Από παίχτες για παίχτες

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

ΚΑΖΟΥΡΑ

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
AuthorMessage
KAISARAS

Number of posts : 2255
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Tue Feb 24, 2009 10:31 pm

ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ, ΜΠΕΣ ΝΑ ΣΕ ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΗΣΩ Κ ΚΕΙ, ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΣΕ ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.
ΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΙΞΩ Κ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΣΟΥ ΜΟΝΤΕΡΕΪΤΟΡ ΤΗΣ ΔΕΚΑΡΑΣ

ΤΣΟΥ ΡΕ ΓΑΤΑΚΙ ΜΑΡΙΕ
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Tue Feb 24, 2009 11:00 pm

ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΩΡΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΡΙΑΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΣΕΝΤΟΝΙΟΥ Κ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΟΤΙ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΒΑΖΕΛΟΥ ΜΕ ΤΗ ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ
Konrad Plautz (AUT).
ΣΠΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΡΕ ΓΜΤ, ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ.
ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ, ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ?
ΛΕΣ ΝΑ ΧΕΙ ΣΦΥΡΙΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ?
ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ, ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ.
ΠΑΙΔΙΑ, ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ, ΔΕΚΤΗ ΚΑΘΕ ΒΟΗΘΕΙΑ.
ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΩ, ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ Question Question Question

ΤΣΟΥ ΡΕ ΓΑΤΑΚΙ ΜΑΡΙΕ lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
filologos
Admin

Number of posts : 996
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Wed Feb 25, 2009 1:54 pm

Juventus 7 - 0 Olympiacos
Trezeguet 14
Miccoli 19
Trezeguet 25
Maresca 28
Di Vaio 62
Del Piero 67
Ζalayeta 79

Referee
Konrad Plautz (AUT)

Μάλλον αυτο ψάχνεις Άλεξ Very Happy lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Κάτι μου λέει πως σε εκείνο το παιχνιδι η Γιουβέντους είχε καλέσει την γνωστή τραγουδίστρια Χρύσπα να πει ένα τραγούδι πριν την εναρξη του αγώνα... Και αν θυμαμαι καλα το ρεφραιν πηγαινε κάπως έτσι :

Δεν είναι 1 το ψέμα
2 η αδιαφορία
3 τα νεύρα
4 ειρωνεία
5 η ζήλια
6 η αχαριστία
φεύγω για το 7, την απιστία....

Ρε μήπως η κοπέλα είχε μαντικές ικανότητες????
Back to top Go down
View user profile http://www.betminds.eu
Hammer

Number of posts : 3457
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Wed Feb 25, 2009 3:18 pm

ΕΣΥ ΑΛΕΞ ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΕΥΘΕΩΣ...ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑΚΙ Η ΔΕ ΒΑΖΕΙΣ? lol! lol! lol! lol! lol!
ΑΣΕ ΤΑ ΠΑΡΕΛΕΙΠΟΜΕΝΑ ΤΑΓΑΡΙ lol! lol!
ΕΣΥ ΡΕ ΜΙΧΑΛΑΚΙ ΠΩΣ ΜΑΣ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕΣ ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΡΕ ΛΙΓΕ?
ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ?
Η ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΙΕΣΥ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ? affraid
lol! lol! lol!

ΑΥΤΑ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ...ΕΙΔΙΚΑ Ο ΠΟΛΥΛΟΓΑΣ ΚΑΙ ΕΥΦΑΝΤΑΣΤΟΣ ΒΑΖΕΛΑΚΟΣ ΑΛΕΞ... lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
filologos
Admin

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Wed Feb 25, 2009 8:34 pm

Ξερεις πολυ καλα την αποψη μου για το ελληνικο ποδοσφαιρο φιλε Hammer. Ειμαι αντιsuperκλικας και το ξερεις... και προτου αρχισεις να λες για την ομαδα που συμπαθω (βλεπε Αρης) να σε προλαβω λεγοντας οτι ακομα και αν μαθω σημερα οτι διαλυθηκε τελειως ουτε καν θα κουνησω βλεφαρο.... με λιγα λογια στα @@ρια μου το ελληνικο πρωταθληματακι σας...

