Από παίχτες για παίχτες

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
AuthorMessage
lipton

Number of posts : 917
Registration date : 2008-11-10

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 11:18 am

ΠΑΟΚ @@@@@@@@ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΟΛΛΑΝΔΕΖΑ ΤΗΝ ΤΑΤΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Back to top Go down
View user profile
suspect

Number of posts : 3497
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 11:50 am

Hammer wrote:
suspect wrote:

Εγώ είδα σήμερα ένα ματς με τέσσερις ευκαιρίες και τρία γκολ απ'την Ατλέτικο, και τρεις ευκαιρίες και δύο γκολ απ'τον Παναθηναϊκό.... Ο Παναθηναϊκός χαρακτηρίζεται κωλόφαρδος... Ελπίζω του χρόνου, πριν χαρακτηριστεί έτσι, να θυμούνται την κλήρωση και το ματς.
Νομίζω ότι σ'ένα ματς με μια καλύτερη ομάδα, το να χάσεις 3-2 είναι μέσα στα φυσιολογικά... το ίδιο ακριβώς ματς που είδαμε, θα μπορούσε να είναι 1-0 ή 0-3... Αυτή είναι η κρίση μου για το ματς.

ΜΑΛΟΝ ΑΛΛΟ ΜΑΤΣ ΒΛΕΠΑΜΕ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΕ.
ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΟΥ ΟΤΙ ΩΡΑ ΗΘΕΛΕ ΣΕ ΕΒΑΖΕ ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΚΑΝΕ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝΕΒΗΚΕΣ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ ΝΑ ΗΣΟΥΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΙΖΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΡΙΦ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΝΚΟΥΝ... Wink
ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥΛΈΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΤΟ ΜΑΤΣ ΝΑ ΛΗΞΕΙ ΚΑΙ 1-0 ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΑ ΑΝΘΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ...
lol!

A, δεν ξέρω πότε και τι ήθελε η Ατλέτικο... Μόνο ότι 4 σοβαρές φάσεις είδα, ξέρω. Και επίσης ότι αντίστοιχα παιχνίδια, με λίγη κωλοφαρδία, τα έχουμε κερδίσει, ξέρω. (Όχι μόνο ο Παναθηναϊκός δηλαδή... και πολλοί άλλοι. Ποδόσφαιρο είναι...)
Back to top Go down
View user profile
filologos
Admin

Number of posts : 996
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 12:14 pm

αν και δεν θελω να μπλεξω σε τετοιες συζητησεις αυτη την φορα θα συμφωνησω με τον Hammer... Κωστα λες ειδες 4 σοβαρες φασεις και δεχτηκες 3 γκολ... αυτο δεν σε προβληματιζει?? δλδ αν η Ατλετικο εκανε 10 φασεις ποσα γκολ θα ετρωγες?? Anyway... Ελπιζω η ομαδα σου να μην σνομπαρει το Europa League... Ειναι μια καλη ευκαιρια για ευρωπαικη πορεια... Οσο για τον οσφπ την ξερουμε την ιστορια... στον ομιλο που θα κληρωθει οι 2 πρωτοι πανε στους 16 , ο 3ος στο Europa League και ο 4ος στον Πειραια... ετσι γινεται συνηθως Very Happy
Back to top Go down
View user profile http://www.betminds.eu
Ernesto

Number of posts : 2463

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 12:24 pm

Λοιπόν άντε να μπω καιεγώ στο παιχνίδι... Καλημέρα μιας και πριν λίγο σηκώθηκα και πίστεψε με μικρέ μου Hammerούλη κοιμήθηκα μια χαρά... Ούτε εφιάλτες, ούτε τπτ... Βλέπεις όταν τρως φάπες (φάπα ήταν, μην κρυφτούμε κιόλας), από ομάδες τύπου Ατλέτικο δεν μπορείς να πεις και πολλά... Εσύ όμως πρέπει να έχεισ χαπακωθεί πολλές φορές κατά το παρελθόν για να κοιμηθείς μετά από ένδοξες ευρωπαϊκές βραδιές του Γαύρου...

Πραγματικά αυτό το μια φορά και έναν καιρό που έγραψες το ήθελες? Ή σου ξέφυγε? Γιατί ακόμα μνημονεύεις την χρονιά με τον Μπάγεβιτς και τον Αντόνιο Κόντε οεοεοε, την ώρα που πέρισυ λαλάκη πάλι από τον καναπέ με χάζευες και έτρωγες φάπες από μμμμμ, Ανόρθση την λέγανε την πρώτη? μμμμ Σεντ Ετιέν ( oh mon ami και mon dieu), την λέγανε την υπερομάδα που σε ψώλιασε? Τσ τς τς... Πρόσεχε πως μιλάς, θα σε μαλώσω...

Άλεξ αν κάποιος έχει διαφορετική άποψη από την δικιά σου πάει να πει οτι τρώει παπά από τους δημοσιογράφους?

Πάμε τώρα και στο ματσάκι...
Να ξεκαθαρίσω οτι έχω την εικόνα του γηπέδου, δεν έχω δει 300 replay κλπ κλπ...
Εγώ λοιπόν αυτό που είδα ήταν, ένας εξαιρετικός Ζιλμπέρτο ( στο 2ο γκολ φίλε μου Αλεξ δεν φταίει ο Ζιλμπέρτο που διώχνει στιγμιαία, αλλά το οτι δεν υπήρχε χαφ ακριβώς έξω από την περιοχή να μαζέψει και να διώξει), που έκοψε ουκ ολίγες φορές τους αντιπάλους που φτάνανε στο ένας με έναν, στις περισσότερες μονομαχίες με τον Aguero ήταν νικητής και γενικά καιέδινε μια ηρεμία αλλά και είχε αυτό που λέμε την πρώτη μπαλιά από την άμυνα στα χαφ... Κάτσε και ξανασκέψου τα αυτά και το συζητάμε πάλι αυτό λοιπόν...

