Από παίχτες για παίχτες

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

ΚΑΖΟΥΡΑ

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AuthorMessage
seirios
Moderator

Number of posts : 502
Registration date : 2008-11-06

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Thu Feb 19, 2009 2:50 pm

[quote="Hammer"]
seirios wrote:
Hammer wrote:
Apostolis wrote:
Hammer wrote:
ΤΟΛΗ ΜΟΝΟ ΜΕ 0-2 ΔΕΝ ΠΡΟΚΡΙΝΟΜΑΙ ΦΙΛΕ

MΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΕΣΥ! Ο ΓΚΑΛΕΤΙ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ , ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΘΑ ΛΕΜΕ? bounce [img][/img] pappas pappas pappas

ΡΕ ΤΟΛΗ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ? ΜΕ 2-4 ΠΕΡΝΑΩ ΝΑΙ Η ΟΧΙ? ΜΕ 1-3 ΠΑΩ ΠΑΡΑΤΑ ΝΑΙ Η ΟΧΙ?
ΔΥΟ ΓΚΟΛ ΔΙΑΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ? scratch Very Happy

ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΤΟ ΤΟ ΞΕΡΕΙς ????
.......ΑΚΟΥ 1-3 η 2-4........
ΠΟΙΟς ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ ΡΕ ΚΑΨΕΡΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΚΟΛ ?ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΣΟΥ ΕΒΑΛΕς ΕΝΑ ΜΕ ΜΟΥΣΑΝΤΕΝΙΟ (ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ Ως ΣΥΝΗΘΩς)ΠΕΝΑΛΤΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ ΑΝΑΤΡΟΠΗ?? lol! lol! lol!

ΡΕ ΜΗΤΣΟ ΔΕ ΛΕΩ ΑΥΤΟ...ΛΕΩ ΟΤΙ ΑΔΙΚΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΓΚΑΛΕΤΙ...ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΕΙ...ΑΛΛΟ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ Wink
ΑΣΤΙΣ ΕΞΥΠΝΑΔΕΣ ΠΑΠΠΟΥ...ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΤΣΑΓΑΚΙ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ lol! lol! lol! lol! lol! lol!

ΕΛΑ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΧΑΜΕΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΕΙ ΣΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΣΤΟ.....

ΝΤΑΧΤΙΡΝΤΙ ΝΤΑΧΤΙΡΝΤΙ ΝΤΑΧΤΙΡΝΤΙ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΟΥ .....
ΝΑ ΔΕΙς ΔΟΥΛΕΙΕς ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΤΣΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕς ΝΑ ΠΙΩ

Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

Number of posts : 2255
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Thu Feb 19, 2009 3:06 pm

ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Η ΡΟΜΠΑ Κ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ 3ης ΣΕΛΙΔΑΣ, ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ 4η.

ΚΥΡΙΕ ΣΑΧΛΑΜΑΡΑ, ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ, ΠΗΡΕΣ ΦΟΡΑ Κ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΛΚΙΕΣ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΩΣ ΤΩΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΠΑΛΙ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ Η ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΥ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΣΚΟΥ (ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΔΩΣΕ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΠΕΡΕΝ Ο ΕΡΝΕΣΤΟΣ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ Question Question Question ) Κ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ.
ΡΕ ΠΑΠΑΡΑ, ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΞΕΡΩ, ΔΕ ΣΕ ΧΩ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΡΙΤΙΚΑΡΕΙΣ ΕΣΤΩ Κ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΣΟΥ. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΚΑΜΠΑΖΕΙΣ ΓΡΥ ΑΠΟ ΜΠΑΛΙΤΣΑ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΜΑΜΑΕΙ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Κ ΘΑ ΠΑΡΩ ΝΤΑΜΠΛ.
ΓΙΑ ΜΠΑΛΙΤΣΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΥΡΙΕ ΑΝΥΠΑΡΚΤΕ?
ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ, ΟΤΑΝ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ? ΠΟΥ ΝΑ ΤΗ ΜΑΘΕΙΣ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ, ΑΦΟΥ ΔΕ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΣΟΥ, ΤΗΝ ΑΙΩΝΙΑ ΤΑΤΑΝΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ.
ΣΑΧΛΑΜΑΡΑ, ΕΦΑΓΕΣ 3 ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ. ΦΑΓΑΤΕ ΚΑΛΟ ΤΥΡΑΚΙ ΧΘΕΣ, ΠΟΣΟ ΕΙΠΑΜΕ ΕΔΙΝΕ Ο ΟΠΑΠ ΤΟΝ ΑΣΣΟ ΣΑΣ? ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ Question Question Question
ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΤΟ ΝΤΟΥΝΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΒΡΑΖΙΛΙΑ ΤΟ ΦΕΡΑΤΕ? ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΣΤΟ ΡΩΣΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΑΙΖΕ. ΜΑΛΛΟΝ ΜΕΤΑ ΤΟ 3ΜΠΑΛΟ ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ ΤΑ ΑΥΓΑ Κ ΤΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ
ΚΥΡΙΕ ΑΝΥΠΑΡΚΤΕ, ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ ? ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ, ΘΕΛΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 ΓΚΟΛ. ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ ΛΕΓΕΤΑΙ ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ?
ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΤΑ ΒΑΛΕΙ Ο ΦΑΡΙΑΣ Shocked Shocked Shocked . ΛΑΘΟΣ, ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΗΡΑΤΕ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ, ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΟΡΚΣΑΪΡ, ΠΑΤΡΙΩΤΗ ΤΟΥ ΓΚΑΡΙ ΛΙΝΕΚΕΡ ΣΑΣ ΕΦΕΡΕ Ο ΘΕΙΟΣ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ. ΣΩΣΤΑ ΕΠΡΑΞΕ, ΒΑΡΥΧΕΙΜΩΝΙΑ ΕΧΟΥΜΕ, ΤΑ ΠΑΛΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΑ.