Υ.Γ : Παντως οπαδικα αν θελεις ετσι για να εχεις κατι να πεις περισσοτερο θα με πειραξει να πεςι κατι για την ΤΕΡΑΣΤΙΑ VALENCIA παρα για τον Αρη

Υ.Γ 2 : και εγω απλα ελυσα μια απορια του φιλου μου του Αλεξ.... αν εκφρασεις καποια απορια και εσυ πολυ αυχαριστως να σου την λυσω
Back to top Go down
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Wed Feb 25, 2009 9:17 pm

filologos wrote:

Υ.Γ 2 : και εγω απλα ελυσα μια απορια του φιλου μου του Αλεξ.... αν εκφρασεις καποια απορια και εσυ πολυ αυχαριστως να σου την λυσω

NAI ΡΕ ΦΙΛΕ, Κ ΕΛΕΓΑ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ.
ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΓΑΛΕΙΩΔΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΕ ΕΜΒΛΗΜΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ ΣΤΟ ΤΟΡΙΝΟ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΕΤΡΗΜΑ Κ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ Κ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΩΝ ΠΟΔΙΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ affraid affraid .
Ω ΤΙ ΜΕΓΙΣΤΗ ΗΔΟΝΗ ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ 2ΠΛΟ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ Κ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΦΙΛΑΘΛΟΙ, ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΚΤΟΥΝΕ ΤΙΤΛΟΥΣ Κ ΤΡΟΠΑΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΤΟΥΣ Κ ΟΧΙ ΣΤΗΝΟΝΤΑΣ ΠΑΡΑΓΚΕΣ.
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ, ΑΠΛΑ ΔΕ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ.

ΕΣΥ ΡΕ ΣΑΧΛΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΜΙΧΑΛΗ? ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙΣ ΤΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Question
ΤΣΙΦΛΙΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΡΕ Shocked Shocked Shocked
ΑΝ ΕΙΝΑΙ, ΠΕΣ ΤΟ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΕ ΚΑΝΑ ΑΛΛΟ ΠΙΟ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΣΑΪΤ Embarassed Embarassed Embarassed
Κ ΕΧΩ ΥΠΟΨΗΝ ΕΝΑ Laughing Laughing Laughing Laughing

Υ.Γ. ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ Κ ΤΟ ΤΣΙΡΑΚΙ ΤΟΥ ΘΕΙΟΥ.
ΕΤΣΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΩ ΣΗΜΕΡΑ ΣΙΧΑΜΕΝΕ. 1-0 Κ ΝΑ ΣΚΥΛΙΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΣΦΑΞΕ ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ ΣΤΟΝ 1ο ΑΓΩΝΑ.
ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ, ΚΑΜΙΑ ΑΕΚ, ΤΑ ΠΑΜΕ ΑΥΤΑ.
Κ ΚΑΝΕ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΛΑΧΙΣΤΕ, ΜΗΠΩΣ Κ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΕΣΥ ΕΙΔΙΚΑ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΗΓΗ Κ ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΝΕΙΣ ΝΕΡΟ.

Υ.Γ.1. ΜΑΡΙΕ, ΚΑΛΟ ΚΟΥΒΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΗ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΣΟΥ 2ΑΔΑ. Κ ΚΑΛΗ ΤΗΛΕΘΕΑΣΗ, ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ

Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Thu Feb 26, 2009 10:45 am

filologos wrote:
Ξερεις πολυ καλα την αποψη μου για το ελληνικο ποδοσφαιρο φιλε Hammer. Ειμαι αντιsuperκλικας και το ξερεις... και προτου αρχισεις να λες για την ομαδα που συμπαθω (βλεπε Αρης) να σε προλαβω λεγοντας οτι ακομα και αν μαθω σημερα οτι διαλυθηκε τελειως ουτε καν θα κουνησω βλεφαρο.... με λιγα λογια στα @@ρια μου το ελληνικο πρωταθληματακι σας...

