Από παίχτες για παίχτες

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next
AuthorMessage
pontiak
Moderator

Number of posts : 1835
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Tue Sep 15, 2009 10:57 am

Ρε μαριε ποσο αστειοι ειστε ρε πουστη.Δεν εχω χρονο τωρα,θα πω την αποψη μου το βραδυ η αυριο πρωι παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα
Back to top Go down
View user profile
suspect

Number of posts : 3497
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Tue Sep 15, 2009 10:59 am

Μπόζινταρ Μπάντοβιτς;;;

Δεν ταιριάζει με το μέτρο για σύνθημα, τουλάχιστον με το γνωστό ρυθμό. Πρέπει να είναι τρισύλλαβα τονισμένα στη μεσαία συλλαβή για να βγαίνει...

Καημένε Μητσικώστα... Σου φάγανε τον ευκολότερο πριν καν αρχίσει η εκπομπή...
Back to top Go down
View user profile
Hammer

Number of posts : 3457
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Fri Sep 25, 2009 4:26 pm

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΑΛΤΥ ΝΑΙ Η ΟΧΙ...?
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΦΥΣΙΚΑ... Wink
ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕ ΚΙΟΛΑΣ. Wink
Back to top Go down
View user profile
suspect

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Sat Sep 26, 2009 2:07 pm

όχι ρε βλάκα δεν είναι

Τον Αλεξόπουλο πώς θα τον χαρακτήριζες; τετράποδο δεν θα τον χαρακτήριζες;

ε, πόδι είναι!
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Sun Sep 27, 2009 10:38 pm

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΑΛΤΥ, ΑΛΛΑ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ... Rolling Eyes
ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΕΙ?

ΚΑΙ ΔΥΟ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΑΕΚ-ΠΑΟ...
ΠΟΙΑ ΑΕΚ?ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΛΠΙΖΑ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΚΑΝΑ ΒΑΘΜΟ...ΦΛΥΑΡΗ ΟΠΩΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ Η ΑΕΚ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΖΑΛΙΣΕΙ ΤΗ ΜΠΑΛΑ...ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΞΑΝΑ ΕΝΑ ΤΡΑΓΙΚΟ ΛΑΘΟΣ, ΝΑ ΤΟ ΤΣΕΠΩΣΕΙ ΤΟ ΜΠΑΛΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΑΚΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...
ΤΕΛΙΚΑ ΑΝ ΚΛΕΙΣΤΕΙΣ ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΕΣ....ΑΜΥΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ, ΕΝΑ ΔΩΡΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΣΤΟ ΚΑΝΕΙ...
Ο ΠΑΟ ΑΠΛΑ ΤΡΑΓΙΚΟΣ...ΠΗΡΕ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΑΧΑΓΙΑ ΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΑΥΤΟΝ, ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗΚΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ...ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ ΠΡΟΧΤΕΣ ΝΑ ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟ...ΙΔΙΟ ΜΑΤΣ ΗΤΑΝΕ ΣΧΕΔΟΝ, ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΠΟΨΕ Η ΑΕΚ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ...
ΑΥΤΑ...
ΑΠΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ Η ΚΑΒΑΛΑ ΜΑΜΑΕΙ...Η ΤΡΙΠΟΛΗ ΠΑΕΙ ΤΡΕΝΟ affraid ....Ο ΑΡΗΣ ΣΦΙΓΓΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ...ΤΟ ΓΙΑΝΝΕΝΟ ΚΑΛΟ...Η ΑΕΛ ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΝΙΟΝΙΟΣ....ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΑ ΤΟΝ ΨΙΛΟΣΦΑΖΟΥΝΕ ΚΑΙ Ο ΖΜΠΑΟΥΓΚΣ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΦΟΥΝΤΟ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ..ΡΕ ΤΟΝ ΖΜΠΑΟΥΓΚΣ... pale
ΟΠΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟΔΥΚΝΕΙΕΤΑΙ Η ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΘΕΙΟΥ...ΔΥΟ ΠΑΙΚΤΕΣ ΝΑ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΠΛΑΚΑ...ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ...ΘΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΣΙΝΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ ΤΟΥ ΠΑΟ....ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΚΟΚΚΑΛΗ...ΕΛΕΟΣ.... Evil or Very Mad
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Mon Sep 28, 2009 5:06 pm