Κ ΠΑΜΕ Κ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΜΑΤΣ ΞΑΝΘΗ - ΑΕΚ.
ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΛΙΓΟΣ, ΠΟΣΟ ΑΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΣ ΕΙΣΑΙ, ΠΟΣΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ Κ ΠΟΣΟ ΣΑΧΛΑΜΑΡΑΣ ΕΙΣΑΙ.
ΣΑΦΩΣ Κ ΑΔΙΚΗΘΗΚΕ ΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΤΟΥ ΘΕΙΟΥ ΧΘΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ. ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΟΜΩΣ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ, ΟΧΙ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΑΕΚ. ΓΙΑΤΙ Η ΑΕΚ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ.
Ο ΛΟΓΟΣ? ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
Κ ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΕΓΩ ΣΤΑ ΙΣΑ Κ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΗΣΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.
ΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ, ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΚΟΤΟΥΛΑ.
ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΕΣΥ ΟΤΙ Η ΧΘΕΣΙΝΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ, Η ΟΠΟΙΑ ΟΝΤΩΣ ΕΔΩΣΕ ΠΕΝΑΛΤΙ ΜΑΪΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΕΚ, Κ Η ΟΠΟΙΑ ΟΠΩΣ ΔΙΑΒΑΖΩ (ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΗ ΦΑΣΗ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ) ΑΚΥΡΩΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΓΚΟΛ ΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΣΤΟ 85 ΠΕΡΙΠΟΥ, ΕΧΕΙ ΚΑΝΑ ΔΑΚΤΥΛΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΑΕΚ ΑΠΟ ΠΙΣΩ?
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ.
Κ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ, ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ Κ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕΤΑ.

Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ. ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ ΕΧΕΙΣ ΓΙΝΕΙ ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΕΚ. ΔΕ ΣΕ ΕΙΔΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΔΙΚΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΧΑΜΕΝΗΣ ΟΜΑΔΟΥΛΑΣ ΣΟΥ ΟΜΩΣ. ΕΚΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΑΡΓΑΡΑ. ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΦΑΓΗ ΤΟΥ ΑΡΗ ΣΤΟ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ.
ΤΟΥΜΠΕΚΙ ΕΚΑΝΕΣ ΕΚΕΙ ΡΟΜΠΑ. Η ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΥΜΠΕΚΙ, ΜΑΣ ΠΕΤΑΞΕΣ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΓΕΛΟΙΟΥ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΦΑΓΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΣΑΣ, ΜΙΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΜΑΔΕΣ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΑΡΑΤΗ ΣΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ ΚΥΡΙΕ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ.

Υ.Γ. Κ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΘΑ ΡΘΕΙ Ο ΤΙΓΡΗΣ ΣΤΗΝ ΠΑΕ ΑΕΚ, ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΚΑΚΙΑ Η ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?

Υ.Γ.1. ΤΙ ΤΗ ΘΕΣ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΡΕ ΦΟΥΚΑΡΑ? ΑΦΟΥ ΔΕ ΣΕ ΠΑΕΙ, ΚΑΛΑ ΗΣΟΥΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ ΕΚΤΟΣ. ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ

Υ.Γ.2. ΤΕΛΙΚΑ ΓΚΑΜΙΣ Η ΔΕΝ ΓΚΑΜΙΣ ΤΟ ΓΑΒΡΟ Question Question Question
ΓΚΑΜΙΣ, ΓΚΑΜΙΣ

Last edited by KAISARAS on Thu Feb 19, 2009 3:29 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Hammer

Number of posts : 3457
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Thu Feb 19, 2009 3:20 pm

KAISARAS wrote:
ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Η ΡΟΜΠΑ Κ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ 3ης ΣΕΛΙΔΑΣ, ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ 4η.

ΚΥΡΙΕ ΣΑΧΛΑΜΑΡΑ, ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ, ΠΗΡΕΣ ΦΟΡΑ Κ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΛΚΙΕΣ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΩΣ ΤΩΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΠΑΛΙ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ Η ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΥ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΣΚΟΥ (ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΔΩΣΕ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΠΕΡΕΝ Ο ΕΡΝΕΣΤΟΣ ΜΗ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ Question Question Question ) Κ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ.
ΡΕ ΠΑΠΑΡΑ, ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΞΕΡΩ, ΔΕ ΣΕ ΧΩ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΡΙΤΙΚΑΡΕΙΣ ΕΣΤΩ Κ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΣΟΥ. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΚΑΜΠΑΖΕΙΣ ΓΡΥ ΑΠΟ ΜΠΑΛΙΤΣΑ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΜΑΜΑΕΙ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Κ ΘΑ ΠΑΡΩ ΝΤΑΜΠΛ.
ΓΙΑ ΜΠΑΛΙΤΣΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΥΡΙΕ ΑΝΥΠΑΡΚΤΕ?
ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ, ΟΤΑΝ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ? ΠΟΥ ΝΑ ΤΗ ΜΑΘΕΙΣ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ, ΑΦΟΥ ΔΕ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΣΟΥ, ΤΗΝ ΑΙΩΝΙΑ ΤΑΤΑΝΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ.
ΣΑΧΛΑΜΑΡΑ, ΕΦΑΓΕΣ 3 ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ. ΦΑΓΑΤΕ ΚΑΛΟ ΤΥΡΑΚΙ ΧΘΕΣ, ΠΟΣΟ ΕΙΠΑΜΕ ΕΔΙΝΕ Ο ΟΠΑΠ ΤΟΝ ΑΣΣΟ ΣΑΣ? ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ Question Question Question
ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΤΟ ΝΤΟΥΝΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΒΡΑΖΙΛΙΑ ΤΟ ΦΕΡΑΤΕ? ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΣΤΟ ΡΩΣΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΑΙΖΕ. ΜΑΛΛΟΝ ΜΕΤΑ ΤΟ 3ΜΠΑΛΟ ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ ΤΑ ΑΥΓΑ Κ ΤΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ
ΚΥΡΙΕ ΑΝΥΠΑΡΚΤΕ, ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ ? ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ, ΘΕΛΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 ΓΚΟΛ. ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ ΛΕΓΕΤΑΙ ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ?
ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΤΑ ΒΑΛΕΙ Ο ΦΑΡΙΑΣ Shocked Shocked Shocked . ΛΑΘΟΣ, ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΗΡΑΤΕ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ, ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΟΡΚΣΑΪΡ, ΠΑΤΡΙΩΤΗ ΤΟΥ ΓΚΑΡΙ ΛΙΝΕΚΕΡ ΣΑΣ ΕΦΕΡΕ Ο ΘΕΙΟΣ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ. ΣΩΣΤΑ ΕΠΡΑΞΕ, ΒΑΡΥΧΕΙΜΩΝΙΑ ΕΧΟΥΜΕ, ΤΑ ΠΑΛΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΑ.