Υ.Γ : Παντως οπαδικα αν θελεις ετσι για να εχεις κατι να πεις περισσοτερο θα με πειραξει να πεςι κατι για την ΤΕΡΑΣΤΙΑ VALENCIA παρα για τον Αρη

ΒΡΕ ΑΝΤΕ ΠΑΕΝΕ ΤΩΡΑ...ΜΙΑ ΑΠΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΣΑΙ...ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ affraid Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Thu Feb 26, 2009 11:08 am

KAISARAS wrote:
filologos wrote:

NAI ΡΕ ΦΙΛΕ, Κ ΕΛΕΓΑ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ.
ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΓΑΛΕΙΩΔΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΕ ΕΜΒΛΗΜΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ ΣΤΟ ΤΟΡΙΝΟ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΕΤΡΗΜΑ Κ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ Κ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΩΝ ΠΟΔΙΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ affraid affraid .
Ω ΤΙ ΜΕΓΙΣΤΗ ΗΔΟΝΗ ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ 2ΠΛΟ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ Κ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΦΙΛΑΘΛΟΙ, ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΚΤΟΥΝΕ ΤΙΤΛΟΥΣ Κ ΤΡΟΠΑΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΤΟΥΣ Κ ΟΧΙ ΣΤΗΝΟΝΤΑΣ ΠΑΡΑΓΚΕΣ.
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ, ΑΠΛΑ ΔΕ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ.

ΕΣΥ ΡΕ ΣΑΧΛΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΜΙΧΑΛΗ? ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙΣ ΤΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Question
ΤΣΙΦΛΙΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΡΕ Shocked Shocked Shocked
ΑΝ ΕΙΝΑΙ, ΠΕΣ ΤΟ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΕ ΚΑΝΑ ΑΛΛΟ ΠΙΟ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΣΑΪΤ Embarassed Embarassed Embarassed
Κ ΕΧΩ ΥΠΟΨΗΝ ΕΝΑ Laughing Laughing Laughing Laughing

Υ.Γ. ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ Κ ΤΟ ΤΣΙΡΑΚΙ ΤΟΥ ΘΕΙΟΥ.
ΕΤΣΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΩ ΣΗΜΕΡΑ ΣΙΧΑΜΕΝΕ. 1-0 Κ ΝΑ ΣΚΥΛΙΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΣΦΑΞΕ ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ ΣΤΟΝ 1ο ΑΓΩΝΑ.
ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ, ΚΑΜΙΑ ΑΕΚ, ΤΑ ΠΑΜΕ ΑΥΤΑ.
Κ ΚΑΝΕ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΛΑΧΙΣΤΕ, ΜΗΠΩΣ Κ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΕΣΥ ΕΙΔΙΚΑ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΗΓΗ Κ ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΝΕΙΣ ΝΕΡΟ.

Υ.Γ.1. ΜΑΡΙΕ, ΚΑΛΟ ΚΟΥΒΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΗ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΣΟΥ 2ΑΔΑ. Κ ΚΑΛΗ ΤΗΛΕΘΕΑΣΗ, ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ

1.ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΡΡΑ-ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ? affraid Very Happy Very Happy
ΑΣ ΓΕΛΑΣΩ ΡΕ ΤΣΟΚΑΡΟ.. Embarassed Suspect Very Happy Very Happy
2.ΞΕΡΩ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΣΑΙΤ ΚΙΕΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΜΑ ΘΕΣ ΡΕ Embarassed Embarassed Embarassed Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

3. ΣΑΝ ΓΝΗΣΙΟΣ ΒΑΖΕΛΟΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΝΑ ΣΕ ΣΥΓΧΑΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑΡΑ ΣΟΥ..ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΟ ΝΑΟ.. Very Happy
4.ΧΑΡΗΚΕΣ ΠΟΥ ΕΣΦΑΞΕΣ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ...ΑΡΑ ΚΙΕΓΩ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΣΦΑΖΩ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΜΙΚΡΕ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
5. ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ Ε? affraid Embarassed Embarassed Embarassed Very Happy ΝΑ ΣΕ ΠΩ ΚΟΤΑ Η ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ? Very Happy Very Happy Very Happy

lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
filologos
Admin

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Thu Feb 26, 2009 1:45 pm

Hammer wrote:
filologos wrote:

