΑΙΡΕΤΟΥΣΕ ΜΕ ΤΑ4 ΔΑΧΤΥΛΑ ΑΝΟΙΧΤΑ.

ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΑ ΚΙΟΛΑΣ Ο ΜΛΚΣ.
Back to top Go down
View user profile
suspect

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Sun Jan 24, 2010 10:28 pm

ένας μόνο έγραψε δίπλα:
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. 2
και δεν ήταν καν ο παοκτζής... 5 βαθμούς έπρεπε να μετράει αυτό... μέχρι οι ειδικοί του στοιχήματος λέγαγε περίπου ότι άξιζε το 1,60 του άσου...

(δεν είναι κάθε μέρα του αι γιαννιού σερ κόκκαλ....
τσάο....)
Back to top Go down
View user profile
lipton

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Sun Jan 24, 2010 11:29 pm

Hammer wrote:
ΘΡΥΛΟΣ-ΖΜΠΑΟΓΚ

OTI ΠΕΙΣ ΧΑΜΕΡ..ΕΣΥ ΞΕΣ

Back to top Go down
View user profile
suspect

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Sun Jan 24, 2010 11:35 pm

άστα λίπτονα κότααααααααααα

μόνο ένας είπε ξερό 2 λέμεεεε

φτου σας που δε σέβεστε ομάδα απέναντι σε τσίρκο... ούτε οι οπαδοί της
Back to top Go down
View user profile
lipton

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Sun Jan 24, 2010 11:46 pm

Απιστευτος παικτης ο Βιτόλο.
Γκαρσια -Βιτόλο τα καλύτερα χαφ στην Ελλάδα.
Παικτης σαν τον Βιτόλο δεν υπάρχει σε Ελλάδα.
Μηχανάκι.Απιστευτη φυσική κατάσταση.Τρεχει παντου και βοηθαει να απελευθερωθούν Ιβιτς και Γκαρσία.
Ζιζάνιο ειναι ,βοηθάει και τα 2 πλάγια μπακ του ΠΑΟΚ.
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Mon Jan 25, 2010 12:22 am

ΕΒΛΕΠΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ, Κ ΤΟΥ ΛΕΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΒΙΤΟΛΟ.
''ΑΥΤΟΣ ΜΛΚ ΟΠΩΣ ΤΡΕΧΕΙ, ΑΝΤΕΧΕΙ ΝΑ ΓΑΜΑΕΙ Κ 3 ΩΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ''.
ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΒΙΤΟΛΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΛΕΣ Κ ΤΟΥ ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΚΑΝΑ ΑΓΓΟΥΡΙ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ Κ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΑΚΙΝΗΤΟΣ.
ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ.

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΠΑΟΚ, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ Η ΑΣΣΙΣΤ ΤΟΥ ΙΒΙΤΣ. ΤΟ ΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ, ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΠΑΙΧΤΕΣ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΥΑΛΩΜΕΝΑ. Κ Ο ΙΒΙΤΣ ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ.

ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΗΤΑΝ Κ Ο ΣΑΝΤΟΣ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΡΕΛΙΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ Ο ΘΕΙΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ.
ΓΙΑΤΙ Ο ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ 2 ΠΡΩΗΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ.
ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΛΑΒΟ, ΤΟ ΜΑΤΣ ΗΡΘΕ ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΒΛΕΠΑΝ ΟΣΟΙ ΚΑΤΕΧΟΥΝ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΑ.
ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΙ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ, ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΙ, ΕΒΛΕΠΑΝ 5ΑΡΕΣ.

ΠΟΣΟ ΑΞΙΟΘΡΗΝΗΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΚΑΣ ?
ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΠΕΣΑΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ, Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΑΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΡΕΥΜΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΕΝΑΛΤΙ ?
ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΜΕΓΑΛΗ.

ΣΕ ΚΑΘΑΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, ΜΕ 50ΡΙΣΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ, Ο ΒΑΖΕΛΟΣ Κ ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ ΤΟΥΜΠΑ, ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ Κ ΜΟΝΟ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΓΚΑ.
ΕΛΠΙΖΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Η ΑΕΚ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.
Back to top Go down
View user profile
lipton

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Mon Jan 25, 2010 7:43 am

Back to top Go down
View user profile
Apostolis

Number of posts : 1199
Τόπος : Θεσσαλονικη

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Mon Jan 25, 2010 8:53 am

ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ.

ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΠΟ 24 ΓΕΝΑΡΗ Ο ΟΣΦΠ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ....
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΗΤΑΝ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΧΑΣΕΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ?
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Mon Jan 25, 2010 9:03 am

Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Mon Jan 25, 2010 1:11 pm

Apostolis wrote:

ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΠΟ 24 ΓΕΝΑΡΗ Ο ΟΣΦΠ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ....
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΗΤΑΝ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΧΑΣΕΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ?

ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ.
ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΗΜΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ?
ΓΙΑΤΙ Η ΠΑΡΑΓΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΤΑ ΠΑΙΡΝΕ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΓΚΕΣ, ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ, ΤΗΝ ΕΠΟ, ΤΟΝ ΓΚΑΓΚΑ, ΤΟ CAS.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 96/97 ΠΟΥ Ο ΘΕΙΟΣ ΠΗΡΕ ΜΠΑΓΕΒΙΤΣ, ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΗΚΕ ΜΕ ΘΩΜΑ, ΣΤΗΘΗΚΕ Η ΠΑΡΑΓΚΑ Κ ΕΓΙΝΑΝ ΤΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΟΡΓΙΑ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΠΤ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΘΑΡΟ.
ΑΡΑ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ? ΠΟΤΕ ΞΑΝΑΕΧΑΣΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Η ΠΑΡΑΓΚΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ?
ΜΑ ΑΦΟΥ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 13 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΒΟΥΤΗΓΜΕΝΑ ΣΤΗ ΒΡΩΜΙΑ. ΑΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΤΡΟ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ.
ΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ 96 Κ ΜΕΤΑ. ΔΕ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΛΑΘΗ, ΣΑΦΩΣ Κ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ. ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟΦΘΑΛΜΑ ΠΡΟΣ ΜΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΜΟΝΟ.
ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΟΝΟ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΣΤΕΡΗΘΗΚΑΝ ΒΑΘΜΟΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ Η ΑΕΚ. ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΑΦΩΝΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΣΥΝΟΜΙΛΕΙ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΙΟ, ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ, ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΜΛΚΙΑ, ΝΑ ΠΕΡΝΑ Η ΩΡΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ Κ Ο ΜΑΡΙΟΣ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ, ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΔΕ ΝΙΩΘΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΠΤ.

Κ ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ Η ΠΑΡΑΓΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΓΕΝΑΡΗ ΜΗΝΑ, ΟΤΑΝ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ ΕΠΕΣΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ 3ΠΟΝΤΟ,
Κ ΟΤΑΝ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΣΤΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΦΑΓΗ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΑΡΗ, Κ ΟΜΩΣ Ο ΑΡΗΣ ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΟ ΠΤΩΜΑ.

4-5 ΦΟΡΕΣ ΕΠΕΣΑΝ ΤΑ ΚΟΥΡΕΛΙΑ ΧΘΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΕΝΑΛΤΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ.
ΕΠΙ ΕΠΟΧΗΣ ΠΑΡΑΓΚΑΣ, ΤΑ 2 ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΑΝΕ, ΘΑ ΕΛΗΓΕ 2-1 ΤΟ ΜΑΤΣ, Κ ΟΛΟΙ ΘΑ ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΤΤΟΠΑΘΗ ΣΑΝΤΟΣ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ, ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΓΑΝΕ ΕΠΕΝΔΥΣΤΕ ΝΑ ΝΙΚΑΤΕ Κ ΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ Κ ΤΙΣ ΛΟΙΠΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ.
ΜΑΓΚΕΣ, ΧΘΕΣ ΚΕΡΔΙΣΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Κ ΜΕΤΑ Ο ΠΑΟΚ.
Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΟΚ ΗΤΑΝ ΣΤΗΜΕΝΟΣ Ε Ξ Α Ι Ρ Ε Τ Ι Κ Α.
ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΝΑ ΛΟΙΔΩΡΟΥΝ ΤΟ ΚΑΘΕΤΙ.
ΓΙΑΤΙ Ο ΣΑΝΤΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΜΙΑ ΗΤΤΟΠΑΘΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΑΣΚΑΛΟΣ.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΠΙΝΟΥΝ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ.

Υ.Γ. ΖΩ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΡΘΕΙ Η ΑΠΟΚΑΘΗΛΩΣΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΣΙΧΑΜΕΝΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΥ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 13 ΧΡΟΝΙΑ, ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΚΛΕΨΕΙ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΟΜΕΑ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ.
ΖΩ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΖΕΥΕΙ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ, ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΛΗΡΩΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΡΙΤΙΚΗ. ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ Η ΚΡΙΤΙΚΗ ΞΕΚΙΝΑ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΟΥ.
ΔΕ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ Η ΜΕΡΑ ΑΥΤΗ ΝΑ ΡΘΕΙ.
Back to top Go down
View user profile
seirios
Moderator

Number of posts : 502

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Mon Jan 25, 2010 2:53 pm

παιδια συγνωμη κατι ειχε γραψει ο μαριος και προσπαθωντας να απαντησω το διεγραψα....
κατι οτι δεν ειχε χρονο ηταν κι οχι απαντηση σε καποιον για να μην παρεξηγηθω κιολας Rolling Eyes
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Today at 2:10 am

Back to top Go down

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010
View previous topic View next topic Back to top 
Page 13 of 15Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» 4-Year-Old British Girl From Nottingham Killed By Car On Daytona Beach, Florida
» Human remains found in Dublin mountains
» Piers Hopson
» Miscelleneous Articles
» Winifred Joyce missing from Dublin