Κ ΠΑΜΕ Κ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΜΑΤΣ ΞΑΝΘΗ - ΑΕΚ.
ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΛΙΓΟΣ, ΠΟΣΟ ΑΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΣ ΕΙΣΑΙ, ΠΟΣΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ Κ ΠΟΣΟ ΣΑΧΛΑΜΑΡΑΣ ΕΙΣΑΙ.
ΣΑΦΩΣ Κ ΑΔΙΚΗΘΗΚΕ ΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΤΟΥ ΘΕΙΟΥ ΧΘΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ. ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΟΜΩΣ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ, ΟΧΙ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΑΕΚ. ΓΙΑΤΙ Η ΑΕΚ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ.
Ο ΛΟΓΟΣ? ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
Κ ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΕΓΩ ΣΤΑ ΙΣΑ Κ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΗΣΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.
ΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ, ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΚΟΤΟΥΛΑ.
ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΕΣΥ ΟΤΙ Η ΧΘΕΣΙΝΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ, Η ΟΠΟΙΑ ΟΝΤΩΣ ΕΔΩΣΕ ΠΕΝΑΛΤΙ ΜΑΪΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΕΚ, Κ Η ΟΠΟΙΑ ΟΠΩΣ ΔΙΑΒΑΖΩ (ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΗ ΦΑΣΗ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ) ΑΚΥΡΩΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΓΚΟΛ ΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΣΤΟ 85 ΠΕΡΙΠΟΥ, ΕΧΕΙ ΚΑΝΑ ΔΑΚΤΥΛΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΑΕΚ ΑΠΟ ΠΙΣΩ?
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ.
Κ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ, ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ Κ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕΤΑ.

Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ. ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ ΕΧΕΙΣ ΓΙΝΕΙ ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΕΚ. ΔΕ ΣΕ ΕΙΔΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΔΙΚΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΧΑΜΕΝΗΣ ΟΜΑΔΟΥΛΑΣ ΣΟΥ ΟΜΩΣ. ΕΚΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΑΡΓΑΡΑ. ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΦΑΓΗ ΤΟΥ ΑΡΗ ΣΤΟ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ.
ΤΟΥΜΠΕΚΙ ΕΚΑΝΕΣ ΕΚΕΙ ΡΟΜΠΑ. Η ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΥΜΠΕΚΙ, ΜΑΣ ΠΕΤΑΞΕΣ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΓΕΛΟΙΟΥ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΦΑΓΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΣΑΣ, ΜΙΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΜΑΔΕΣ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΑΡΑΤΗ ΣΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ ΚΥΡΙΕ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ.

Υ.Γ. Κ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΘΑ ΡΘΕΙ Ο ΤΙΓΡΗΣ ΣΤΗΝ ΠΑΕ ΑΕΚ, ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΚΑΚΙΑ Η ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?

Υ.Γ.1. ΤΙ ΤΗ ΘΕΣ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΡΕ ΦΟΥΚΑΡΑ? ΑΦΟΥ ΔΕ ΣΕ ΠΑΕΙ, ΚΑΛΑ ΗΣΟΥΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ ΕΚΤΟΣ. ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ

Υ.Γ.2. ΤΕΛΙΚΑ ΓΚΑΜΙΣ Η ΔΕΝ ΓΚΑΜΙΣ ΤΟ ΓΑΒΡΟ Question Question Question
ΓΚΑΜΙΣ, ΓΚΑΜΙΣ

ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΑΜΠΑΛΟΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΜΛΚ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΜΠΑΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΕΠΟΧΗ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΔΩ ... ΕΠΟΧΕΣ...ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΟΣΟ ΓΚΑΣΜΑΔΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ...ΤΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ?ΑΜΠΑΛΙΔΗ Ε ΑΜΠΑΛΙΔΗ ΠΟΝΤΙΚΑΡΑ
ΜΕΤΑ ΑΜΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΡΟΚΡΙΘΩ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ...ΜΗ ΛΕΣ ΜΛΚΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙ...ΑΛΛΟ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΑΛΛΟ ΤΟ ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΓΚΑΛΕΤΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΙ ΛΕΩ ΕΓΩ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΕΡΙ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΠΑΝΤΑΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΟΥ...ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΝΤΙΣΤΡΕΦΩ...ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΣΦΑΞΕΙ Ο ΟΣΦΠ ΤΟΝ ΑΡΗ ΜΕ 15 ΒΑΘΜΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΑ....ΗΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΔΙΚΙΑ ΚΛΠ ΔΕ ΤΕΛΙΩΝΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΕ ΑΜΠΑΛΙΔΗ.
ΚΑΛΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΝ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ...ΕΣΥ ΟΜΩς ΧΑΙΡΕΣΙΑ..ΠΡΑΜΑ ΠΟΥ ΦΑΝΕΡΩΝΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΑΡΕΣΕΙ Η ΛΑΜΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΕΣΥ ΔΕ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕΓΑΛΕ ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ...
ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ
ΑΝΤΕ ΠΑΕΝΕ ΡΕ ΣΕΛΕΜΕΛΕ ΧΑΜΕΝΕ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΣΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΚΚΛΑΗΣ...ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΙΣΤΥΩ ΠΩΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΕΧΕΙΣ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΒΟΥΝΤΟΥ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ lol! lol! lol!