ΒΡΕ ΑΝΤΕ ΠΑΕΝΕ ΤΩΡΑ...ΜΙΑ ΑΠΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΣΑΙ...ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ affraid Very Happy Very Happy Very Happy

Εισαι απλα λιγος... Σε ταπωσα για τα καλα και ξερεις οτι λεω αληθεια γι αυτο λες τα δικα σου. Αντιολυμπιακος δεν ειμαι και το ξερεις. Απλα μ' αρεσει να λεω αληθειες. Τωρα αν αυτες σε πονανε προβλημα σου.

Κοιτα να δεις ρε γμτ που το βραδυ μπορει να μην παιξεις ο Γαμις... εεε sorry Gomis ηθελα να πω....

Back to top Go down
Hammer

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Thu Feb 26, 2009 4:27 pm

filologos wrote:
Hammer wrote:
filologos wrote:

Εισαι απλα λιγος... Σε ταπωσα για τα καλα και ξερεις οτι λεω αληθεια γι αυτο λες τα δικα σου. Αντιολυμπιακος δεν ειμαι και το ξερεις. Απλα μ' αρεσει να λεω αληθειες. Τωρα αν αυτες σε πονανε προβλημα σου.

Κοιτα να δεις ρε γμτ που το βραδυ μπορει να μην παιξεις ο Γαμις... εεε sorry Gomis ηθελα να πω....

ΜΑΛΙΣΤΑ.
ΚΑΙ ΣΕ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΟ.. lol!
ΣΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΘΑ ΣΑΣ ΞΕΒΡΑΚΩΣΩ ΟΛΟΥΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΑΥΣΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΜΙΚΡΕ ΚΑΙ ΑΝΟΗΤΕ ΜΙΧΑΛΑΚΗ. Shocked Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Apostolis

Number of posts : 1199

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Thu Feb 26, 2009 7:21 pm

HAMMERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

ΣΕ ΠΟΥΛΑΜΕ ΤΡΕΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Thu Feb 26, 2009 8:45 pm

Apostolis wrote:

HAMMERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

ΣΕ ΠΟΥΛΑΜΕ ΤΡΕΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Thu Feb 26, 2009 8:46 pm

ΜΙΧΑΛΗ, ΠΑΙΞΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΞΕΙ Ο ΓΚΑΜΙΣ, ΤΟ ΓΚΑΜΗΣΙ ΑΠΟΨΕ ΞΕΚΙΝΑ ΣΤΙΣ 21:55.
ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΣΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ΚΑΝΑΛΙ Κ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΣΚΗΝΕΣ.
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Thu Feb 26, 2009 9:03 pm

Hammer wrote:

1.ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΡΡΑ-ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ? affraid Very Happy Very Happy
ΑΣ ΓΕΛΑΣΩ ΡΕ ΤΣΟΚΑΡΟ.. Embarassed Suspect Very Happy Very Happy
2.ΞΕΡΩ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΣΑΙΤ ΚΙΕΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΜΑ ΘΕΣ ΡΕ Embarassed Embarassed Embarassed Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

3. ΣΑΝ ΓΝΗΣΙΟΣ ΒΑΖΕΛΟΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΝΑ ΣΕ ΣΥΓΧΑΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑΡΑ ΣΟΥ..ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΟ ΝΑΟ.. Very Happy
4.ΧΑΡΗΚΕΣ ΠΟΥ ΕΣΦΑΞΕΣ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ...ΑΡΑ ΚΙΕΓΩ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΣΦΑΖΩ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΜΙΚΡΕ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
5. ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ Ε? affraid Embarassed Embarassed Embarassed Very Happy ΝΑ ΣΕ ΠΩ ΚΟΤΑ Η ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ? Very Happy Very Happy Very Happy

lol! lol! lol!

ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΣΟ ΚΟΥΦΙΟΚΕΦΑΛΑΚΗΣ Κ ΠΟΣΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΕΙΣΑΙ. ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, ΑΡΚΕΙ Ο ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ IQ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΓΟΥΡΗ ΝΤΟΜΑΤΑ. Κ ΣΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ Suspect Suspect
ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΑΝ Κ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΚΛΕΙΣΕΙ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΤΑΠΩΘΕΙ, ΘΑ ΑΦΙΕΡΩΣΩ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΡΟΜΠΑ.

1. ΕΠΙ ΕΠΟΧΗΣ ΚΑΡΡΑ - ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟΔΕΚΤΟ ΟΤΙ Η ΑΕΚ ΕΠΑΙΖΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. Κ ΟΧΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΠΑΛΑ ΕΚΕΙΝΗΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΟΝΟ, ΑΛΛΑ Κ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΠΑΛΑ ΠΟΥ ΠΑΙΧΤΗΚΕ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΠΟ ΤΟ 1980 Κ ΕΠΕΙΤΑ.
ΕΣΥ ΒΓΕΣ Κ ΠΕΣ ΠΡΩΤΕ ΞΑΔΕΡΦΕ ΤΟΥ ΡΟΜΠΙΝΙΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΩ, ΕΣΥ ΘΑ ΕΚΤΕΘΕΙΣ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.

2. ΑΣΕ, ΤΟ ΞΕΡΩ Κ ΓΩ pig pig

3. ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΧΘΕΣ, ΠΗΓΕ ΤΑΜΕΙΟ Η 2ΑΔΑ ΠΟΥ ΠΟΝΤΑΡΕΣ Question Question
ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΕΣΥ ΑΡΠΑΞΕΣ 7, ΕΝΩ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ΕΦΕΡΕ 1-1 Κ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΤΑΙ ΟΡΘΩΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΚΟΛ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ Κ ΔΕ ΜΕΤΡΗΣΕ Κ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΕΝΑΛΤΙ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΚΑΚΩΣ ΚΑΤΑΛΟΓΙΣΤΗΚΕ.
ΕΣΥ ΒΓΕΣ Κ ΠΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ Κ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΟΘΕΙ ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΙ. ΠΑΛΙ ΘΑ ΕΚΤΕΘΕΙΣ.

4. ΕΔΩ ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΞΑΝΤΛΗΣΑΜΕ ΝΟΜΙΖΑ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΧΑΙΡΕΣΑΙ, ΑΣ ΕΠΑΝΕΛΘΩ.
ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ Η ΑΕΚ ΕΣΦΑΞΕ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ, ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ ΤΗΝ ΕΣΦΑΞΕ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΤΣ.
Κ ΣΕ ΞΑΝΑΠΡΟΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ (ΗΔΗ ΕΧΕΙΣ ΚΟΤΕΨΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ) ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΥΠΗΡΞΕ ΔΑΚΤΥΛΟΣ ΤΗΣ ΠΑΕ ΑΕΚ.
ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΥΓΑ ΡΕ ΧΕΣΤΗ. ΕΙΔΑΛΛΩΣ ΜΗΝ ΞΑΝΑΕΠΑΝΕΛΘΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΚΤΙΘΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ.
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕΣ ΟΤΙ Η ΣΙΧΑΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΣΦΑΞΕΙ ΚΑΤ΄ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΟ ΚΟΚΚΑΛΙΣΤΑΝ.
Α Κ ΠΟΥ ΣΑΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ, ΑΝ Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΟΥΛΑ, Κ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ ΕΠΟ, ΤΟΥ ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗ, ΤΗΣ ΚΕΔ, ΤΟΥ ΔΙΑΙΤΗΤΗ, ΤΟΥ ΕΠΟΠΤΗ, ΤΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ, ΤΟΤΕ ΕΣΥ ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΛΙΜΟ?

