Από παίχτες για παίχτες

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

ΚΑΖΟΥΡΑ

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
AuthorMessage
seirios
Moderator

Number of posts : 502
Registration date : 2008-11-06

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Fri Feb 27, 2009 4:07 pm

KOYΦΑΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣ, ΣΑΝ ΤΑ ΣΑΛΙΓΚΑΡΙΑ ΒΓΗΚΑΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕΝΟΣ ΣΑΣ ΣΤΟ ΘΕΙΟ bounce bounce bounce

ΜΟΝΟ ΟΙ ΛΑΡΙΣΙΝΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΑΝ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥΣ , ΣΑΝ ΝΑ ΕΠΑΘΕ ΑΓΚΙΛΩΣΗ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ lol! lol! lol! lol![/quote]

ρε πως φαινονται οι αδυναμιες καποιων προς τον καμπο.......

μαζι δεν κανετε και χωρια δεν μπορειτε, αν και μεταξυ μας τολη οι καμπισιοι εχουν το δικαιωμα να πουν και κατι τις παραπανω μετα τα αποτελεσματα της τεταρτης

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Apostolis

Number of posts : 1199
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Fri Feb 27, 2009 6:13 pm

Αααααααααααα,δεν ξερω τπτ Κυριε Μητσε μας! Δεν ειδα κανενα τοπικ , ουτε καν λεξη γραμμενη. Οποτε , τα μεταξυ "σας" , ειναι για σας lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
pontiak
Moderator

Number of posts : 1835
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Fri Feb 27, 2009 6:21 pm

Α και επισης δεν ξερω μηπως θα επρεπε να τοποθετηθει ο γαυρακος του site για τη σφαγη του ΠΑΟ απο τη βιγιαρεαλ την Τεταρτη!!

Οσο για τη Λαρισα αυτο το @@@ ο παμποριδης επιτηδες το κανε να μη βγαλω 6αδα.Αλλα ειναι πολυ πιθανο να τον δω στο ερασιτεχνικο Εθνικος Νεου Αγιονεριου-Ατρομητος Παλιου Αγιονεριου, θα τον ... τον μπουλη
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

Number of posts : 2255
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Fri Feb 27, 2009 6:22 pm

filologos wrote:
KAISARAS wrote:

ΛΟΓΙΚΑ ΠΕΡΑΣΜΕΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΒΡΕΜΗ Κ ΣΙΤΥ. ΤΑ ΑΛΛΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΝΟΙΧΤΑ.
ΕΙΔΩΜΕΝ.

Καλα θεωρεις περασμενη την Βερντερ που θα αντιμετωπισει την ομαδα που απεκλεισε το πρωτο φαβορι για την κατακτηση του φετινου Uefa???

ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΠΑΙΔΙΑ ΛΙΓΗ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Suspect Suspect Suspect .
ΟΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ, ΑΛΛΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ Κ ΑΦΕΛΕΙΣ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΛΑΜΠΟΥΡΙΑ.
ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟ ΜΑΡΙΟ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΠΑΙΞΕ Κ ΤΑ ΣΩΒΡΑΚΑ ΤΟΥ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΣΚΟΡ
2-4 Κ ΤΟΝ ΜΠΟΥΖΟΥΡΙΑΣΑΝ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΣΤΑ ΚΡΑΤΗΤΗΡΙΑ, ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΔΕΙΞΙΑΣ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΧΑΣΕ ΟΛΑ.

ΤΟΛΗ, ΕΠΕΙΔΗ ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΣΕΞ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ, ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΗ ΤΑΙΝΙΑ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΕ Ο ΣΚΑΪ ΣΤΙΣ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΙ, Κ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟΝ ΛΕΚΙΑΣΑ, ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΩΡΑΙΟΥΣ 2ΘΕΣΙΟΥΣ - 3ΘΕΣΙΟΥΣ ΚΑΝΑΠΕΔΕΣ?

ΤΣΟΥ ΡΕ ΓΑΤΑΚΙ ΜΑΡΙΕ lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
Apostolis

Number of posts : 1199
Τόπος : Θεσσαλονικη

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Fri Feb 27, 2009 6:59 pm

[b]Καναπεδες δεν ξερω, καργιολες μονο ξερω που πουλανε lol!

Back to top Go down
View user profile
seirios
Moderator

Number of posts : 502

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Fri Feb 27, 2009 7:19 pm

ΡΕ ΓΜΤ ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΕΤΣΙ......
ΛΟΙΠΟΝ.....