Δεν του βγαίνει το μαρκάρισμα του Simao, γιατί πολύ απλά οκ ο Forlan εκτός από την τρομερή ποιότητα του, με το που το πήρε γραμμή απλά έκοβε βόλτες μέσα στο γήπεδο και μακριά από τον άξονα... Με αποτέλεσμα να αδειάζει ο χώρος μπροστά από την περιοχή και να μπουκάρουν οι χαφ της Ατλέτικο...

Πάμε να δούμε όμως... Μέχρι το γκολ της Ατλέτικο έχει γίνει μια υποψία φάσης, εκεί που ο Simao νομίζω πρέπει να ήταν που κάνει στραβοκλωτσιά... Ακόμα και εκεί όμως είχε παίχτη μπροστά του... Ο ΠΑΟ μέχρι εκείνο το σημείο, κάνει την φάδη του Σισέ, βάζει το γκολ offside του Σάλπιγγίδη ( το αναφέρω γιατί μπορει να ήταν από οτι άουσα offside αλλά σαν διάθεση μέσα στο γήπεδο μου λέει κάτι), και έχει και κανά δύο σουτ ακόμα τπτ το ιδιαίτερο... Οπότε το πως το σχεδίαζε ο Τεν Κάτε δεν νομίζω οτι πάει λάθος... Σε μια βραδιά που ο Μάτος είναι μέτριος και ο Μουν πραγματικά κακός...

Το γκολ μπαίνει γιατί κάνει λάθος ο Μάτος στο κέντρο ( η μπάλα χτυπάει και πάνω στον μαλάκα τον διαίτητη που μας τα έσπασε χτες με το πόσες φορές χτύπησε την μπάλα) και αυτόματα η ομάδα είναι εκτός ισοροπίας, αν με πιάνετε τι σημαίνει αυτό... Και εκεί απλα η ποιότητα της Ατλέτικο φτάνει με 3 μπαλιές να σου κάνει φάση οπού και πάλι η μπάλα περνάει κάτω από τα πόδια του αμυντικού μου για να φτάσει στον Maxi... Τες πα...

Στο δεύτερο μπαίνει το γκολ, ανεβαίνει η ομάδα και κάπου αρχίζει να μην κρατάει καλά τα μετόπισθεν... Ο Μουν στο δεύτερο γκολ δεν υπάρχει πουθενά αμυντικά... Θα μπορούσε να είχε μπει το δοκάρι στην ίδια φάση και να μην σας βάζει στο δίλημα του ποιος και αν έδιωξε... Εκεί είναι το λάθος για μένα... Στο οτι υπάρχει μια αριστερή μεριά εντελώς κενή...
Παράλληλα όμως να μην ξεχάσω μετά το 1-1 έχω φάσεις για να κάνω το 2-1 και να είναι άλλο ματς... Ειδικά η φάση που ο Leto αφού έχει περάσει και τον εαυτό του κάνει άλλη μια τρίπλα ακόμα δεν μπορώ να την χονέψω...
Το τρίτο γκολ μαλακία, προσωπικό λάθος του Σπυρόπουλου και μετά απλά just enjoy the view... Aguero και πάρτα... Και μην μου πει κανείς μαλακίες... Τραβάτε ρωτήστε τον Καναβάρο για τον messie Aguero... Όποιον και να είχα...

Για να τελειώνω, για μένα ο ΠΑΟ έπαιξε καλά... Προσπάθησε, δεν το παράτησε το ματς, έκανε φάσεις κλπ... Πλήρωσε μεμωνομένες στιγμές ολιγωρίας... Δεν είμαι ικανοποιημένος εννοείται... Αλλά δεν μπορώ να παραβλέψω τα προηγούμενα...

Υ.Γ Οτι ξέχασα μιας και είμαι σίγουρος οτι θα συνεχιστεί η κουβέντα σε επόμενο ποστ...
παο παο παο παο παο παο παο παο παο παο παο παο παο παο παο παο παο παο παο παο παο παο παο παο παο παο παο
Back to top Go down
View user profile
pontiak
Moderator

Number of posts : 1835
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 12:41 pm

Προφανως και επαιξε καλα ο ΠΑΟ.Εγω ξαναλεω οτι ο Τεν Κατε αδειασε τους παικτες του.Ο Ματος επαιξε καθολου στα φιλικα? και αν ναι ποσο??
Πως πας και τον βαζεις να παιξει σε ενα τοσο σημαντικο ματς?
Ο ΤενΚατε δηλωσε οτι παει για το μηδεν πισω?
Τρια εφαγε!
και θα μου πεις ενταξει με ατλετικο επαιζα.Ε ναι αλλα για μενα δεν εκανε τις κινησεις για να κρατησει το 0.
Ο Κατσουρανης βγηκε και ειπε οτι ανοιχτηκαμε πολυ παντως.
Ο Μουν ηταν εκτος τοπου και χρονου.Εμεις ολοι εδω το ειδαμε, ο προπονητηςδεν το ειδε?
Ο Παναθηναικος εβαλε 2 γκολ και εφαγε τρια.Τωρα αν εσας αυτο δε σας λεει κατι,τι να πω οκ
Back to top Go down
View user profile
Ernesto