5.ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΤΟΥ ΠΟΣΟ ΚΟΤΑ ΕΙΣΑΙ.
ΣΟΥ ΕΧΩ ΗΔΗ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΠΑΛΙΟΡΟΜΠΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ.
ΜΗΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ, ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ, ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΥΦΤΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΟ ΣΑΪΤ, ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΕΣ ΣΟΥ What a Face .
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑ. ΔΕ ΘΑ ΦΤΑΙΩ ΓΙΑ ΟΤΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ.

Υ.Γ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΑΠΟΨΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ, ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ.
ΑΝ Κ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΥΧΕΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ, ΜΙΑ Κ Ο ΑΠΟΨΙΝΟΣ ΤΗΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ.

ΤΣΟΥ ΡΕ ΓΑΤΑΚΙ ΜΑΡΙΕ
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Thu Feb 26, 2009 9:30 pm

παρτα
ΔΕ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΡΕ ΜΛΚ...ΠΩΠΩΠΩΠΩΠΠΩ Sleep
ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΜΕ ΕΣΚΑΣΕΣ...ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΚΟΝΤΡΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Very Happy
ΨΟΦΑΣ ΓΙΑ ΜΑΝΟΥΡΑ Ε/ΚΑΙ ΕΓΩ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΛΛΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΩΡΑ... Very Happy
Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ ΛΕΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΠΦΦΦΦΦΦΦ geek geek geek geek geek
ΑΣΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟΨΕ ΜΕΤΑ ΤΟ 2-4 ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ...ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΦΡΕΣΚΟ ΝΑ ΛΕΜΕ...ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕΣ ΠΑΛΙΟΡΟΜΠΑ bounce
lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Thu Feb 26, 2009 9:35 pm

ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΘΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΧΑΜΗΛΕΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ ΣΤΗΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ Κ ΥΨΗΛΗ ΥΓΡΑΣΙΑ, ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΦΟΡΤΩΤΙΚΗ 3 ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΝΑ ΧΕΙΣ ΝΑ ΣΚΕΠΑΖΕΣΑΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ.
ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΦΙΛΟΣ ΕΙΜΑΙ.

ΟΠΩΣ ΘΑ ΛΕΓΕ Κ Ο ΒΛΑΣΣΗΣ, ΜΕ ΤΟ 1ο ΣΦΥΡΙΓΜΑ ΤΟΥ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ,
Φ Ο Ρ Τ ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ Σ Τ Ε
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Fri Feb 27, 2009 12:03 am

ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΣΥΓΧΑΡΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΕΜΒΛΗΜΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΙΝΗ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΗΣ, ΜΙΑ Κ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΗΤΤΗΘΕΙ ΜΕ ΣΚΟΡ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ affraid affraid affraid , ΑΣ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ.

ΜΕ 36 ΑΠΟΔΟΣΗ Η ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΤΕΤΑΡΤΗ Κ ΠΡΙΝ ΠΑΙΞΕΙ ΤΟ 1ο ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗ ΜΙΛΑΝ, Κ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΑΜ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ 2-0, ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ, ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΜΙΛΑΝ, ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΦΑΒΟΡΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΟΥ ΟΥΕΦΑ.
ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΣΤΟΥΣ 16 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΣΤΗ Β ΓΑΛΛΙΑΣ, ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΟΥΣ 8.
Κ ΑΝ ΔΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟ ΟΥΕΦΑ, ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΑ 2 ΦΑΒΟΡΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ (ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΑΥΤΟ) ΕΙΝΑΙ Η ΒΡΕΜΗ Κ ΤΟ ΑΜΒΟΥΡΓΟ (ΑΝ Κ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΑΜΒΟΥΡΓΟ ΣΤΟΥΣ 16).

Υ.Γ. ΕΙΝΑΙ ΑΧΑΣΤΟ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ Η ΜΕΘΑΥΡΙΟ Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟΣ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΑΚΟΣ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙ ΟΤΙ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΕΧΑΣΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΣΤΟ ΟΥΕΦΑ, ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΤΟΥΣ 16 ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕ ΤΗ ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ.
1,01 ΤΟ ΔΙΝΕΙ Ο ΜΠΟΥΚ.