"ΖΗΤΗΤΕ ΣΥΝΑΙΤΕΡΟΣ (ΧΩΡΙΣ ΚΕΦΑΛΑΙΟ) ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΠΟΧΡΩΣΗΣ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΙΣΗ(ΑΝ ΚΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΦΕΡΑΝΕ ΤΑ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΛΛΟ ΧΡΩΜΑ)ΓΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ ΤΟΥ ΣΕΒΑΣΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΧΑΜΜΕΡ ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΕΙΛΤΕ MAIL ΣΥΝΟΔΕΥΟΜΕΝΟ ΜΕ ΤΟ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΤΟ seirios@betminds.eu"

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Fri Feb 27, 2009 7:47 pm

ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ Η ΠΟΛΥΜΕΤΟΧΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΣΙΝΗΣ ΑΠΟΧΡΩΣΗΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗ.
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΔΙΑΛΟΓΟΥ, ΑΣ ΓΙΝΕΙ ΕΤΣΙ.
ΑΛΛΩΣΤΕ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ, ΜΙΑ ΖΩΗ ΗΤΑΝ ΣΤΕΙΡΟΣ ΑΠΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ) kokkinh kokkinh kokkinh . ΑΣ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ, ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΙΝΗΣΗ.

Κ ΠΟΥ ΣΑΙ ΜΑΡΙΕ, ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ NICKNAME ΤΟΥ ΤΖΙΜ Κ ΖΗΤΑΣ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ. ΠΑΛΙΟ ΤΟ ΚΟΛΠΟ kafes kafes kafes . ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΝΤΡΙΚΙΟ ΝΑ ΠΕΙΣ, ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΡΟΜΠΑ ΚΑΤ΄ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ, ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΪΤ, ΑΛΛΑΖΩ ΧΩΡΑ Κ ΓΙΝΟΜΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ ΣΤΗ ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ.

Back to top Go down
View user profile
Hammer

Number of posts : 3457
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Fri Feb 27, 2009 10:48 pm

ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ... Shocked
ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ... Very Happy
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΝΙΩΘΩ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ... Embarassed
ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΑΡΚΕΙ...
ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΠΑΔΟΙ ΤΙΠΟΤΕΝΙΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΑΠΛΑ ΘΕΟ... Very Happy
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΜΟΥ...ΟΧΙΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΛΥΠΕΣ... Wink Wink
ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΑΠΛΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΛ ΟΜΩΣ,,,ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ... Very Happy
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ...ΝΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΕΤΣΙ ΤΙΠΟΤΕΝΙΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΥΣ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΑΙ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΜΕ ΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΤΥΧΙΑ..ΧΑΧΑ Very Happy
ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΤΕ ΧΡΟΝΟΙΛΟΓΕΙΤΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΑΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ ΚΥΡΙΟΙ?
ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ...ΑΡΕΙΑΝΟΙ ΚΑΙ ΑΕΚΤΣΗΔΕΣ ΠΟΥ ΞΕΣΑΛΩΣΑΤΕ... Very Happy

ΒΡΕ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ ΡΟΜΠΕΣ ΠΟΥ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΜΕ ΞΕΝΕΣ ΝΙΚΕΣ..,ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΝΑΠΟΥΜΕ..... Very Happy

ΥΓ
ΔΕΝ ΕΧΩΠΟΛΥ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΕ ΝΕΤ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΑΥΡΙΟ...ΑΥΤΟ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΕΙ ΣΟΒΑΡΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ...ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΧΑΣΕ Ο ΟΣΦΠ ΠΟΨΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΧΑΡΕΙΤΕ ΠΑΛΙ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Α,ΡΕ ΤΙΠΟΤΕΝΙΟΙ... lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
pontiak
Moderator

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Sat Feb 28, 2009 1:44 am

Απλα ενα μικρο σχολιο για την αρχη του κειμενου του μικρου γαυρακου.

Αυτο το διαστημα,ολοι ασχολουνται με την πετρουλα,που απλα ειναι μια π@@@α.Για τον ιδιο λογο ασχολουνται με την ομαδα σου .Ειναι ακριβως το ιδιο,απλα εχει εξαπλωθει και παρεχει υπηρεσιες κυριως στο εξωτερικο.

Ειμαι ο Γκομις και μολις τελειωσα...
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Mon Mar 02, 2009 10:16 pm

ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΔΕΝ ΓΚΕΛΑΡΕ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΠΟΥΘΕΝΑ Ε?ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΔΕΙΑΣΕ ΑΥΤΗ Η ΓΩΝΙΤΣΑ ΕΔΩ ΡΕ ΓΜΤ... lol!
ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΟΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΔΥΟ ΦΙΕΣΤΕΣ ΦΕΤΟΣ ΣΤΑ ''ΚΑΛΑ'' ΑΘΛΗΜΑΤΑ'' Very Happy
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ ΜΕ ΚΟΝΤΡΑ ΣΦΥΡΙΓΜΑΤΑΚΙΑ...ΤΑ ΣΠΟΡΙΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ...ΝΙΚΗΣΑ.
ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΟΥ ΟΤΙ ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΝΕΙΣ...ΔΕ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟ ΦΕΤΟΣ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ...ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΗΣ ΘΡΥΛΑΡΑΣ...ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΧΩΣΕΙ ΚΑΝΑ ΦΡΑΓΚΟ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΗ ΜΕ ΖΑΛΙΖΕΤΕ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΕΣ ΚΛΠ...ΑΙΝΤΕ ΓΑΤΑΚΙΑ... lol!
ΒΡΕ ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΣΣΣΣΣΣΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes
lol! lol! lol!

ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ bye
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Mon Mar 02, 2009 10:54 pm

Hammer wrote:

ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ ΜΕ ΚΟΝΤΡΑ ΣΦΥΡΙΓΜΑΤΑΚΙΑ...ΤΑ ΣΠΟΡΙΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ...ΝΙΚΗΣΑ.
ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΟΥ ΟΤΙ ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΝΕΙΣ....ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΧΩΣΕΙ ΚΑΝΑ ΦΡΑΓΚΟ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΗ ΜΕ ΖΑΛΙΖΕΤΕ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΕΣ ΚΛΠ...

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ (ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΝΩ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ) ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ.
ΜΑΣ ΛΕΣ ΝΑ ΜΗ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΡΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕ, ΡΕ ΤΡΑΓΙΚΕ, ΡΕ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕ, ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΡΧΕΣΑΙ Κ ΜΑΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΕ ΑΔΙΚΗΣΑΝΕ.
ΧΑΧΑΧΑΧΑ, Ε ΡΕ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΣΙΧΑΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΑΠΛΑ Κ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ, Κ Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΦΑΝΕΙΤΕ ΚΑΠΩΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΟΠΑΔΟΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΙΣ ΚΟΥΠΕΣ.
ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΚΟ, ΣΤΟ ΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ. ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ, ΑΝΩΤΕΡΟΣ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ, ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ Κ ΣΥ Κ ΟΙ ΟΜΟΙΟΙ ΣΟΥ ΑΠΛΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ, ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ Κ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΥΕΣΤΕ, ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ Κ ΜΟΝΟ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΚΟΥΠΕΣ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ, ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΥ ΓΚΑΓΚΑ, ΤΟΥ ΚΟΚΑΛΙΑΡΗ, ΤΟΥ ΨΥΧΩ Κ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΠΕΡΙΕΡΓΩΝ.
ΕΝΑ Κ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑΤΕ, (Κ ΑΥΤΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΕΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑΚΗ), Κ ΘΑ ΤΟ ΛΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΕΤΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟ, ΟΤΙ ΣΑΣ ΤΟ ΣΤΕΡΗΣΕ Ο ΔΟΥΡΟΣ.
ΤΣΟΥ ΡΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΑ ΓΑΤΑΚΙΑ.
Κ ΠΟΥ ΣΑΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ, ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ Ο,ΤΙ ΜΛΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΜΟΖΕΙ Κ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΕΙΡΟΣ ΑΠΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ.
ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΙΝΩΣ afro afro , Κ ΣΥ Κ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Η ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΣΟΥ.

Υ.Γ. ΣΗΜΕΡΑ, 2 ΜΑΡΤΙΟΥ ΤΟΥ 2009, ΣΟΥ ΛΕΩ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΑ Κ ΞΕΚΑΘΑΡΑ, Κ ΠΑΡΑ ΤΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ΕΔΡΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ (ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΩ Κ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ, ΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ), ΟΤΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ Basketball Basketball .
ΠΑΛΙ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ΘΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ.
Κ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ?
ΒΑΛΕ ΕΝΑ ΡΙΠΛΕΥ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΤΟΥ ΧΘΕΣΙΝΟΥ ΜΑΤΣ, ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΚΟΚΚΙΝΑ, ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΦΕΤΙΑ.
ΧΕΣΜΕΝΤΕΝ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕ ΤΟ ΜΑΤΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ, ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟΝ ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ, ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ, Κ ΤΟΝ ΜΠΟΥΡΟΥΣΗ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ, ΨΥΧΑΡΑ Κ ΔΕ ΜΑΣΑΕΙ (ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚΑΡΑ).
ΔΕΣ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΒΟΛΕΣ ΠΟΥ ΕΚΤΕΛΕΙ Ο ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΛΕΠΤΟ (ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΤΟΝ ΠΑΩ ΠΟΛΥ ΩΣ ΠΑΙΧΤΗ), ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΧΕΣΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ.
Κ ΔΕΣ ΕΠΙΣΗΣ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΧΑΝΕΙ ΤΟ ΣΟΥΤ Ο ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ Κ ΛΗΓΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΓΑΤΑΚΙ, Κ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΕΝΟΥΣ Κ ΟΧΙ ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ, ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ, ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ Κ ΤΗ ΡΙΧΝΕΙ ΕΝΑ ΤΡΕΛΟ ΚΛΩΤΣΟ Κ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΤΙ ΓΑΛΛΙΚΑ, ΣΗΜΑΔΙ ΤΗΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗΣ ΠΙΕΣΗΣ Κ ΕΝΤΑΣΗΣ ΠΟΥ ΕΝΙΩΘΕ Κ ΑΥΤΟΣ Κ ΟΛΗ Η ΟΜΑΔΑ, ΠΛΗΝ ΤΩΝ 2 ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ.
ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Κ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΠΙΣΗΣ ΕΚΤΙΜΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ.
ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΤΕΛΙΚΩΝ, Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗ, ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΤΑΠΙΕΙ.
ΕΔΩ ΘΑ ΜΑΣΤΕ Κ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ, Κ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΛΕΩ, ΘΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΣΠΟΡΙΑ, ΓΙΑ ΣΤΡΑΓΑΛΙΑ Κ ΦΥΣΤΙΚΙΑ ΑΙΓΙΝΗΣ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΚΟ
3-1 ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ.
Κ ΤΩΡΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ, ΤΕΡΜΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΚΟ, ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ.