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 12:49 pm

Ναι ρε Χρήστο, είπε πάμε για το 0 πίσω... Και τρώει γκολ... Δηλαδή τι να κάνει? Να μην αλλάξει τα πλάνα του? Βάζει μέσα τον Leto για να κάνει την ομάδα πιο επιθετική... Όταν ισοφάρισε για μένα δεν είναι λάθος το οτι επιμένει να βάλει και 2ο... Είναι λάθος όμως όταν η Ατλέτικο ισοροπεί πάλι το ματς οτι δεν κρατήσανε όπως το πρώτο ημίχρονο καλύτερα στα μετόπισθεν... Ο Μουν είπαμε ήταν κακός... Αλλά ελα μου που δεν έχει δεύτερο δεξί μπακ ( μια από τις αδυναμίες του ΠΑΟ φέτος)... Ο Μάτος δεν έπαιξε στα δύο πρώτα ματς... Αλλά είχε βγάλει όλη την προετοιμασία... Εδώ συμφωνώ με το οτι πρέπει να αποφασίσουν τι θέλουν να κάνουν με τον Μάτος... Τους κάνει και τον θέλουν? Καλώς αλλά αυτό πρέπει να φαίνεται... Γενικά όμως... Δεν μιλάω μόνο για χτες... Και ο Μάτος αν θέλει να κερδίσει μια θέση στα χαφ σε τέτοιους αγώνες έπρεπε να αρπάζει την ευκαιρεία... Δυστυχώς δεν το έκανε...
Back to top Go down
View user profile
pontiak
Moderator

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 12:54 pm

Μα ο Ματος εγω ειχα καταλαβεο οτι δεν υπολογιζεται και παει και τον βαζει σε αυτο το ματς.Απο κει και περα οταν παιζεις αντιπαλος με τετοιες παικτουρες μπροστα δεν μπορεις να ανοιχτεις για θα φας πολλα,οπως και εφαγες.
Οσο για το δεξι μπακ.Ο βυντρα σε ποια θεση παιζει κανονικα?αλλα ξεχασα οι στοπερ που πηρατε,ειναι διακοσμιτικοι,αρα βαζουμε τον βυντρα στοπερ
Back to top Go down
View user profile
Ernesto

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 12:59 pm

Εδώ οχι απλά κάνεις λάθος αλλά μου φαίνεται δεν έχεις δει καθόλου ΠΑΟ του Τεν Κάτε... Με τον Ολλανδό ο Βύντρα δεν έχει παίξει ούτε ένα ματς ως δεξί μπακ... Από τον Πανηλειακό ο Βύντρα στόπερ ήταν... Στον ΠΑΟ βαλθήκανε να τον κάνουν δεξί μπακ όταν έφυγε ο Γιούρκας... Στόπερ είναι το παιδί...
Back to top Go down
View user profile
Hammer

Number of posts : 3457
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 1:00 pm

ΕΡΝΕΣΤΟ ΔΕ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΞΗΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΥΠΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.
ΞΕΚΙΝΑΜΕ...
-ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΟΝ ΤΖΙΛΜΠΕΡΤΟ ΙΚΑΝΟ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΕΝΤΕΡ ΜΠΑΚ?ΕΓΩ ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΦΕΤΟΣ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΧΤΥΠΗΜΑ.ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.
-ΤΟΝ ΦΟΡΛΑΝ ΧΤΕΣ ΤΟΝ ΕΜΑΘΕΣ ΤΙ ΠΑΙΚΤΗΣ ΕΙΝΑΙ?ΧΤΕΣ ΕΜΑΘΕΣ ΟΤΙ ΟΙ ΙΣΠΑΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΧΑΦ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΕ ΑΝΥΠΟΠΤΟ ΧΡΟΝΟ?
-ΤΟ ΓΚΟΛ ΟΦΣΑΙΝΤ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΚΛΙΜΑ Ε? ΜΗΠΩΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 0-1 Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΕΒΡΙΣΚΕ ΤΑ ΠΑΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΛΕΜΕ? ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ...
-ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ Ο ΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΓΚΟΛ ΤΙ ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΣ?ΣΑΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ?ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΤΟ ΓΚΟΛ. ΕΚΤΟΣ ΚΙΑΝ Ο ΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΑΜΑ ΜΕΤΑΞΥ ΛΑΜΠΑΡΝΤ ΚΑΙ ΠΙΡΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΑΜΕ. ΤΟ ΟΤΙ Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΒΓΗΚΕ ΜΕ 3 ΜΠΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΣΤΕΛΩΣΕ ΤΙ ΤΟ ΛΕΣ?ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ?ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΑΔΕΡΦΕ...ΕΧΕΙ ΜΙΑ 5ΑΔΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΔΙΑΛΥΕΙ ΟΧΙ ΜΕ 3 ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΜ ΜΙΣΗ ΠΑΣΑ...ΚΙΑΥΤΟ ΧΤΕΣ ΤΟ ΕΜΑΘΕΣ?
-ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΕΩΣΗ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ 1-1 ΕΙΧΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ 2-1...ΓΙΑΝΝΗ ΕΚΕΙ ΣΤΙΣ ΕΞΕΔΡΕΣ ΦΙΛΕ ΜΗΝ ΠΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΧΟΡΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΜΠΑΛΑ...ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΜΕΤΑ ΤΟ 1-1 ΕΝΑ 15ΛΕΠΤΟ ΠΟΥ Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΕ ΕΧΩΣΕ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΕΛΞΙΑ ΣΤΑ ΚΑΡΕ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΕΤΑΞΕ ΔΥΟ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΝΑΑΑΑ...ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΛΛΑ 5 ΘΑ ΕΤΡΩΓΕΣ...ΜΗΝ ΠΑΡΑΣΥΡΕΣΤΕ ΑΠΟ ΔΗΘΕΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΕΣ ΦΑΝΕΛΕΣ ΚΛΠ ΜΠΟΥΡΔΕΣ...ΕΙΣΤΕ ΚΑΦΕΝΕΣ ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ...
-ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΚΟΥΕΡΟ ΧΤΕΣ ΤΟΝ ΕΜΑΘΕΣ?
ΑΥΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΡΕ ΜΑΣΤΟΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΟΥΛΑ...ΕΔΩ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ Η ΣΠΑΡΤΑ ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΓΙΟΓΙΟ Ο ΦΟΡΛΑΝ?
ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΙ? ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΠΑΟ, ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΕΝ ΚΟΤΕ?
ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟΣ ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΤΣ. ΚΑΙ ΜΗ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΤΟΝ ΓΑΥΡΟ...ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΤΩΡΑ...
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ ΕΚΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΡΙΦ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΜΠΑΓΚΟΥΓΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ...
Back to top Go down
View user profile
suspect