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ? Very Happy
ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ?ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΕΙΧΑΜΕ... Rolling Eyes
ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ ΤΙΠΟΤΑ...ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΣΑΣ ΚΑΛΥΨΑ ΧΤΕΣ ΕΓΩ ΟΛΟΥΣ... Wink
ΠΡΟΧΤΕΣ ΧΑΜΟΣ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΓΑΥΡΟ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ... Evil or Very Mad
ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΧΤΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ? Question
ΚΑΜΙΑ ΑΔΙΚΙΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΙΠΟΤΕ? Question
ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑΡΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΕ ΜΠΑΛΑΡΑ ΤΙΠΟΤΕ? Question
ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΟΙΟ ΛΙΑΝΑ?ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ?
ΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΠΑΟ ΧΤΕΣ ΚΑΘΑΡΟ?ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑΙ ΚΑΘΑΡΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ...ΑΝ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΟΛΕΜΟ?
ΑΛΛΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΞΕΧΑΣΑ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΨΙΛΟΑΝΑΣΤΗΘΗΚΕ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΥΣΙΑ...
ΜΟΥΧΤΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΤΟΛΗΣ Ε? Wink
ΑΝΤΕ ΑΥΡΙΟ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΑΡΣΕΝΑΛ, ΒΓΑΛΤΕ ΤΑ ΛΑΒΑΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΗΜΑΙΕΣ, ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΣΚΟΡ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΚΑΖΟΥΡΑ...ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΨΟΦΑΤΕ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΖΕΙΤΕ... Wink
ΤΑ ΛΕΜΕ... okay
Back to top Go down
View user profile
seirios
Moderator

Number of posts : 502

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Mon Sep 28, 2009 5:27 pm

απιστευτος εισαι ,την βρισκεις να ξυνεις την πλατη σου στην γκλιτσα του τσομπανη
lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Mon Sep 28, 2009 5:39 pm

ΕΜΑ ΔΙΚΙΟ ΕΧΩ ΡΕ ΜΗΤΣΟ... Wink
ΕΣΥ ΚΑΜΙΑ ΓΝΩΜΗ?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΕΛΑ ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
lol!
Back to top Go down
View user profile
pontiak
Moderator

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Tue Sep 29, 2009 11:09 am

ιπόν επειδη οπως ειχα πει ελειπα απο την τεταρτη και γυρισα χθες, να πω δυο λογια για οσα εγιναν αυτες τις μερες.να πω οτι διαβασα ελαχιστα απο αυτα που εχετε γραψει γιατι ειναι πολλα και κανα δυο που ειδα απο τον γαυρακο μου ανεβασαν την πιεση.
Λεπον. το ματς της τεταρτης αποτελει τον ορισμο της αλλοιωσης αποτελεσματος για μενα. στο πρωτο ημιχρονο η αεκ παιζει το παραρτημα του λεβαδειακου μονοτερμα και ο γαυρος δεν κανει ουτε υποψια ευκαιριας.καποια γκολ χαθηκαν και κακως,εγιναν κανα δυοφασεις υποπτες που δε δοθηκαν και ενταξει οκ εκει λες δεν το ειδε, η το πηρε διαφορετικα ο διαιτητης.η φαση του μελμπεργκ ομως δεν δικαιολογειται.ειναι ξεκαθαρο για μενα οτι ο δαλουκας δεν ηθελε να κερδισει η αεκ. στην εππομενη ακριβως φαση κι ενω η κατασταση ιναι τεταμενη ερχεται το γκολ του τοροσιδη κι απο κει και περα ολα ειναι διαφορετικα.η ομαδα βγηκε μπροστα και λογικο ηταν ο ολυμπιακος να κανει ευκαιριες.το γκολ του τοροσιδη ηταν πολυ ωραια και καπου εκει τελειωσαν ολα.Θεωρω δε αναξιο ποδοσφαιρικης συζητησης οποιονδηποτε δε συμφωνει με τα παραπανω.πραγματικ εδω δεν υπαρχει μα και μου.υπηρχα 4 ζευγαρια ματια στο γηπεδο που δεν ειδαν κατι που ειδε κι ο τελευταιος φιλος του ολυμπιακού που πηγε κρυφα στο γηπεδο και καθοταν τερμα πανω στις κερκιδες.
στο παιχνιδι με τον παο τα πραματα ηταν αλλιως.παρολο που και παλι ο αντιπαλος ηταν κακος, εμεις ημασταν χειροτεροι.δε στεκομαι στη φαση του γκολ, οχι γιατι δεν ειναι φαουλ, αλλα γιατι ειναι αστειο να παραπονιεσαι για ενα φαουλ στο κεντρο και οταν μαλιστα μετα απ αυτο εχουν ακολουθησει 100 πασες κι εχουν αλλαξει 200 σκηνες.
Απο κει και περα, περαν του ματς με τον γαυρο που ο δαλουκας εκτελεσαι αποστολη, κακιστες αποφασεις ειχαμε και σε αλλα παιχνιδια.στη νεα σμυρνη ο κυρκος ακυρωσε ενα γκολ χωρις καν ο ιδιος να ξερει το γιατι.και το λεω αυτο διοτι με το που σκοραρει ο βιερινια δειχνει σεντρα, αλλα μετα τον παιρνει στο λαιμο του ο λαινσμαν.εντωμεταξυ, το αστειο της υποθεσης ειναι οτι ο κυρκος στο συγκεκριμενο παιχνιδι πηρε τη θεση του Ντακου ο οποιος ειχε αρχικα οριστει,γιατι ο τελευταιος ουσιαστικα τιμωρηθηκε επειδη δεν εδωσε το πεναλτι στον αρη μεσα στο οακα.ενας αρης που και προχθες διαμαρτυρεται για δυο τρια πεναλτι και μαλλον στα δυο δικαιολογημενα.
μιλαμε η κατασταση ειναι τραγικη.αν δει κανεις το πεναλτι που δοθηκε στον τελη προχθες με το οποιο ανοιξε το σκορ θα χτυπιεται απο τα γελια
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Tue Sep 29, 2009 12:04 pm

ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΙΟΛΑ ΩΡΑΙΑ.ΑΔΙΚΗΘΗΚΕΣ.
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΑΛΤΥ ΕΔΩ ΠΕΡΑ?ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΘΕΛΩ ΤΠΤ ΑΛΛΟ. ΚΑΙ ΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ...
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Tue Sep 29, 2009 12:05 pm

ΠΑΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΟ ΤΕΒΕ ΚΙΕΡΧΟΜΑΙ Evil or Very Mad ...ΑΝΑΜΕΝΩ Very Happy
Back to top Go down
View user profile
pontiak
Moderator

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Tue Sep 29, 2009 12:35 pm

Ευκολα δινεται.Δεν ειναι σαν αυτο του σουηδου αλλα ειναι.Τι θα πει κοντα και μακρια.Δεν ειναι φυσικη θεση χεριου αυτη.Βεβαια στο συγκεκριμενο παιχνιδι εχουν γινει αλλες 3-4 φασεις,κατι κοκκινες και κατι αλλα απο το πρωτο κιολας ημιχρονο.αλλα αυτο δε λεει τιποτα.εγω λεω οτι δινεται κι αυτο που δειχνεις.αλλα αν θεωρεις αυτο πεναλτι τοτε εγω ζηταω δυο πεναλτι την τεαρτη.ενα του ζεβλακοφ κι εα του μελμπεργκ
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Tue Sep 29, 2009 12:49 pm

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ. Wink
ΤΖΑΜΠΑ ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕΣ ΔΛΔ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΝΑ ΒΑΡΑΩ ΠΕΝΑΛΤΥ lol!
Back to top Go down
View user profile
suspect

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Tue Sep 29, 2009 12:51 pm

Hammer wrote:
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ. Wink
ΤΖΑΜΠΑ ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕΣ ΔΛΔ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΝΑ ΒΑΡΑΩ ΠΕΝΑΛΤΥ lol!

πέναλτυ δεν ήθελες; Ε, ένα φορτηγό πέναλτυ βάρεσες αντί για ένα
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Tue Sep 29, 2009 1:01 pm

ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΙΔΙΚΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΣΚΕΤΗ ΦΩΤΙΑ....
ΘΑ ΤΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΘΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΝΑ ΣΠΙΤΙ... Wink
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΦΡΑΞΕΙ... Wink

ΜΕΤΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ BETMINDS Ο ΚΑΙΣΑΡΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕΛΑΝΙ...
-ΕΧΕΙ ΣΚΑΣΕΙ, Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΣΤΑ ΥΨΗ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΜΑΜΗΣΕΙ ΟΛΑ? 1.05 ΑΠΟΔΟΣΗ
-ΤΙΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ? 30 ΑΠΟΔΟΣΗ

lol!

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙΑΛΛΟ ΕΝΑ...
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΤΟΥ ΧΑΜΕΡ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΤΙ?
ΝΑΙ-2,10
ΟΧΙ-1.70

lol!

ΑΛΕΞ? ΠΟΥ'ΣΑΙ ΦΙΛΟΣ? lol!
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Thu Oct 08, 2009 8:13 am

KAISARAS wrote:
ΑΣ ΤΟ ΒΡΟΥΝΕ ΟΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΤΗΣ ΑΕΚ, ΠΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΡΘΙΟΙ. ΒΑΖΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΖΩΑ, ΑΦΙΕΡΩΝΟΥΝ ΧΡΟΝΟ Κ ΕΧΟΥΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΝΟΙΧΤΑ.

ΚΥΡΙΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΔΗΛΩΣΗ-ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ... lol!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΣΑΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΩΡΕΣ ΧΑΡΑΣ ΚΑΙ ΓΕΛΙΟΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΜΗ ΤΟΝ ΚΑΚΟΛΟΓΕΙΤΕ lol!
ΡΕ ΤΙ ΕΙΠΕ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ lol!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ lol!
Back to top Go down
View user profile
pontiak
Moderator

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Thu Oct 08, 2009 9:04 pm

καιρο εχω να γραψω,ας το κανω λοιπον τωρα.
Δυστυχως καθε χρονο αισθανομαι και πιο μαλακας που ασχολουμαι με το ελληνικο ποδοσφαιρο,οντας μολις 23 ετων.Η κατασταση ειναι τραγικη και τα παντα βρωμανε.Θα μου πεις δεν το ηξερες? ε το ηξερα,αλλα δεν περιμενα να γινουν φετος τοσα πολλα σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα.Ποια ειναι τα πολλα?Ας ξεκινησω απο τα γνωστα.Κανει μπαμ οτι φετος υπαρχει γραμμη να μην ειναι η αεκ στο κυνηγι του τιλτλου,και πολυ ωραια και ξεδιαντροπα αυτο συνεβη με δυο πολυ ωραιες χειρουργικες επεμβασεις.Παρομοιες χειρουργικες επεμβασεις δεχτηκαν και αλλες ομαδες, οπως ο παοκ και ο αρης, με σκοπο τα δυο μεγαλα κεφαλια της χωρας να μεινουν μονα τους στο κυνηγι της τσαγιερας.Το δυστυχημα ειναι οτι κανεις απο αυτους τους δυο δε βγαινει να καταδικασει τα γεγονοτα,και γιατι να το κανει αλλωστε οταν η τσεπη γεμιζει.θα συμφωνησω απολυτα με τον αλεξ, οτι ο μπαγεβιτς δεν μπορει και δεν εχει κανενα δικαιωμα να μιλαει για διαιτησια.απλα λουζεται οτι γευοταν χρονια πριν με την ομαδουλα του πειραια.ολοι εμεις οι φιλοι της αεκ και πολυ περισσοτερο αυτοι του παοκ, του αρη και...
εχουν καθε δικαιωμα να αηδιαζουν με αυτη την κατασταση και ειεναι απολυτως λογικο να πανηγυριζουν σε καθε διασυρμο των ομαδων που εχουν οδηγησει το ποδοσφαιρο της χωρας στην καταστροφη.
Απο κει και περα ειδαμε σε ενα πολυ ωραιο ποδοσφαιρικο παιχνιδι,ισως απο τα λιγα καθε χρονιας,να πεφτουν ολα τα φωτα οχι στους παικτες, αλλα σε εναν προβληματικο τυπο ο οποιος επειδη του σηκωθηκε μπηκε στο γηπεδο κκαι εκανε το κοματι του.Κι εγω δεν κατηγορω αυτον, αυτος ισως εχει τα δικα του προβληματα και τα δικα του ζορια,αλλα κατηγορω τους τοσους αλλους που ουτε καν κουθνηθηκαν για να αποτρεψουν το ολο σκηνικο.
Ειδα ακομη σε ενα παιχνιδι παιδιων,να βγαινουν μαχαιρια, να τρεχει αιμα και κανεις να μην μπορει να κανει τιποτα.Να ειναι ολοι απροστατευτοι στις ορεξεις καποιων ηλιθιων
Σημερα ειδα και την αποχωρηση του ζαγορακη απο τον παοκ.αλλος ενας υγιειως σκεπτομενος ανθρωπος μακρια απο το ποδοσφαιρο,ετσι για να μεινει ο κοκκαλης κι ολοι οσοι το χουν ριμαξει

κριμα,και ειμαστε μολις στην 7η αγωνιστικη
Back to top Go down
View user profile
filologos
Admin

Number of posts : 996
Τόπος : Θεσσαλονικη

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Fri Oct 09, 2009 11:41 am

pontiak wrote:

Δυστυχως καθε χρονο αισθανομαι και πιο μαλακας που ασχολουμαι με το ελληνικο ποδοσφαιρο,οντας μολις 23 ετων.