Υ.Γ. ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ Κ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ ΑΓΑΠΗ Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
View user profile
pontiak
Moderator

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Tue Mar 03, 2009 12:35 pm

Το μπασκετ ξεχασε το γαυρακο,εκει δε μετρας.Και ειναι πολυ ενδιαφερον πως ενω ο ΠΑΟ επι πολλα χρονια παιρνει την κουπα στο μπασκετ,κανεις δε διαμαρτυρεται και κανεις δεν εχει μισησει τους βαζελους,ισα ισα που ολοι ανεξαρτητως τους θαυμαζουν και χαιρονται τα παιχνιδια τους.Κι αυτο γιατι παιζει και εξω καλα,τους βλεπεις και τους χαιρεσαι.Την ομαδουλα σου δεν μπορεις να τη δεις και δεν ξερω αν ακομα συνεχιζεις να νομιζεις οτι εχεις καλη ομαδα οπως ελεγες στην 5αρα επι της μισης μπενφικα.

Εμαθα οτι την αλλη Κυριακη στην Τουμπα δε θα παιξουν ο Γκαλετι και ο Ντιογο.Θελω να ξαναδω τον αγγλο σουπερ σταρ σου να βγαζει φωτογραφιες τον λαο του ΠΑΟΚ και να τρεχει ο φαλακρος να τον μαζεψει οπως στο κυπελλο.Και μια ερωτηση στον φιλο μου τον Καισαρα.Αλεξη αν βγαλεις τους βαθμους που δεν αξιζε να παρει ο γαυρακος απο τον Αρη και τον Βουλη η διαφορα απο τον ΠΑΟΚ ποση θα ηταν???
Ποση???
Και μετα πως θα εδινε βαθμους ο θειος στον φιλο του τον Κομπωτη?

Ουστ ρε σιχαμενοι
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Tue Mar 03, 2009 2:42 pm

ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΟΙΧΤΕΙΤΕ ΛΙΓΟ...ΧΑΧΑΧΧΑΑ
ΡΕ ΣΑΝ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΛΕΩ ΕΓΩ? Very Happy
ΚΑΙΣΑΡΑΚΟ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΧΕΣΜΕΝΟΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΕΝΤΙΛΕΓΩ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ, ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΔΕ ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΝΙΚΕΣ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΤΟ ΜΕΤΑΛΟ.ΑΝ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΜΑΛΟΝ ΤΟ ΜΕΝΟΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΤΥΦΛΩΣΕΙ... Wink
ΕΣΥ ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ ΡΕ ΦΙΛΕ...ΣΙΓΑ ΚΟΨΕ ΚΑΤΙ...ΧΑΧΑ Very Happy
ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΙ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΕΙΣ ΡΕ ΧΡΗΣΤΟ, ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ...ΔΕ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ...ΕΝΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΑΔΙΚΟΥΜΑΙ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ..ΕΣΥ ΠΕΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ...ΑΚΟΥΣΤΗΚΕΣ... Very Happy
ΔΕ ΛΕΩ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ..Ο ΠΑΟ ΕΧΕΙ..ΑΛΛΑ ΑΛΛΟ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΟ Η ΕΥΝΟΙΑ...ΑΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙΣ... Wink
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΤΑΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΣΤΟ ΜΑΠΣΚΕΤ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΙΔΑΝΙΚΑ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ...ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΤΕ Η ΣΑΣ ΞΕΦΕΥΓΟΥΝΕ?
ΡΕ ΑΝΤΕ ΚΑΝΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΧΑΡΗ ΤΩΡΑ...ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ... lol!
ΚΑΙ ΦΥΑΙΚΑ ΤΟΝ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΩ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΔΙΑΦΟΡΟ...ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΩ ΔΥΝΑΤΟΣ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΜΑΓΚΕΣ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ...ΕΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΞΕΝΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΤΥΧΙΕΣ...ΚΙΑ ΝΑ ΚΕΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑ ΠΑΝΤΩΝ ΚΡΙΤΕΣ... Very Happy
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ... lol!
Back to top Go down
View user profile
pontiak
Moderator