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 1:03 pm

filologos wrote:
αν και δεν θελω να μπλεξω σε τετοιες συζητησεις αυτη την φορα θα συμφωνησω με τον Hammer... Κωστα λες ειδες 4 σοβαρες φασεις και δεχτηκες 3 γκολ... αυτο δεν σε προβληματιζει?? δλδ αν η Ατλετικο εκανε 10 φασεις ποσα γκολ θα ετρωγες?? Anyway... Ελπιζω η ομαδα σου να μην σνομπαρει το Europa League... Ειναι μια καλη ευκαιρια για ευρωπαικη πορεια... Οσο για τον οσφπ την ξερουμε την ιστορια... στον ομιλο που θα κληρωθει οι 2 πρωτοι πανε στους 16 , ο 3ος στο Europa League και ο 4ος στον Πειραια... ετσι γινεται συνηθως Very Happy

Δεν μπήκε θέμα προβληματισμού... Για το ματς είπα, ότι είχε 3 γκολ σε 4 φάσεις η Ατλέτικο, και 2 σε 3 ο Παναθηναϊκός. Αυτό. Άλλες φορές με 10 φάσεις δεν τρως κανένα. Ε, τώρα έφαγες. Οκ, καλό το ματς, χάσαμε φυσιολογικά, πάμε παρακάτω...
Back to top Go down
View user profile
pontiak
Moderator

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 1:04 pm

Ρε Γιαννη το ξερω οτι με τεν κατε παιζει στοπερ
πριν τι επαιζε? στηνεθνικη τι επαιζε?
βλεπεις λοιπον οτι δεν τραβαει ο μουν και οτι εχεις τεραστιο προβλημα απο κει.Ειναι παραλογο να βαλεις τον βυντρα δεξια και τον στοπερ που εχεις στον παγκο στη θεση του?
αν ειναι παρολογο οκ
Back to top Go down
View user profile
Ernesto

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 1:12 pm

Καλά εσύ Χαμερούλη δεν ξέρεις που πάνε τα τέσσερα μου φαίνεται... Και οχι μόνο αυτό αλλά μάλλον δεν ξέρεις και να διαβάζεις...
Οπότε καλύτερα να ξεκινήσουμε από τα βασικά... α,β,γ,δ κλπ κλπ... κια μετα β+α = βα... μπας και μάθεις ελληνικά και συνενοηθούμε... Διάβασε καλύτερα τι γράφω ρε Γαυράκο... Δεν ξέρω αν μπορεί να παίξει στόπερ γενικά ο Ζιλμπέρτο... Χτες λέω όμως οτι ήταν καλός... Μην ξεχνάς (που μάλλον το ξεχνάς οτι ακόμα και στην Άρσεναλ έχει παίξει στόπερ, χωρίς αυτό βέβαια να σημαίνει οτι είναι), πάντως δεν θα είναι ουτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος που στα τελευταία χρόνια της καριέρας του γύρισε να παίξει κάτι σαν λίμπερο... Τεσ πα όμως γιαχτες μίλησα και μόνο εγώ...
Για το λάθος του Μάτος το λεω γιατί πολύ απλά σε εκείνο το σημείο το λάθος αφήνει όλη την ομάδα εκτός ισορροπίας... Γιατί η ομάδα βγαίνει να επιτεθεί...
Το οτι ο Forlan και ο Aguero είναι παιχταράδες δεν το έμαθα χτες... Καλύτερα μάθε το εσύ όμως μην σε πετύχουν στους ομίλους όπως ήθελε ο Γκαλέτι... Πάντως ξανά γράψε τα ονόματα τους... Forlan, Aguero και όχι Diendieu πως στο διάολο τον λένε τον τύπο που αν ήξερε και να πλασάρει μπορεί να είχες προβλήματα από προχτές...
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 1:18 pm

ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ affraid ,ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΑΡΕΣ ΜΑΡΕΣ ΚΟΥΤΑΜΑΡΕΣ...
ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΚΟΥΤΙΑΣΕ ΤΟ ΜΑΜΗΜΕΝΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΖΟΝΥ lol!
Back to top Go down
View user profile
Ernesto

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 2:02 pm

Αχ ρε Λαλάκη πότε θα το καταλάβεις πια? Όταν θα μιλάς για Ευρώπη, πρώτον δεν θα μου λες τπτ εμένα και δεύτερον θα αφήνεις να τελειώνει η χρονιά... Στο είπε και ο Κώστας κάποια στιγμή... Πάντα τρως καλύτερη σφαλιάρα από μένα όταν ανοίγεσαι... Κράτα λίγα μπόσικα...