ΤΣΟΥ ΡΕ ΓΑΤΑΚΙ ΜΑΡΙΕ
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Fri Feb 27, 2009 12:24 am

Φάση των «16»

Βρέντερ Βρέμης - Σεντ Ετιέν
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Σαχτάρ Ντόνετσκ
Ουντινέζε - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης
Παρί Σεν Ζερμέν - Μπράγκα
Ντιναμό Κιέβου - Μέταλιστ
Μάντσεστερ Σίτι - Άαλμποργκ
Μαρσέιγ - Άγιαξ
Αμβούργο - Γαλατασαράι

* Οι πρώτοι αγώνες για τη φάση των «16» είναι προγραμματισμένοι για τις 12 Μαρτίου και οι επαναληπτικοί για τις 18 ή 19 του ίδιου μήνα.

* Ο τελικός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 20 Μαΐου στην Κωνσταντινούπολη και συγκεκριμένα το «Σουκρού Σαράτσογλου», έδρα της Φενερμπαχτσέ.

ΛΟΓΙΚΑ ΠΕΡΑΣΜΕΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΒΡΕΜΗ Κ ΣΙΤΥ. ΤΑ ΑΛΛΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΝΟΙΧΤΑ.
ΕΙΔΩΜΕΝ.
Back to top Go down
View user profile
Apostolis

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Fri Feb 27, 2009 8:32 am

[b]ΤΡΕΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΠΟΥΛΑΜΕΙ Ο ΓΚΑΜΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ bounce bounce bounce bounce
Back to top Go down
View user profile
Apostolis

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Fri Feb 27, 2009 8:53 am

Το ειδαμε και αυτο παντως. Εχτες στην betfair εχει ενας πανικος πραγματικος. Στο Γαλατασαραι-Μπορντω και ενω το σκορ ειναι 3-1 δινει στο χ αποδοση περιπου 55 και ειναι λογικο αφου το ματς ειναι στο 71' περιπου. Στο 72' ομως που γινεται το 3-2 η αποδοση στο χ δινει περιεργος 40!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τρελλαθηκα! Λεω ρε γαμωτο δεν γινεται ,μαλλον θα ακυρωθηκε το 3-2 και ειναι παλι 3-1. Αφου το τσεκαρα και στο σαιτ της ουεφα βλεπω οτι οντως ειναι 3-2 και παω να πονταρω στο χ με αποδοση 40 και πριν προλαβει να ταιριαξει το μπετ , φραζεται Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Βλεπω στο λαιβ 3-3 ! Το σοι μου μεσα λεω, δεν πειραζει λεω κοντρα το χ , ισοπαλο δεν ληγει το ματς και περιεργος το λαιβ για πρωτη φορα ισως , τουλαχιστον εγω δεν το ξαναδα, δεν ανοιξε απο το 75' μεχρι το τελος! Suspect Suspect
Καποιοι κονομησαν πολλα εχτες.......
Και το κερασακι? Στο Ντεπορ-Ααλμποργκ και ενω το ματς δεν ειναι λαιβ, και δεν εχει ουτε τις ενδειξεις που βαζει η φεαρ οταν ενα παιχνιδι ειναι λαιβ, ΞΑΦΝΙΚΑ στο ημιχρονο ανοιγει και βλεπεις να πεφτουν πονταρισματα στου Δανους και ενω το σκορ ειναι 1-3 και με αποδοση 2,00 !!!!

Απιστευτα πραγματα..... Suspect
Back to top Go down
View user profile
filologos
Admin

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Fri Feb 27, 2009 10:42 am

KAISARAS wrote:

ΛΟΓΙΚΑ ΠΕΡΑΣΜΕΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΒΡΕΜΗ Κ ΣΙΤΥ. ΤΑ ΑΛΛΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΝΟΙΧΤΑ.
ΕΙΔΩΜΕΝ.

Καλα θεωρεις περασμενη την Βερντερ που θα αντιμετωπισει την ομαδα που απεκλεισε το πρωτο φαβορι για την κατακτηση του φετινου Uefa???