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Tue Mar 03, 2009 4:34 pm

Ειδες που το λες κι εσυ.Ο ΠΑΟ ειχε καλυτερη ομαδα ολα αυτα τα χρονια και το παραδεχεσαι κι εσυ. Ο ΟΣΦΠ απ'ολα αυτα τα χρονια τα 10 που παιρνει την κουπα αντε μια δυο φορες να ειχε καλυτερη ομαδα.Και αυτο βγαινει ακομα και απο τα βραβεια των δημοσιογραφων που ενα σωρο φορες εχουν βγαλει καλυτερη ομαδα τον ΠΑΟ η την ΑΕΚ αλλα παντα εσυ παιρνεις την κουπα.Αν εχεις μια στοιχειδη αξιοπρεπεια πρεπει να αναγνωρισεις οτι παραπανω απο τα μισα πρωταθληγματα τα πηρες με πολυυυ σπρωξιμο.Ακομα και φετος που κι εγω λεω οτι θα το παρεις δικαια με την εννοια οτι εισαι ο λιγοτερο κακος εχεις κανει τον τελευταιο μηνα δυο σφγες ολκης. Και δε μιλαω σε συγκριση με εμενα, η ΑΕΚ,η για να ειμαι σωστος ο Μπαγεβιτς,ευνοηθηκε πολυ φετος και θα επρεπε να ειναι πιο χαμηλα.Αλλα κι εσυ αυτη τη στιγμη θα επρεπε να εχεις το πολυ 5 βαθμους διαφορα απο τον δευτερο και τουλαχιστον να εχει ενα ενδιαφερον το πρωταθλημα.Τωρα μπορεις ευκολα να δωσεις βαθμους στο αδερφο σου σωματειο,τοτε θα ησουν σφιχτος.
Οσο για το αν φταιει για ολα ο Ολυμπιακος.Μπορει να μη φταιει αλλα εχει ενα τεραστιο μεριδιο ευθυνης για την καταντια του ελληνικου ποδοσφαιρου.Και εξηγουμαι.Η ομαδα σου στο βωμο του να βγαινει πρωτη καθε χρονο δεν εχει αφησει να εξεληχθουν αλλες ομαδες αναμεσα στις οποιες και η δικη μου.Μπορω να σου πω τουλαχιστον δυο πρωταθληματα που μου εκλεψες και τυα οποια θα ηταν καθοριστικα για μενα κυριως απο οικονομικης αποψης.Και το θεμα ξες ποιο ειναι.Οτι τα λεφτα δεν τα παιρνει η ομαδα,τα παιρνει ο Κοκκαλης και τα βαζεις στην τσεπη του.Γιατι αν τα λεφτα ολων αυτων των ετων τα ειχε επενδυσει θα ειχε κανει και ομαδα που θα ηταν ανταγωνιστικη στην ευρωπη και δε θα εχανε απο την σεντ ετιεν και θα ετρωγε 7 απο τα δευτερα της γιουβε και και και...
Ετσι καπως εχει φτασει το ελληνικο ποδοσφαιρο εκει που εφτασε.Φυσικα και δεν ευθυνεται μονο ο κοκκαλης γι αυτο.αλλα εχει μεγαλο μεριδιο κι εσυ αν θες πες το αντιθετο.Απλα για μενα θα εισαι ενα μη σκεπτομενο ατομο και ενα ακομη προβατο στο σταβλο του θειου.
Και ξαναλεω δεν ειναι ο μονος που φταιει,φταιω κι εγω που ανεχτηκα καθε μαλακα που ηθελε να βγαλει κερδος με το ονομα της αεκ,φταιει και ο βαζελος που ανεχτηκε καθε αμπαλο να το παιζει προεδρος,φταινε παρα πολλοι ακομα,αλλα για μενα αυτο ειναι ισως το σημαντικοτερο.,,
Αντιλαμβανομαι το οτι θες να υπερασπιστεις την ομαδα σου αλλα μη τον παρακανεις.Δεν ξερω αν σου αρεσει που επι τοσα χρονια παιρνεις πρωταθληματα και ολοι στην ευρωπη εχουν σε μεγαλυτερη υποληψη τον παναθηναικο.δεν ξερω αν σ'αρεσει να λεει ο φεργκιουσον πως ειτε με τη ρεαλ παιζεις ειτε με τον ολυμπιακο πρεπει να προσεχεις,εκτος κι αν θεωρεις οτι δε σε μειωσε αυτη η δηλωση.
και ξερεις ποια ειναι η μαλακια, ο κοκκαλης καθε χρονο σας πουλαει εναν παπα κι εσες τον τρωτε.Διωχνει και παιρνει προπονητες δηθεν για την ευρωπη κι εσεις πατε καθε χρονο και χειροτερα.
Εκθιαζουν στις εφημεριδες σας παικτες κι εσεις αμεσως συμφωνειτε λες και δεν εχετε ματια να δειτε.Συζητας μ'εμενα και τον Αλεξ και δε βγηκες ουτε μια φορα να πεις ρε μαλακα κοκκαλη,τοσα λεφτα πηρες και μ'εχεις με ενα φορ???
Εχεις παρει τοσα λεφτα και παιζω με δεξι μπακ τον τασο παντο και αριστερο τον ντομι.Παιζεις ολη τη χρονια με 12-13 παικτες και ουτε που σε νοιαζει επειδη παιρνεις το ελληνικο πρωταθλημα?
Μα δεν ειναι υγιεις ποδοσφαιρικα τροπος σκεψης αυτος ρε φιλε.