Και οκ εγώ πες είμαι καφενείο όπως λες κλπ κλπ...Θα πάω στο Γιουρόπα Λιγκ και κουραφέξαλα... Άσε που εμένα είναι πρώτος στόχος το πρωτάθλημα φέτος ( χωρίς αυτό να αναιρεί οτι θέλω να περάσω στο Τσου Λου, ή να πάω καλά στο Γιουρόπα).

Εσύ όμως ρε Καραμήτρο έχεις δει την ομάδα σου και είσαι ικανοποιημένος?
Το οτι προχτες στην αρχη του ματς έκανες 15 λάθη που ακόμα και ο Ακράτητος να ήταν θα τα πλήρωνες δεν σου λέει τπτ?
Το οτι αν για κάποιον λόγο με την μέχρι τώρα εικόνα, απουσιάσει από κάπου ο Ντουντου, δεν πας βήμα δεν σου λέει τπτ?
Το οτι ο messie Diogo κάνει αίτηση στο Υπουργειο αθλητισμού για να σκοράρει και μετά από αυτόν έχεις τον Μήτρογλου ( που σκοράρει ανελιπώς ο μάγκας τώρα αλλά ακόμα δεν ξέρω αν μπορείς να βασιστείς πάνω του) και τον Άγγλο που είναι τραυματίας αυτή τη στιγμή δεν σου λέει τπτ? Το οτι γενικά δεν μπορείς εύκολα να δημιουργήσεις φάσεις στα μέχρι τώρα παιχνίδια με ανύπαρκτες ομάδες δεν σου λέει τπτ?
Το οτι στο μοναδικό σοβαρό φιλικό που έδωσες τσιμπισες 3 σε 10 λεπτά και θα μπορούσες να μαζέψεις άλλα 3 δεν σου λέει τπτ? Και αν οχι το οτι βασικά με το ζόρι ακούμπισες μπάλα σε όλο το ματς?

Αν δεν σου λένε όλα αυτά τότε ασχολήσου πάλι όπως το καλοκαίρι με το τενις γιατί μάλλον το έχεις καλύτερα...
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

Number of posts : 2255
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 3:03 pm

Hammer wrote:

ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ 55-45 ΤΟΥ ΚΑΙΣΑΡΑ παρτα
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΑΛΕΞ, ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ...
ΜΕ ΟΤΙ 11ΑΔΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ Ο ΠΑΟ ΔΕ ΓΛΙΤΩΝΕ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ 55-45?ΕΛΕΟΣ...
ΤΕΣΠΑ...
...

KAΛΑ ΕΣΥ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
ΓΡΑΦΩ ΧΘΕΣ, ΞΕΚΙΝΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ, ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΤΕΒΕΙ ΟΠΩΣ ΛΕΓΑΤΕ Ο ΤΕΝ ΚΑΤΕ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΥΧΗ.
ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΝΑ ΑΝΙΑΡΟ 0-0, ΣΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΣΤΟ.
Κ ΕΞΗΓΩ Κ ΤΟ ΓΙΑΤΙ.
Κ ΕΡΧΕΣΑΙ ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΙΣ ?
ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΡΙΤΙΚΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΑΓΑ ΒΑΣΕΙ ΟΣΩΝ ΕΙΔΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΞΥΠΝΗΤΖΗΔΕΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ Suspect
ΤΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΧΘΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΑΤΣ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΥΧΗ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ, ΠΑΛΙ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΜΛΚΕΣ.
ΡΕ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΤΕ ΜΕ ΤΠΤ ΜΕΡΙΚΟΙ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ 55-45.
ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΗ ΟΡΘΟΛΟΓΙΚΟ ΣΤΗΣΙΜΟ ΑΠΟ ΤΕΝ ΚΑΤΕ.
ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΙΔΕΣ ΟΤΙ ΞΕΡΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ, ΕΛΕΓΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ 0-0 Κ ΜΕ ΤΥΧΗ.
Κ ΡΩΤΑΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ, ΠΟΥ ΜΟΥ ΖΑΛΙΖΑΤΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ
Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ, ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑΤΕ ΧΘΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΟΜΑΔΑ ?
ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ, ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ, ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΟΥΝ ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ, ΒΛΕΠΕ ΓΚΟΛ ΑΓΚΟΥΕΡΟ.
ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ, ΤΕΡΜΑΤΑ ΚΑΚΟ ΕΧΕΙ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΦΕΡΕΙ ΕΥΘΥΝΗ ΣΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΛΕΤΟ, ΑΛΛΑ Κ ΣΤΙΣ ΕΞΟΔΟΥΣ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑ ΜΗ ΒΓΩ.
ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ, ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ. ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΞΑΝΑΠΑ, Ο ΠΑΟ ΕΧΕΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΟ ΒΑΡΙΑ ΦΑΝΕΛΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ.
ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΑΡΙΟΣ.