Αμαν ρε Αλεξ... και νομιζα ξερεις απο μπαλα....
Back to top Go down
seirios
Moderator

Number of posts : 502

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Fri Feb 27, 2009 2:57 pm

........ΤΙ ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΕ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΓΩΝΙΤΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΚΙΣΕ ΜΕ ΝΑ ΑΛΑΞΩ ΡΑΦΤΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ... Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

ΥΓ.ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΘΕΕ ΜΟΥ ΕΝΟΩ ΤΟΝ ΤΕΛΗ ΕΤΣΙ ????ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΚΙΟΛΑΣ

lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
pontiak
Moderator

Number of posts : 1835
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Fri Feb 27, 2009 3:21 pm

... βρε τον φουκαρα τον Θειο
Back to top Go down
View user profile
Apostolis

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Fri Feb 27, 2009 3:23 pm

pontiak wrote:
... βρε τον φουκαρα τον Θειο

KOYΦΑΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣ, ΣΑΝ ΤΑ ΣΑΛΙΓΚΑΡΙΑ ΒΓΗΚΑΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕΝΟΣ ΣΑΣ ΣΤΟ ΘΕΙΟ bounce bounce bounce

ΜΟΝΟ ΟΙ ΛΑΡΙΣΙΝΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΑΝ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥΣ , ΣΑΝ ΝΑ ΕΠΑΘΕ ΑΓΚΙΛΩΣΗ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
pontiak
Moderator

Number of posts : 1835
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Fri Feb 27, 2009 3:59 pm

Να αφιερωσω το παρακατω κειμενο στο φιλερακι μου τον Αλεξ,ειναι του γνωστου γαυρακου,που τωρα κλαιει...

Σημείωνα χθες ότι ο Ολυμπιακός πήγε στη Γαλλία για να παίξει για 2,5% πιθανότητες πρόκρισης. Αποδείχθηκε μέσα από το παιχνίδι ότι όντως τα μαθηματικά δεν λάθεψαν…

Βέβαια, σημείωνα και κάτι άλλο: ότι κάτω από τρεις προϋποθέσεις, ο Ολυμπιακός θα μπορούσε ακόμη και να περάσει.

Αν το πίστευαν όλοι οι παίκτες του…Αν όσοι έπαιζαν, έδιναν το 100%...Κι αν ο παράγοντας τύχη ήταν με το κόκκινο…

Καμία από τις τρεις προϋποθέσεις δεν συνέτρεξε χθες. Και ήρθε και η δεύτερη ήττα, αυτή τη φορά με μικρότερο σκορ απ΄ ότι στο Καραϊσκάκη…

Τι βλέπω εγώ; Ο Ολυμπιακός κέρδισε την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ κι έκτοτε δείχνει να καταρρέει…Λες κι εκεί, σε εκείνο το ντέρμπι, τέλειωσε η σεζόν…

Πάει στην Τούμπα για το κύπελλο και χάνει 0-1.

Υποδέχεται τη Σεντ Ετιέν και τρώει τρία μέσα στο Καραϊσκάκη.

Πάει στον Εργοτέλη και χάνει.

Πάει στην Σεντ Ετιέν και ξαναχάνει.

Τα μόνα παιχνίδια που κέρδισε από το 1-0 επί της ΑΕΚ και μετά ήταν της Κομοτηνής, όπου ο Πανθρακικός έπαιξε με μείον έξι βασικούς κι αυτό με τον Άρη, όπως το κέρδισε. Με χίλια ζόρια, με αμφισβητούμενα γκολ και με τον Άρη επί 25 λεπτά με δέκα παίκτες.

Η σερί ήττα Νο 3 καταπίνεται. Το πρόβλημα είναι αν το σερί γράψει και Νο 4 και Νο 5…

Και το πιο σοβαρό ερώτημα είναι: Μπορεί αυτός ο προπονητής να «σηκώσει» την ομάδα; Μακάρι…
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Today at 2:11 am

Back to top Go down

ΚΑΖΟΥΡΑ
View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 12Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next