Και κατι τελευταιο.Ακομη και στο μπασκετ που οντως ειμαι ανυπαρκτος σου χω παρει τιτλο δινοντας σου δυο νικες αβαντζο.Εκτοτε νομιζω,δεν ειμαι σιγουρος,δεν εχεις παρει πρωταθλημα
Back to top Go down
View user profile
pontiak
Moderator

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Tue Mar 03, 2009 4:36 pm

Αλεξ αφιερωμενο

Εγώ να δεχθώ ότι ο Λέτο είναι παλιόπαιδο. Φασαρίας κι ό,τι άλλο θέλετε. Αλλά έχω και μία απορία: Ο Ολυμπιακός τον Λέτο τον πήρε δανεικό από τη Λίβερπουλ, για ποιο λόγο;

Για να μην παίζει στο ντέρμπι των ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό, μέσα στο Καραϊσκάκη;

Για να μην παίζει στον πρώτο αγώνα της φάσης των 32 του Κυπέλλου ΟΥΕΦΑ με τη Σεντ Ετιέν, μέσα στο Καραϊσκάκη;

Για να μπαίνει αλλαγή 20 λεπτά στον πρώτο αγώνα των προκριματικών του Τσάμπιονς Λιγκ με την Ανόρθωση στην Κύπρο;

Για να μπαίνει αλλαγή στην Τουρκία με τη Γαλατασαράϊ για τη φάση των ομίλων του ΟΥΕΦΑ;

Για να μην παίζει ούτε λεπτό στον αγώνα με την Μέταλιστ στην Ουκρανία;

Για να μπαίνει αλλαγή με την Μπενφίκα στο Φάληρο, με το σκορ ήδη 5-1;

Για να μπαίνει αλλαγή και με τη Χέρτα στο Καραϊσκάκη, όταν πλέον έχει ανοίξει το σκορ;

Για να μπαίνει αλλαγή 15 λεπτά στο ντέρμπι κορυφής (τότε τους δύο αντιπάλους χώριζε πολύ μικρότερη βαθμολογική διαφορά από τη σημερινή) με τον ΠΑΟΚ στο Φάληρο;

Για να γίνεται αλλαγή στο ημίχρονο του ντέρμπι με την ΑΕΚ στο Φάληρο (άσχετα αν ο αντικαταστάτης του Τζόρτζεβιτς έκρινε το ματς με την ασίστ στον Κοβάσεβιτς για το 1-0);

Για να μπαίνει στο 80 του εκτός έδρας αγώνα με τη Λάρισα;

Υπάρχει κάποιος να μου δώσει μία απάντηση με έστω μίνιμουμ βαθμό σοβαρότητας;

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
παρτα
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Tue Mar 03, 2009 5:23 pm

ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ. ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ Η ΙΔΙΑ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΠΙΠΙΛΑΤΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΛΙΩΝΕΙ...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΚΡΗ. Wink
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΟ...ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ...ΕΤΣΙ ΘΑΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΠΟΤΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΩΣΤΗ ΓΩΝΙΑ...ΤΗΝ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗ...ΤΟΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΞΥΠΝΟ ΠΑΙΔΙ... Wink Wink Wink Wink Wink Wink
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
pontiak
Moderator

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Tue Mar 03, 2009 5:47 pm

Γιατι να μην τον παρακολουθησω.Βλεπω ποσο χαμηλου επιπεδουθ ανθρωποι ειναι τα γαυρακια και δεν πληρωνω και τιποτα.Εσυ να φανταστω δινεις και λεφτα για να παρεις τις εφημεριδες του προεδρου σου για να διαβαζεις και να χαιρεσαι.Βρε τσουουουουου lol! lol!