Κ ΞΑΝΑΛΕΩ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ. Η ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ ΠΕΡΥΣΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ, ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥΣ Κ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ.
Η ΣΕΒΙΓΙΑ ΤΟΥ ΡΑΜΟΣ ΗΤΑΝ ΤΡΟΜΕΡΗ ΟΜΑΔΑ.
Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΤΡΟΜΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ?
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 3:09 pm

Hammer wrote:
ΕΡΝΕΣΤΟ ΔΕ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΞΗΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΥΠΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.
ΞΕΚΙΝΑΜΕ...
-ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΟΝ ΤΖΙΛΜΠΕΡΤΟ ΙΚΑΝΟ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΕΝΤΕΡ ΜΠΑΚ?ΕΓΩ ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΦΕΤΟΣ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΧΤΥΠΗΜΑ.ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.
-ΤΟΝ ΦΟΡΛΑΝ ΧΤΕΣ ΤΟΝ ΕΜΑΘΕΣ ΤΙ ΠΑΙΚΤΗΣ ΕΙΝΑΙ?ΧΤΕΣ ΕΜΑΘΕΣ ΟΤΙ ΟΙ ΙΣΠΑΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΧΑΦ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΕ ΑΝΥΠΟΠΤΟ ΧΡΟΝΟ?
-ΤΟ ΓΚΟΛ ΟΦΣΑΙΝΤ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΚΛΙΜΑ Ε? ΜΗΠΩΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 0-1 Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΕΒΡΙΣΚΕ ΤΑ ΠΑΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΛΕΜΕ? ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ...
-ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ Ο ΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΓΚΟΛ ΤΙ ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΣ?ΣΑΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ?ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΤΟ ΓΚΟΛ. ΕΚΤΟΣ ΚΙΑΝ Ο ΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΑΜΑ ΜΕΤΑΞΥ ΛΑΜΠΑΡΝΤ ΚΑΙ ΠΙΡΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΑΜΕ. ΤΟ ΟΤΙ Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΒΓΗΚΕ ΜΕ 3 ΜΠΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΣΤΕΛΩΣΕ ΤΙ ΤΟ ΛΕΣ?ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ?ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΑΔΕΡΦΕ...ΕΧΕΙ ΜΙΑ 5ΑΔΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΔΙΑΛΥΕΙ ΟΧΙ ΜΕ 3 ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΜ ΜΙΣΗ ΠΑΣΑ...ΚΙΑΥΤΟ ΧΤΕΣ ΤΟ ΕΜΑΘΕΣ?
-ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΕΩΣΗ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ 1-1 ΕΙΧΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ 2-1...ΓΙΑΝΝΗ ΕΚΕΙ ΣΤΙΣ ΕΞΕΔΡΕΣ ΦΙΛΕ ΜΗΝ ΠΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΧΟΡΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΜΠΑΛΑ...ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΜΕΤΑ ΤΟ 1-1 ΕΝΑ 15ΛΕΠΤΟ ΠΟΥ Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΕ ΕΧΩΣΕ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΕΛΞΙΑ ΣΤΑ ΚΑΡΕ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΕΤΑΞΕ ΔΥΟ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΝΑΑΑΑ...ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΛΛΑ 5 ΘΑ ΕΤΡΩΓΕΣ...ΜΗΝ ΠΑΡΑΣΥΡΕΣΤΕ ΑΠΟ ΔΗΘΕΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΕΣ ΦΑΝΕΛΕΣ ΚΛΠ ΜΠΟΥΡΔΕΣ...ΕΙΣΤΕ ΚΑΦΕΝΕΣ ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ...
-ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΚΟΥΕΡΟ ΧΤΕΣ ΤΟΝ ΕΜΑΘΕΣ?
ΑΥΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΡΕ ΜΑΣΤΟΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΟΥΛΑ...ΕΔΩ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ Η ΣΠΑΡΤΑ ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΓΙΟΓΙΟ Ο ΦΟΡΛΑΝ?
ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΙ? ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΠΑΟ, ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΕΝ ΚΟΤΕ?
ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟΣ ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΤΣ. ΚΑΙ ΜΗ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΤΟΝ ΓΑΥΡΟ...ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΤΩΡΑ...
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ ΕΚΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΡΙΦ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΜΠΑΓΚΟΥΓΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ...

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΟΝ ΕΡΝΕΣΤΟ.
ΤΑ ΓΡΑΨΑ ΧΘΕΣ, ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ Ο ΜΑΡΙΟΣ.
ΜΑΡΙΕ, ΣΟΒΑΡΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ, ΣΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ, ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΣ ΑΠΟΛΥΤΑ, ΔΕΝ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΠΟΤΕ.
ΕΥΓΕ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΠΑΟ, ΠΑΙΞΑΤΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΑΛΑ ΧΘΕΣ, ΑΠΛΑ ΠΕΣΑΤΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΑΝΤΙΠΑΛΟ Κ ΧΑΣΑΤΕ.
ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΤΕ
Back to top Go down
View user profile
barboua
Moderator

Number of posts : 2631
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 3:19 pm

Δεν άντεξα,θα πω και εγώ τη γνώμη για Πάο.Βασικά συμφωνώ με Γιάννη, δε καταλαβαίνω που είδατε την Ατλέτικο σαν ομαδάρα στο γήπεδο;;;;3 ΣΤΑ 4 είχαν οι ταυρομάχοι,σιγά τα ωα!!! Δεν είδα καμμία ομαδάρα στο γήπεδο. Αν ο βάζελος δεν έκανε κάποιες μαλακίες δεν έχανε χθες... Σίγουρα τους έσωσε(ΤΑΥΡΟΜΑΧΟΥΣ) η ποιότητηα των επιθετικών της που ήταν αποτελεσματικοί...μέχρι εκεί!!!!!! ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΤΟΥς ΔΙΚΕΦΑΛΟΥΣ αεκ αεκ παοκ παοκ okay