Ετσι ετσι... ενας ενας να ερχεστε στα λογια μου
Back to top Go down
View user profile http://www.betminds.eu
pontiak
Moderator

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Fri Oct 09, 2009 12:48 pm

Ρε συ Μαικ τι φανταζεσαι, οτι δεν ξερω ποσο λιγο ειναι το ελληνικο πρωταθλημα?
Απλα γεννηθηκα απο τον Ανεστη και την Ευαγγελια και οχι απο τον Tom και την Kathrin.Ανοιγω ραδιο και ακουω Ραγκατση και οχι Ragkatsi,βλεπω στην τηλεοραση τον ΠΡΠΠ και οχι τον prpp.Μετα απο εναν αγωνα μπορω να κανω καζουρα στον αρειανο κι οχι στον οπαδο της μιλτον κεινς ντονς.Να σαι σιγουρος ομως πως ξερω πολυ καλα ποσο πρεπει να ασχολουμαι.Γι αυτο και σπ[ανια παω στο γηπεδο,σπανια πλεον νευριαζω για μπαλα πανω απο 5'.Μ'αρεσει η ενασχοληση μου με το ποδοσφαιρο και το ελληνικο αυτη τη στιγμη μπορει να μου προσφερει αυτο το περιεργο πραμα της αρρωστιας γυρω απο την μπαλα.
Back to top Go down
View user profile
filologos
Admin

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Fri Oct 09, 2009 12:51 pm

Δεν καταλαβα γιατι ΠΑΝΤΑ αναφερεις το Αγγλικο ποδοσφαιρο... Σου ειπα εγω να ασχοληθεις με την ΜΚ Ντονς?? Ασχολησου με την Ισπανια , την Γερμανια , την Ιταλια , την Γαλλια... Τοσα πρωταθληματα εχει... Διευρηνε τους οριζοντες σου βρεεεεεεεεεε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
pontiak
Moderator

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Fri Oct 09, 2009 1:06 pm

Ωραια ρε φιλε,και σου λεω εγω οτι ειμαι Μπιλμπαο και κερδιζω εκτος τη Σεβιλλη.ε χεστηκε η φοραδα στ'αλωνι.Σε ποιον θα κανω καζουερα,ποιον θα πειραξω,και τι θα ακουσω δευτερα πρωι στο ραδιο.Αυτα τα βλεπω γιατι γουσταρω να δω μπαλα,το ελληνικο πρωταθλημα δεν το παρακολουθω για να γουσταρω ποδοσφαιρο,αλλα για ολα τα αλλα που σου προσφερει το ποδοσφαιρο
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

Number of posts : 2255
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Fri Oct 09, 2009 1:17 pm

pontiak wrote:
Ωραια ρε φιλε,και σου λεω εγω οτι ειμαι Μπιλμπαο και κερδιζω εκτος τη Σεβιλλη.ε χεστηκε η φοραδα στ'αλωνι.Σε ποιον θα κανω καζουερα

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ΓΑΜΑΤΟΣ Ο ΠΟΝΤΙΟΣ
Back to top Go down
View user profile
filologos
Admin

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Fri Oct 09, 2009 1:22 pm

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ετσι πες μου ε φιλε... Οτι γουσταρεις να ασχολεισαι με το ελλ ποδοσφαιρο γιατι την δευτερα εχεις ΠΑΝΤΑ καποιον να κανεις καζουρα (ή να σου κανει) και ΦΥΣΙΚΑ εχεις και 2134674654534537435 λαθη διαιτητων να σχολιασεις... Στην ουσια ειναι σαν να λεμε οτι βλεπεις μια ταινια οχι επειδη ειναι καλη αλλα επειδη την ειδαν ολοι και δεν θελεις να εισαι ο μονος εκτος πραγματων οταν ολοι οι αλλοι θα μιλανε γι αυτη την ταινια...

ΟΚ ετσι το δεχομαι...
Back to top Go down
pontiak
Moderator

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Fri Oct 09, 2009 1:23 pm

Αλεξ το ειπα στα γαλλικα ρε! whistle whistle whistle
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

Number of posts : 2255
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Fri Oct 09, 2009 1:24 pm

ΠΑΝΤΩΣ ΧΡΗΣΤΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΠΙΛΜΠΑΟ Κ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΤΗ ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ, ΘΑ ΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΖΟΥΡΑ ΣΤΟ GALIZIANO ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ ΣΑΪΤ Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   Today at 1:39 pm

Back to top Go down

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010
View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 15Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» 4-Year-Old British Girl From Nottingham Killed By Car On Daytona Beach, Florida
» Human remains found in Dublin mountains
» Piers Hopson
» Miscelleneous Articles
» Winifred Joyce missing from Dublin