Οταν μαθεις μπαλα ελα να ξαναμιλησουμε γαυρακο

Αλεξ αναλαβε εσυ που τον ξερεις και καλυτερα γιατι εμενα μ'ανεβαινει και η πιεση
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Tue Mar 03, 2009 6:30 pm

Hammer wrote:

ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΟΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΔΥΟ ΦΙΕΣΤΕΣ ΦΕΤΟΣ ΣΤΑ ''ΚΑΛΑ'' ΑΘΛΗΜΑΤΑ'' Very Happy

ΠΡΩΤΑ ΕΓΡΑΨΕΣ ΑΥΤΟ
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Tue Mar 03, 2009 6:46 pm

Hammer wrote:

ΕΓΩ ΠΟΥ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΑΔΙΚΟΥΜΑΙ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ..
ΔΕ ΛΕΩ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ..Ο ΠΑΟ ΕΧΕΙ..ΑΛΛΑ ΑΛΛΟ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΟ Η ΕΥΝΟΙΑ...ΑΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙΣ... Wink
ΚΑΙ ΦΥΑΙΚΑ ΤΟΝ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΩ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΔΙΑΦΟΡΟ...ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΩ ΔΥΝΑΤΟΣ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΜΑΓΚΕΣ...

ΑΥΤΟ ΕΓΡΑΨΕΣ ΣΗΜΕΡΑ. ΣΑΝ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΘΗΚΕΣ ΛΙΓΟ Η ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ? ΤΕΛΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟ ΑΝ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙΣ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ? ΕΛΑ ΡΕ, ΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΕΓΡΑΦΕΣ. ΠΑΛΙ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ ΕΛΑΧΙΣΤΕ???
ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ Κ ΟΤΙ ΤΣΑΜΠΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΛΑ Κ ΜΟΝΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΠΡΟΒΑΔΙΣΜΑ ΣΤΑ ΠΛΕΪ ΟΦ?
ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ Κ ΕΧΕΙΣ 2 ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΜΑΤΣ ΜΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟ Κ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ. ΕΣΥ ΠΕΣ ΟΤΙ ΤΑ ΧΕΙΣ Κ ΤΑ 2 ΣΙΓΟΥΡΑ.
ΕΓΩ ΔΕ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΕΙΣ Κ ΤΑ 2, ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΟΜΩΣ ΚΙΟΛΑΣ.
ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΕΓΩ ΕΓΡΑΨΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΠΑΛΙ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Κ ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΘΑ ΧΕΙΣ ΕΣΥ ΤΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ, ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ Κ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΓΙΑ ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
3-1 ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΒΑΖΕΛΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ Κ ΚΑΝΑ ΨΙΛΟ.
ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΑΝ ΤΟ ΘΕΣ Η ΟΧΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ, ΜΕΤΑ ΚΑΝΕ ΜΑΣ Κ ΜΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ, ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ [[ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΛΛΑ.....]], ΟΠΟΤΕ Ο,ΤΙ Κ ΝΑ ΡΘΕΙ, ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΕΣ, ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΣΟΥ ΧΟΥΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙΑΣΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ.

Κ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ. ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ ΤΗΝ ΠΑΕ ΠΑΡΑΓΚΑ, ΑΠΟ ΤΟ 1996 Κ ΜΕΤΑ, ΟΤΑΝ Ο ΘΕΙΟΣ ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗ, ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ, Κ ΕΓΙΝΑΝ ΟΙ ΣΦΑΓΕΣ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ, ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΕΧΟΝΤΑΙ ΠΟΤΕ.
Κ ΠΟΥ ΣΑΙ, ΜΗ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟ ΓΑΒΡΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟ ΒΑΖΕΛΟ. ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΕΣΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.
Κ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ? ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΕΙΣΑΙ Η ΠΟΥΤΑΝΑ ΕΔΩ Κ 13 ΧΡΟΝΙΑ, ΕΝΩ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ 4 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗ ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ.
ΣΑΦΩΣ Κ ΠΑΙΡΝΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΦΥΡΙΓΜΑΤΑΚΙΑ, ΔΕ ΣΦΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΚΟ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ, ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΕΔΩ Κ 13 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΟΥΤΕ ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ.
Κ Ο ΑΡΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΙΔΗ, ΤΟΥ ΓΚΑΛΗ Κ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΟΤΕ ΤΑ ΣΦΥΡΙΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ, ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΩΣ ΔΕ ΒΓΗΚΕ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ Ο ΑΡΗΣ ΣΦΑΖΕΙ ΤΟΝ ΠΑΟΚ. ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ Ο ΑΡΗΣ ΤΟΤΕ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ, Κ ΛΕΓΑΜΕ ΟΛΟΙ Ο ΑΡΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ.
ΑΥΤΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΚΟ ΕΣΕΙΣ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΧΤΗΣΕΤΕ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΕ ΠΑΡΑΓΚΑ. ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΤΕ, ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 40 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΟΣΑ ΚΑΝΑΤΕ. Κ ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΟΥΡΚΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Κ ΜΟΝΟ.