Ernesto

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 3:30 pm

Τες πα... Το τι έχω γράψει το ξέρετε καλά... Δεν είπα οτι ούτε ήταν υπερομάδα η Ατλέτικο ούτε οτι είμαι ικανοποιημένος... Είπα αυτά που είδα... Η διαφορά έγινε στις μονάδες... Δηλαδή εκεί που κάνεις το λάθος στο πρώτο γκολ πάρτο... Εντωμεταξύ για να έχω καλύτερη εικόνα κάθομαι και το βλέπω τώρα το ματς από την τηλεόραση... Αλλά οκ έχοντας δει το πρώτο ημίχρονο πραγματικά δεν αλλάζω γνώμη... Δεν ήταν κακός ο ΠΑΟ... Η Ατλέτικο δεν έχει κάνει ευκαιρεία εκτός του γκολ... Μία μόνο που σουτάρει αέρα ο Σιμαο... Αλλά οκ ρε παιδιά... Μπορεί να μην ήταν υπερομάδα (πρώτο επίσημο εξάλου), αλλά αυτοι οι 4 παίχτες δεν παίζονται... Ο Σιμάο ο δικός μας πχ σε όλο το πρώτο ημίχρονο τον Φορλάν τον παίζει μια χαρά... Του κάνει την φάση στο δεύτερο και άντε γεια...

Τέλος το είχα πει από προχτές ακόμα... Γυρίστε και δείτε το... Ημουν απαισιόδοξος για την πρόκριση και εξηγούσα οτι ο ΠΑΟ κάτι τέτοιες ομάδες τις υπερμεγενθύνει από αυτό που πραγματικά είναι... Και έφερα και πόσα παραδείγματα... Ίσως και χτες να μην έγινε κάτι διαφορετικό... Αλλά το πως θα ήταν τα πράγματα αν κατεβαινε διαφορετικά δεν μπορώ να το ξέρω...
Back to top Go down
View user profile
suspect

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 3:38 pm

Γιατί το ταλαιπωρούμε τόσο; Τα γκολ άλλοτε μπαίνουν, άλλοτε δε μπαίνουν... Ποδόσφαιρο βλέπουμε και το ξέρουμε πώς δουλεύει.
Η Μπαρτσελόνα παλιότερα είχε βγάλει περισσότερες ευκαιρίες, δε μπήκαν. Έχασε 1-0. Φάσεις έκανε 10... απλώς δε μπήκαν.
Την επόμενη μπήκαν.
Η Βιγιαρεάλ έβγαλε περισσότερες ευκαιρίες πέρσι... μπήκαν λιγότερα.
Η Εθνική γλύτωνε 3 άχαστα σε κάθε ματς και πήρε το Ευρώ...
Τι πάμε να βγάλουμε τώρα; Ότι θα παίξεις με την Ατλέτικο και δε θα σου κάνει 4-5 φάσεις; Θα στις κάνει. Αν σου κάτσει και δε μπουν και μπει το δικό σου είσαι ωραίος... Αν της μπουν τα τρία, μπήκαν και χαιρέτησες... τέλος.

Τώρα να βγω να πω ότι αν ήταν ο Μπιάρσμιρ και όχι ο Ζιλμπέρτο, η Ατλέτικο δε θα τις είχε κάνει τις 5 φάσεις, ή να πω ότι θα τους είχα στήσει έτσι που να μην τις είχε κάνει, προσωπικά αστείος θα νιώσω...
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 3:43 pm

Ernesto wrote:

Ημουν απαισιόδοξος για την πρόκριση και εξηγούσα οτι ο ΠΑΟ κάτι τέτοιες ομάδες τις υπερμεγενθύνει από αυτό που πραγματικά είναι... Και έφερα και πόσα παραδείγματα... Ίσως και χτες να μην έγινε κάτι διαφορετικό... Αλλά το πως θα ήταν τα πράγματα αν κατεβαινε διαφορετικά δεν μπορώ να το ξέρω...

ΟΧΙ ΦΙΛΕ, ΕΔΩ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ.
Ο ΠΑΟ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΥΠΕΡΜΕΓΕΝΘΥΝΕ ΟΜΑΔΕΣ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ, ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΑ ΙΣΑ ΚΑΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΟΒΗΘΕΙ, ΒΛΕΠΕ ΓΙΟΥΒΕ, ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ, ΜΠΑΡΤΣΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ.
Ο ΠΑΟ ΤΟΥ ΤΕΝ ΚΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΦΟΒΙΣΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.
Κ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΠΗΡΕ ΤΑ 2ΠΛΑ ΣΤΟ ΜΙΛΑΝΟ Κ ΣΤΗ ΒΡΕΜΗ.
ΣΤΗ ΒΡΕΜΗ ΠΗΡΕ 2ΠΛΟ Κ Ο ΓΑΒΡΟΣ, ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 12 ΧΡΟΝΙΑ, ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ?
ΠΕΡΥΣΙ ΜΕ ΤΗ ΒΙΓΙΑ, ΤΟ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΑΛΛΑ Η ΠΕΡΣΙΝΗ ΒΙΓΙΑ, ΗΤΑΝ 2 ΚΛΑΣΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΗ ΩΣ Ο Μ Α Δ Α . ΠΑΛΙ ΟΜΩΣ ΦΟΒΗΘΗΚΕ
ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΘΛΗΜΑ, ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΟΛΑ, ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΔΟΥΛΕΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ, Κ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΠΡΟΣΤΑ, ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.
ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΕΠΙΘΕΣΗ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ.
ΑΥΤΟ ΕΛΕΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.