ΥΓ
ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΜΠΑΝΑΡΩ ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ..
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Thu Feb 19, 2009 3:24 pm

Hammer wrote:
pontiak wrote:
καλα επειδη εισαι σε δυσκολη θεση δε σ'απανταω.ο ντιογκο το γατακι που ηταν μπορεις να μου πεις???
Ξαναλεω και δεν ξαναμιλαω.Η ομαδουλα σου εχει καταστρεψει το ελληνικο ποδοσφαιρο.Και πραγματικα θα ντρεπομουν πολυ αν την υποστηριζα.Αντε τα λεμε και ελπιζω στη γαλλια να εμφανιστει ο παικταρας σου ,το γατακι που μοιλις δει αμυντικο πεφτει κατω .Ασε ρεεεεε,πανε φαε οτι υταιζει ο θειος κι ασε τους αλλους

ΟΝΤΙΟΓΚΟ ΑΔΕΡΦΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΗ ΒΡΑΖΙΛΙΑ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΝΤΟΥΝΤΟΥ...ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΕΣ ΟΙ ΠΤΩΣΕΙΣ ΤΟΥΣ..ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΝΤΙΟΓΚΟ ΣΑΝ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΦΙΛΕ?ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΕ ΕΚΠΛΗΣΕΙΣ...ΤΠΤ ΑΛΛΟ.. affraid

ΑΡΧΙΖΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΣΟΥ ΔΙΑΥΓΕΙΑ
ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΓΝΩΜΑΤΕΥΣΗ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ, ΠΕΣ ΤΟ ΜΑΣ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΑΜΕ.
ΤΩΡΑ, ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ, Η ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΡΤΣΙΜΠΟΥΡΤΣΙ, ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ.
ΔΕΣ ΞΑΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ, Κ ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΓΑΛΑ ΓΑΤΑΚΙ
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Thu Feb 19, 2009 3:28 pm

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ, ΧΕΣΤΗΚΕΣ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΣΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ

ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ, ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΘΕΜΑΤΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΛΙΓΟΣ, ΕΙΣΑΙ ΑΠΕΙΡΟΕΛΑΧΙΣΤΟΣ.
ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΑ ΙΣΑ Κ ΣΤΑΡΑΤΑ. ΘΕΩΡΕΙΣ ΕΣΥ ΟΤΙ ΣΤΗ ΧΘΕΣΙΝΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΤΟΥ ΜΑΤΣ ΞΑΝΘΗ - ΑΕΚ, ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ Η ΠΑΕ ΑΕΚ?
ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΝΔΗΠΟΤΕ, ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΑΝΟΙΞΕΣ ΘΕΜΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΚΟ.

ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΥ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΤΑΞΕΣ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ? ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΣΤΕΡΕΙΣ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΤΙΜΙΑ Κ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ ΑΠΟΨΗ?

ΤΣΟΥ ΡΕ ΓΑΤΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Last edited by KAISARAS on Thu Feb 19, 2009 3:38 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Thu Feb 19, 2009 3:31 pm

KAISARAS wrote:
Hammer wrote:
pontiak wrote:
καλα επειδη εισαι σε δυσκολη θεση δε σ'απανταω.ο ντιογκο το γατακι που ηταν μπορεις να μου πεις???
Ξαναλεω και δεν ξαναμιλαω.Η ομαδουλα σου εχει καταστρεψει το ελληνικο ποδοσφαιρο.Και πραγματικα θα ντρεπομουν πολυ αν την υποστηριζα.Αντε τα λεμε και ελπιζω στη γαλλια να εμφανιστει ο παικταρας σου ,το γατακι που μοιλις δει αμυντικο πεφτει κατω .Ασε ρεεεεε,πανε φαε οτι υταιζει ο θειος κι ασε τους αλλους

ΟΝΤΙΟΓΚΟ ΑΔΕΡΦΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΗ ΒΡΑΖΙΛΙΑ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΝΤΟΥΝΤΟΥ...ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΕΣ ΟΙ ΠΤΩΣΕΙΣ ΤΟΥΣ..ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΝΤΙΟΓΚΟ ΣΑΝ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΦΙΛΕ?ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΕ ΕΚΠΛΗΣΕΙΣ...ΤΠΤ ΑΛΛΟ.. affraid

ΑΡΧΙΖΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΣΟΥ ΔΙΑΥΓΕΙΑ
ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΓΝΩΜΑΤΕΥΣΗ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ, ΠΕΣ ΤΟ ΜΑΣ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΑΜΕ.
ΤΩΡΑ, ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ, Η ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΡΤΣΙΜΠΟΥΡΤΣΙ, ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ.
ΔΕΣ ΞΑΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ, Κ ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΓΑΛΑ ΓΑΤΑΚΙ

ΩΡΑΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΡΕ ΣΕΛΕΜΕΛΕ...ΧΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑ
ΑΠΛΑ ΘΕΟΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ...ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΛΕΙΨΕΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΗΔΙΕΣ ΣΟΥ ... lol!
ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ ΚΑΨΕΡΕ ΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΛΙΣΑΝΙΔΗ...ΟΥΣΤ...ΧΧΑΧΧΑ
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Thu Feb 19, 2009 3:33 pm

KAISARAS wrote:
ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ, ΧΕΣΤΗΚΕΣ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΣΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ

ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ, ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΘΕΜΑΤΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΛΙΓΟΣ, ΕΙΣΑΙ ΑΠΕΙΡΟΕΛΑΧΙΣΤΟΣ.
ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΑ ΙΣΑ Κ ΣΤΑΡΑΤΑ. ΘΕΩΡΕΙΣ ΕΣΥ ΟΤΙ ΣΤΗ ΧΘΕΣΙΝΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΤΟΥ ΜΑΤΣ ΞΑΝΘΗ - ΑΕΚ, ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ Η ΠΑΕ ΑΕΚ?
ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΝΔΗΠΟΤΕ, ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΑΝΟΙΞΕΣ ΘΕΜΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΚΟ.

ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΥ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΤΑΞΕΣ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ? ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΣΤΕΡΕΙΣ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΤΙΜΙΑ Κ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ ΑΠΟΨΗ?

ΤΣΟΥ ΡΕ ΓΑΤΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΟΤΙ ΔΕ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΑΣΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΙΠΟΤΕΝΙΕ...ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΕΧΕΙΣΜΠΕΔΕΨΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΤΗ ΜΠΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΑΙ ΔΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ... affraid
ΑΣΕ ΜΕ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΩΡΑ ΓΚΑΣΜΑΑΑΑ Very Happy
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΚΟ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΒΑΛΩ ΟΤΝΑ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΕ ΤΡΕΛΝΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ.....ΑΧΧΑΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑ
ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...ΧΑΑΧΧΑ
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Thu Feb 19, 2009 3:37 pm

ΕΓΩ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΑΙΖΕ Ο ΝΤΟΥΝΤΟΥ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΦΑΛΜΑ Κ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΗΝ ΤΑΤΑΝΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ.
ΕΣΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΣ Κ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΕΣ ΓΙΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑ ΚΑΨΕΡΕ.
ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΚΙΜΠΑΡΙΛΙΚΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΤΕ ΔΕ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΣ ΕΙΤΕ ΟΤΙ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΕΣ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΛΚΙΕΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ.
ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ, ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.
ΠΑΡΕ Κ ΤΗΛ ΑΝ ΘΕΣ ΤΟΝ ΕΓΚΡΙΤΟ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.
ΑΣΧΕΤΟ, ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΝΑΥΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΑΝΙΑ, ΑΠΟ ΝΟΡΤΖΕΛΑΝΤ ΜΕΡΙΑ. ΞΕΡΕΙΣ ΣΕ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ?

ΤΣΟΥ ΡΕ ΓΑΤΑΚΙΑ
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Thu Feb 19, 2009 3:40 pm

KAISARAS wrote:
ΕΓΩ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΑΙΖΕ Ο ΝΤΟΥΝΤΟΥ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΦΑΛΜΑ Κ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΗΝ ΤΑΤΑΝΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ.
ΕΣΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΣ Κ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΕΣ ΓΙΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑ ΚΑΨΕΡΕ.
ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΚΙΜΠΑΡΙΛΙΚΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΤΕ ΔΕ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΣ ΕΙΤΕ ΟΤΙ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΕΣ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΛΚΙΕΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ.
ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ, ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.
ΠΑΡΕ Κ ΤΗΛ ΑΝ ΘΕΣ ΤΟΝ ΕΓΚΡΙΤΟ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.
ΑΣΧΕΤΟ, ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΝΑΥΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΑΝΙΑ, ΑΠΟ ΝΟΡΤΖΕΛΑΝΤ ΜΕΡΙΑ. ΞΕΡΕΙΣ ΣΕ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ?

ΤΣΟΥ ΡΕ ΓΑΤΑΚΙΑ

ASE KIBARI...EXOUME XORTASEI APO KIBARILIKIA KAI ANTRILIKIA...XAXAXAXAXA
ANTE TA LEME....KSEREIS ESY...STHN APOMENH GELA TOY THRYLOU NA KSANAVGEIS... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Thu Feb 19, 2009 3:46 pm

ΤΑ ΕΣΒΗΣΑ ΚΙΜΠΑΡΟΠΑΙΔΟ...ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΤΣΙΤΑ Ε lol!
ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΑΧΑΑ
ΑΝΤΕ ΤΑ ΛΕΜΕ, ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ
ΑΣΕ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ
ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ bounce Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
seirios
Moderator

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Sun Feb 22, 2009 11:46 pm

ΕΛΑ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΛΑ........
whistle whistle whistle whistle whistle whistle

....ΝΤΑΞ ΜΩΡΕ ΤΩΡΑ ΣΙΓΑ ΤΑ ΩΑ ΜΙΑ ΔΙΑΒΟΛΟΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Mon Feb 23, 2009 12:33 am

ΑΝΤΕ ΝΑ ΧΑΘΕΙΣ ΡΕ ΑΛΗΤΗ ΤΖΙΜ. ΕΧΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗΣ ΤΟΥ ΚΑΨΟΥΡΑΣ, ΕΧΕΙ Κ ΣΕΝΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗ ΛΕΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.
ΔΕΙΞΕ ΛΙΓΗ ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΕΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.

Υ.Γ. ΕΠΕΙΔΗ ΗΜΟΥΝ ΕΞΩ Κ ΕΠΙΝΑ ΤΑ ΠΟΤΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ?
ΜΑΡΙΕ, ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΡΕ ΦΙΛΕ?
Back to top Go down
View user profile
seirios
Moderator

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Mon Feb 23, 2009 2:29 pm

.........ΜΑ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΣΤΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗ Ο .......ΠΟΙΗΤΗΣ????

.........ΑΑΑΑΑ ΝΑΑΑΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...........Δυάδα αποθεραπείας.......

ΝΤΑΧΝΤΙΡΝΤΙ ΤΟΥ ΛΕΓΑΝΕ......... whistle whistle whistle whistle whistle whistle

ΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΡΕ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Mon Feb 23, 2009 2:54 pm

ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ.
Η ΑΛΛΗ ΡΟΜΠΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ. Η ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ. ΜΑΣ ΠΕΤΑΕΙ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΣΤΟ ΣΑΪΤ, ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΜΠΕΙ, ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΑΛΛΟΝ Κ ΤΑ ΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΠΑΛΙ Ο ΧΕΣΤΗΣ.