Κ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΠΤ ΑΠΟΛΥΤΩΣ. ΕΚΤΙΜΩ Κ ΤΟΥΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥΣ, Κ ΤΟ ΓΙΑΝΝΑΚΗ, Κ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΟΥ. ΤΑ ΓΡΑΨΑ Κ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΥΦΛΟΣ.
ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗ, ΓΚΑΓΚΑ, ΣΑΒΒΑ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ, ΒΟΥΤΗΧΤΕΣ ΚΤΛ ΚΤΛ.

ΤΣΟΥ ΡΕ ΓΑΤΑΚΙ ΜΑΡΙΣ lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Tue Mar 03, 2009 6:55 pm

Κ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ, ΑΝ Κ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΟΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΟΥ Κ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ, ΟΠΩΣ Κ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ, ΑΛΛΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΤΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΨΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΓΥΜΝΙΑ ΣΟΥ.
ΜΙΛΗΣΕΣ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ. ΔΕ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΣΠΑΝΟΥΛΗ, ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΠΟΝΝΟΙΑ ΦΑΟΥΛ. ΑΣΤΟ ΑΥΤΟ.
ΑΛΛΟ ΠΕΣ ΜΟΥ. ΦΕΡΕ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΤΟ ΜΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ. ΜΠΑΙΝΕΙ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΣΑ, Κ Ο ΜΠΟΥΡΟΥΣΗΣ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥ ΤΟ ΦΩΤΣΗ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΥΤΟΣ Κ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ.
ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΝΩ.
ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΧΩΡΟ Ο ΜΠΟΥΡΟΥΣΗΣ, ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΤΟΥ ΧΕΡΙ 5ΚΑΘΑΡΑ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΦΩΤΣΗ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΜΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΜΠΑΣΙΜΟ Ο ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ?
ΕΙΝΑΙ ΦΑΟΥΛ Η ΟΧΙ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΑΦΩΣ ΟΦΕΙΛΕΙ ΝΑ ΣΦΥΡΙΞΕΙ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗ ΡΑΚΕΤΑ? ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΟΘΕΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΦΑΟΥΛ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΝΑ ΜΗ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ??

ΟΧΙ, ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΜΙΛΑΣ Κ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ, ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΠΑΝΩ.
ΕΣΥ ΠΕΣ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ, ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΑΝ Κ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ, ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΑΛΙ ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ Κ ΥΔΑΤΩΝ.

Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Tue Mar 03, 2009 7:07 pm

Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Tue Mar 03, 2009 7:08 pm

ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΙΣ ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙΑ ΣΤΙΣ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΔΩΡΟ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
KAISARAS

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Tue Mar 03, 2009 7:11 pm

KAISARAS wrote:
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΑΝ Κ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ, ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΑΛΙ ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ Κ ΥΔΑΤΩΝ.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΕΒΓΑΛΕΣ ΑΛΗΘΙΝΟ.
ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ, ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΚΟ.
ΑΝΤΕ ΠΑΝΕ ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΣΚΟΥ Κ ΕΛΑ ΠΑΛΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΝΕΕΣ ΜΛΚΙΕΣ.

Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Tue Mar 03, 2009 7:14 pm

Hammer wrote:

ΤΙΣ ΕΦΑΓΕΣ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟΣΕΣ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΟΚΑΡΑΜΕΛΕΣ ΡΕ ΘΗΡΙΟ?
ΕΜ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΛΑΡΥΓΓΑΚΙ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΕΛΑ ΚΑΝΤΕΣ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΓΥΡΑ ΑΠΤΟ ΦΙΛΟ ΤΩΡΑ..ΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΕΓΚΑΘΕΤΕ lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
Hammer

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Tue Mar 03, 2009 7:17 pm

ΜΑΚΑΡΙ ΤΟΣΗ ΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΚΑΙΣΑΡΑΚΟ.... Very Happy
ΑΛΛΗ ΤΟΣΗ ΘΑ ΗΤΑΝΕ ΤΩΡΑ...ΧΑΧΑΧΑ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ...ΓΙΑΥΤΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ -40 ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ...
ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΜΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΕ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ...ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΠΙΣΙΝΗ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΕΣ ΡΕ?ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Very Happy
lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: ΚΑΖΟΥΡΑ   Today at 1:37 pm

Back to top Go down

ΚΑΖΟΥΡΑ
View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 12Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next