2 ΠΡΑΜΑΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ.
ΟΤΑΝ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΕΙΧΕ ΤΟΝ ΝΤΟΥΣΑΝ Κ ΕΤΡΩΓΕ ΤΙΣ 5ΑΡΕΣ Κ ΤΙΣ 3ΑΡΕΣ, ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΑΝ ΟΤΙ ΕΣΤΗΝΕ ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ. ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΟΜΑΔΑ ΣΕ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ 4 ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΧΑΦ. ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ Question Question Question

ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΡΩΤΗΣΗ, ΑΝ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ ΠΑΟ ΚΑΘΟΤΑΝ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Η Ο ΜΑΚΑΡΙΤΗΣ Ο ΚΥΡΑΣΤΑΣ, ΘΑ ΠΑΙΖΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΠΑΛΑ Ο ΠΑΟ ?
ΥΠΟΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ, ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΩ ΣΕ ΣΕΝΑΡΙΑ, ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΒΑΣΗ ΟΣΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ, ΘΑ ΠΩ ΝΑΙ, ΘΑ ΠΑΙΖΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΠΑΛΑ. ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ 4 ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΧΑΦ.

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΠΟΥ ΚΑΛΩΣ Η΄ΚΑΚΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΗΤΟΙ ΑΠΟ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΟΜΑΔΕΣ.
ΑΥΤΗ Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΑΔΑ.
ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΤΗΚΕ ΩΣ ΦΟΒΗΤΡΟ, ΕΝΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 3:59 pm

ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΕΤΗΝ ΗΛΙΘΙΑ ΑΥΤΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΙ 11ΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ΘΑ ΑΠΟΚΛΕΙΟΤΑΝΕ.
ΤΟ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΣΑΣ ΜΑΖΕΨΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΕΣΕΙΣ ΒΑΖΕΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΚΛΑΣΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΗ.

ΥΓ
ΚΑΙΣΑΡΑ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΩ ΣΩΣΤΑ ΝΟΜΙΖΩ, ΑΣΧΕΤΑ ΤΟΥ ΟΤΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΠΑΡΑΣΥΡΕΙ Η ΚΑΖΟΥΡΑ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΙ.
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 4:02 pm

ΚΑΙ ΓΙΑΝΝΗ ΤΟ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΟΤΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ.
ΣΚΟΠΟΣ ΗΤΑΝΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑ.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.
ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΜΑΤΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ. ΕΧΩ ΔΡΟΜΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΕΝΩ ΕΣΥ ΑΦΟΣΙΩΣΟΥ ΣΤΗ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΕΡΙΦ.
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 9:19 pm

ΠΑΟΚ-ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΓΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΚΡΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΒΓΑΛΕΣ ΠΟΛΥ ΓΛΩΣΣΙΤΣΑ ΒΑΛΤΗ ΜΕΣΑ Η ΦΕΡΤΗΝ ΕΔΩ ΣΕ ΜΕΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ...
ΚΑΠΟΤΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΣ ΤΙΣ ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ, ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΤΩΡΑ...
ΔΕ ΘΑ ΞΕΣΚΙΣΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ, ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙΣ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΕ ΤΟΤΕ...
ΩΣ ΤΟΤΕ...
παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα
ΠΟΥ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΕΣ.....ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΖΜΠΑΟΥΓΚΣ, ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia

ΥΓ
Η ΒΑΣΛΟΥΙ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ? pale
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 9:33 pm

ΤΡΟΜΕΡΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΤΗΣ ΕΡΑ ΣΠΟΡ ΣΤΗ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΜΕ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΠΑΙΔΙΑ...
ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑΑΑΑΑ
ΔΙΑΛΕΓΜΕΝΑ ΕΝΑ ΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΧΧΧΧΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΑΑΑ
ΡΕ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑΝΕ ,ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΚΑΙ ΚΑΝΑΠΕΔΕΣ ΕΧΩ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΚΑΙ ΠΟΛΥΘΡΟΝΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
ΒΑΖΕΛΙΑ, ΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ, ΔΙΑΛΕΧΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΓΙΑ ΤΟ ΑΕΑΚΙΟ ΔΕ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑΤΙ ΙΣΟΦΑΡΙΣΕ ΜΕ ΠΕΝΑΛΝΤΙ Ο ΜΠΛΑΝΚΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
παρτα
Back to top Go down
View user profile
suspect

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Thu Aug 20, 2009 9:38 pm

Hammer wrote:
ΤΡΟΜΕΡΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΤΗΣ ΕΡΑ ΣΠΟΡ ΣΤΗ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΜΕ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΠΑΙΔΙΑ...
ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑΑΑΑΑ
ΔΙΑΛΕΓΜΕΝΑ ΕΝΑ ΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΧΧΧΧΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΑΑΑ
ΡΕ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑΝΕ ,ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΚΑΙ ΚΑΝΑΠΕΔΕΣ ΕΧΩ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΚΑΙ ΠΟΛΥΘΡΟΝΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
ΒΑΖΕΛΙΑ, ΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ, ΔΙΑΛΕΧΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΓΙΑ ΤΟ ΑΕΑΚΙΟ ΔΕ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑΤΙ ΙΣΟΦΑΡΙΣΕ ΜΕ ΠΕΝΑΛΝΤΙ Ο ΜΠΛΑΝΚΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
παρτα

Μαζί σου... Να πάρεις καναπέ... Για να βλέπεις Παναθηναϊκό μετά τα Χριστούγεννα Wink Και τον Απρίλη στα ημιτελικά...
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   Today at 1:37 pm

Back to top Go down

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...
View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 20Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next