ΜΑΡΙΕ, ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙΣ, ΠΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ Κ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟΝ ΧΘΕΣΙΝΟ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ?
ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΕΝΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΑΛΛΑ ΣΑΪΤ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΩ. ΜΑΘΕ Κ ΠΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Mon Feb 23, 2009 4:02 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΡΥΦΤΗΚΑ ΑΦΟΥ ΟΛΟΙ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΝΕΤ.
ΓΙΑ ΟΑΜΕ ΤΩΡΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΜΠΩΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΡΟΜΠΕΣ.
ΕΣΥ ΠΑΠΠΟΥΚΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΟΥ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΑΦΟΥ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ. Very Happy ΚΕΡΔΙΣΕΣ ΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΣΟΥ. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΕΧΑΣΕ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ. ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΕΙΧΕ, ΤΥΧΗ ΠΟΛΛΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΠΕΡΑΜΥΘΙ. ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ.
ΕΣΥ ΡΕ Ο ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ?
ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΕΤΟΣ? ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΣΟΥ ΠΛΕΟΝ ΣΕ ΕΧΕΙ ΤΥΦΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΧΑΝΕΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ ΣΑΝ ΓΥΦΤΙΚΟ ΣΚΕΠΑΡΝΙ? ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΓΡΑΦΙΚΟΣ ΕΧΕΙΣ ΓΙΝΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΠΙΣΩ ΣΕ ΧΩ?ΜΗΠΩΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΦΤΑΡΣΕΙΣ ΠΛΕΟΝ? ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΨΑΞΩ...ΑΣ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ....ΟΧΙ ΟΤΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΛΙΓΟ. Very Happy
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥ ΡΕ ΛΙΜΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΣΤΑ ΠΛΕΙ ΟΦ ΠΟΥ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΣΦΑΛΙΑΡΑ ΣΕ ΣΦΑΛΙΑΡΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ. ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟΝ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΕΧΕΤΕ ΜΙΚΡΥΝΕΙ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΑΣ... Wink
ΟΚ....ΣΤΑ @@@ ΜΟΥ. ΑΣ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΕ ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ... Very Happy

ΥΓ
ΚΑΛΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΩ...ΕΧΕΙΣ ΡΕ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ?ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΦΑΓΕΣ ΤΗΝ 20ΑΡΑ ΚΑΙ ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ...ΔΕ ΒΓΗΚΕΣ...ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΞΕΝΟ ΚΩΛΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΦΟΥΣΤΗ??? ΠΡΟΣΕΧΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΦΙΛΕ....ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑ
ΑΚΟΥ ΡΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΓΙΝΕ ΒΑΖΕΛΟΣ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ....ΕΝΝΟΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ...ΕΣΥ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΜΕ ΛΗΣΜΟΝΙΑ ΤΟ 67 Η ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΑΙΟ..ΚΟΡΑΤΣ ΗΤΑΝΕ ΡΕ?ΧΑΧΑΧΧΧΧΑΧΑ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΗ ΘΡΥΛΑΡΑ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .ΧΑΣΑΜΕ ΧΤΕΣ ΔΙΚΑΙΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΙΟ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΟΜΑΔΑ... Wink ΧΑΣΑΜΕ ΤΟ ΚΥΠΕΛΟ...ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΩΣ ΣΕ ΠΡΩΤΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ..ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΜΠΕΚΙΑΣΤΕΙΣ ΠΑΛΙ.... Very Happy Very Happy

ΑΝΤΕ ΤΑ ΛΕΜΕ...ΣΕ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕ...ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΚΑΤΙ.....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΚΗΔΕΙΕΣ ΜΕ ΞΕΝΑ ΚΟΛΥΒΑ ΝΑ ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ..... Very Happy Very Happy Very Happy
ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ? ΣΤΗ ΣΦΑΛΙΑΡΑ ΣΕ ΕΧΩ ΦΕΤΟΣ...ΓΑΜΩΤΟ.... Evil or Very Mad
ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΘΡΥΛΕ???????????/ΓΙΑΤΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ scratch scratch scratch

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Mon Feb 23, 2009 4:21 pm

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΟΣΟ ΜΕΝΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΣΟΥ?
ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΘΕΣΑ, ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΕΠΙΘΕΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.

ΡΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΤΗΝΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΓΚΑ Κ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ, ΜΗΠΩΣ Κ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥ ΚΥΡ ΘΑΝΑΣΗ Cool Cool Cool Cool
Η ΜΗΠΩΣ Ο ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗΣ ΔΕ ΣΚΑΜΠΑΖΕΙ ΑΠΟ ΜΠΑΣΚΕΤ, ΟΠΟΤΕ ΕΚΕΙ ΘΑ ΣΤΕ Κ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΩΝ ΑΔΕΛΦΩΝ ΝΤΑΛΤΟΝ.
ΠΑΝΤΩΣ ΧΘΕΣ ΔΙΔΑΞΑΤΕ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΠΕΤΩΝΤΑΣ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΑΣ Laughing Laughing Laughing .
Ε ΡΕ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ

Υ.Γ. Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΣΟΥ
Υ.Γ.1. ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΕΙΠΑΜΕ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΗΓΚ? ΜΕ ΠΟΙΟΝ Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Υ.Γ.2. ΟΙ ΠΑΝΤΟΣ Κ ΑΒΡΑΑΜ ΓΙΑ ΣΚΙΕΡ ΚΑΛΟΙ ΕΙΝΑΙ, ΓΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΩΝ ΜΑΙΜΟΥΔΩΝ Κ ΤΩΝ ΣΤΗΜΕΝΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΩΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΣΤΕΡΙΩΣΟΥΝ.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ ΓΑΤΑΚΙ
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Mon Feb 23, 2009 4:30 pm

KAISARAS wrote:
ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΟΣΟ ΜΕΝΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΣΟΥ?
ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΘΕΣΑ, ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΕΠΙΘΕΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.

ΡΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΤΗΝΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΓΚΑ Κ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ, ΜΗΠΩΣ Κ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥ ΚΥΡ ΘΑΝΑΣΗ Cool Cool Cool Cool
Η ΜΗΠΩΣ Ο ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗΣ ΔΕ ΣΚΑΜΠΑΖΕΙ ΑΠΟ ΜΠΑΣΚΕΤ, ΟΠΟΤΕ ΕΚΕΙ ΘΑ ΣΤΕ Κ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΩΝ ΑΔΕΛΦΩΝ ΝΤΑΛΤΟΝ.
ΠΑΝΤΩΣ ΧΘΕΣ ΔΙΔΑΞΑΤΕ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΠΕΤΩΝΤΑΣ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΑΣ Laughing Laughing Laughing .
Ε ΡΕ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ

Υ.Γ. Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΣΟΥ
Υ.Γ.1. ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΕΙΠΑΜΕ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΗΓΚ? ΜΕ ΠΟΙΟΝ Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Υ.Γ.2. ΟΙ ΠΑΝΤΟΣ Κ ΑΒΡΑΑΜ ΓΙΑ ΣΚΙΕΡ ΚΑΛΟΙ ΕΙΝΑΙ, ΓΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΩΝ ΜΑΙΜΟΥΔΩΝ Κ ΤΩΝ ΣΤΗΜΕΝΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΩΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΣΤΕΡΙΩΣΟΥΝ.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ ΓΑΤΑΚΙ

ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΑΛΛΟΥ ΡΕ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΤΑ ΔΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΟΥ ΛΕΣ....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ...
ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΣΛ ΕΣΥ Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΜΙΑΣ ΝΙΚΗΣ ΑΝ ΔΕ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ...ΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΑΜΥΝΤΙΚΟΥΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΜΥΝΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΡΓΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...ΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ?ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΩΝ ΒΑΖΕΛΩΝ ΡΕ?ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.....ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΟ ΘΡΥΛΟ ΜΟΝΟΣ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΟΛΩΝ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Wink
ΝΑ ΣΕ ΤΣΟΥΖΕΙ ΟΤΑΝ ΜΑΜΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΟΤΝΑ ΧΑΝΕΙ,ΓΙΑΤΙ Η ΟΜΑΔΥΛΑ ΣΟΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ...ΧΑΧΧΑΑ lol!

ΒΥΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Mon Feb 23, 2009 4:41 pm

M ΑΡΕΣΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΙ ΣΟΥ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΡΕΛΑ ΚΛΑΡΙΝΑ
ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ Κ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ
Back to top Go down
View user profile
Apostolis

Number of posts : 1199
Τόπος : Θεσσαλονικη

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Mon Feb 23, 2009 8:10 pm

seirios wrote:
....ΚΡΥΒΕ ΛΟΓΙΑ ΕΣΥ ,ΘΑ ΡΙΞΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Kαι φυσικα , το μεγαλο ερωτιματικο τωρα που χωνεφτηκε και το 6αρακι ειναι που θα σε ξαναυρουμε γαυρουλη να μας κανει ΜΑΓΚΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ lol!

ΧΑΜΕΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ
ΤΡΕΛΛΑ ΣΕ ΠΟΥΛΑΜΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Mon Feb 23, 2009 9:19 pm

ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΑΤΕ ΠΑΙΔΙΑ...ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩ...ΔΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑΤΕ? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ΤΕΣΠΑ....ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ, ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΦΙΕΣΤΕΣ...ΑΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙΤΕ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ.. lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Mon Feb 23, 2009 10:07 pm

ΕΓΩ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΗ, ΤΟ ΛΕΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ, ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΗ ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ.

ΤΟΛΗ, ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΡΕ Κ ΘΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΒΡΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΓΑΒΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ. ΦΟΥΛ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΧΕΙ, ΠΕΜΠΤΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ, ΤΕΤΑΡΤΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ. ΘΑ ΣΕ ΞΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ Κ ΠΟΛΛΑΚΙΣ. ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΣΕ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Κ ΔΙΠΛΑ, ΠΑΙΖΕΙ Κ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΔΕΡΦΟΥΣ ΝΤΑΛΤΟΝ Basketball Basketball Basketball

ΓΑΒΡΟΣ, Η ΤΑΤΑΝΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ.
Κ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ, ΠΟΝΤΑΡΕ ΤΗΝ Κ ΠΕΣ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΡΕΥΣΤΟΤΗΤΑΣ

Υ.Γ. ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΣΟΥ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΡΕ? ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ? ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΚΑΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ
ΤΣΟΥ ΡΕ ΓΑΤΑΚΙ ΜΑΡΙΕ
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Tue Feb 24, 2009 8:14 pm

KAISARAS wrote:
ΕΓΩ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΗ, ΤΟ ΛΕΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ, ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΗ ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ.

ΤΟΛΗ, ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΡΕ Κ ΘΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΒΡΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΓΑΒΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ. ΦΟΥΛ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΧΕΙ, ΠΕΜΠΤΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ, ΤΕΤΑΡΤΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ. ΘΑ ΣΕ ΞΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ Κ ΠΟΛΛΑΚΙΣ. ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΣΕ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Κ ΔΙΠΛΑ, ΠΑΙΖΕΙ Κ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΔΕΡΦΟΥΣ ΝΤΑΛΤΟΝ Basketball Basketball Basketball

ΓΑΒΡΟΣ, Η ΤΑΤΑΝΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ.
Κ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ, ΠΟΝΤΑΡΕ ΤΗΝ Κ ΠΕΣ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΡΕΥΣΤΟΤΗΤΑΣ

Υ.Γ. ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΣΟΥ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΡΕ? ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ? ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΚΑΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ
ΤΣΟΥ ΡΕ ΓΑΤΑΚΙ ΜΑΡΙΕ

ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΙΔΑ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΕ ΒΑΖΕΛΑΚΟ Shocked
ΜΙΑ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΕΧΩ...
ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΟΝΤΡΑΡΕΙΣ ΓΑΥΡΟ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ Wink ΟΧΙ ΟΤΑΝ ΧΑΝΕΙ ΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙΣ...ΛΙΜΟ Very Happy
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΘΑ ΣΕ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΔΙΠΛΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ?
ΘΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΒΑΖΕΛΟ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ?
ΘΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΚΑΘΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΜΑΥΡΕ ΜΟΥ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Very Happy Very Happy
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙΣ ΣΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΝΙΚΗ ΜΕ ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ, ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ...
ΑΝ ΔΕ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΩ ΕΓΩ ΩΣ ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΑΚΙ...ΛΙΓΕ ΚΑΙΣΑΡΑΚΟ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ...ΧΑΧΑΧΧΧΑΧΑΧΑ Razz Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Tue Feb 24, 2009 9:51 pm

ΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΧΑΧΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΑ
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Tue Feb 24, 2009 10:22 pm

Hammer wrote:

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙΣ ΣΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΝΙΚΗ ΜΕ ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ, ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ...
ΑΝ ΔΕ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΩ ΕΓΩ ΩΣ ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΑΚΙ...

ΑΣΕ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ, ΤΑ ΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΑ.
ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟΥ 2006, ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΥΝΤΟΜΠΑΣΚΕΤ, ΕΝΑ ΤΑΓΑΡΙ Κ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ, [[ΦΙΛΑΡΑΚΙ]] ΚΙΟΛΑΣ, ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΤΑΚΤΙΚΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΠΑΡΕΑ Κ ΜΕ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ, ΜΕΛΟΣ ΑΛΛΟΥ ΣΑΪΤ Κ ΤΑΚΤΙΚΟΤΑΤΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΤΣΑΤ Κ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΕΚΕΙ, ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΙΔΕΑ ΜΕ ΣΕΝΑ ΕΙΧΕ, ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΣΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ. ΕΠΕΜΕΝΕ, ΜΕ ΖΑΛΙΣΕ ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ Κ ΒΑΛΑΜΕ ΣΕ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΠΕΛΕΞΕ.
ΠΟΙΟ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ?
ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΤΑΓΑΡΙ ΟΤΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΟΥΝΤΟΜΠΑΣΚΕΤ, ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ Ο ΜΟΝΟΣ ΙΣΩΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Η ΙΣΠΑΝΙΑ.
ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΛΛΑΔΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ, ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΑΛΑΝΕ ΣΤΑ ΚΑΛΑΘΙΑ ΟΙ ΙΣΠΑΝΟΙ Κ ΧΩΡΙΣ ΓΚΑΣΟΛ ΜΑΛΙΣΤΑ.
ΜΕΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ Ο ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΥΤΟΣ?
ΦΙΡΦΙΡΙΚΟΣ, ΟΥΤΕ ΣΕ ΚΙΝΗΤΟ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ, ΕΚΟΨΕ ΤΟ ΣΑΪΤ, ΤΟ ΤΣΑΤ, ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΙΣΩΣ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ, ΜΠΟΡΕΙ Κ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΟΥ (ΑΝ ΕΙΧΕ ΤΕΤΟΙΟ)
ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ, ΑΣΕ ΤΙΣ ΜΑΓΚΙΕΣ, ΜΗ ΣΕ ΧΑΣΟΥΜΕ Κ ΣΕΝΑ Κ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙΣ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΓΗΣ.
ΑΣΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΧΑΒΑΛΕ ΜΑΣ, ΝΑ ΒΡΙΖΟΜΑΣΤΕ, ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΧΟΝΤΡΑΙΝΕΙΣ Κ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΗΘΕΙ Κ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ.
ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΕΙΣΑΙ ΠΕΤΟΝΤΑΣ ΚΑΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΤΟΥ ΕΓΚΡΙΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥ Very Happy Very Happy Very Happy
Κ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΓΕΓΟΝΟΣ, ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΑΩ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΩΣΤΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΤΗΝ ΠΙΟ ΑΝΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ, Κ ΟΧΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ
ΟΛΑ ΣΤΗΜΕΝΑ ΦΟΥΣΤΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ = Ο.Σ.Φ.Π.

ΤΣΟΥ ΡΕ ΓΑΤΑΚΙ ΜΑΡΙΕ lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Tue Feb 24, 2009 10:26 pm

TO ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ...ΧΑΧΧΧΧΑΧΧΑΑ
ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΙΣΠΑΝΙΑ ΗΜΟΥΝ ΤΟΤΕ...ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝΕ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΡΕ ΓΜΤ... Razz
Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΣΟΥ ΕΙΠΑ...ΑΜΑ ΚΟΛΩΣΕΣ ΠΕΣ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ.... Razz Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ΠΕΣ ''ΕΙΜΑΙ ΡΟΜΠΑΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ..ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΘΑ ΤΟΝ ΚΟΝΤΡΑΡΩ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ....ΚΑΙ ΑΜΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΜΕΤΑ ΘΑ ΒΓΩ ΝΑ ΠΕΙΡΑΞΩ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΜΑΡΙΟ...''

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ lol! lol! lol!

ΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

lol! lol! lol! lol! lol!

ΥΓ
ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΩ ΑΜΑ ΧΑΣΩ...ΓΟΥΣΤΑ ΘΑΧΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΤΑ ΠΑΡΩ ΡΕ ΑΡΧΙΤΑΓΑΡΕ....ΚΛΑΙΩ ΜΙΛΑΜΕΕΕΕΕ Very Happy Very Happy Very Happy
ΧΑΧΑΧΑΧΑ
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Today at 7:55 pm

Back to top Go down

ΚΑΖΟΥΡΑ
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 12Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next