Από παίχτες για παίχτες

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
seirios
Moderator

Number of posts : 502
Registration date : 2008-11-06

PostSubject: ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ   Wed Dec 03, 2008 5:17 pm

ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΦΙΛΟΥΣ ΡΕΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΚΟΠΡΙΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΛΑΒΑ ΜΕ.....................................................................................................
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΘΕΣΗ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΟΤΙ ΤΟ ΣΑΙΤ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΟ.......
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ http://www.betminds.eu/ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΘΑ ΛΑΒΟΥΝ ΜΕΗΛ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗΣ.....
ΣΤΑ ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΕ ΣΕ ΑΦΘΟΝΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΡΑΣΑΚΙ ΚΑΙ ΡΑΚΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ- ΜΠΑΡΜΠΟΥΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ........
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΧΕΤΙΚΟΥΣ ΜΕΖΕΔΕΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ Ο ΧΑΜΕΡ .......(ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΛΗΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ )
Ο ΕΡΝΕΣΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΟΡΧΗΣΤΡΑ ,ΚΑΙ Ο ΤΖΟΝΑΘΑΝ -ΓΙΑΝΗΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΛΥΚΑΝΕΙ ΕΝΩ Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΣΑΙΤ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΡΕΞΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ -Ο ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ-ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΑΜΕΙΟ.......
ΟΑΓΝΩΣΤΟΣ ΗΡΩΑΣ MΑΚΗΣ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΡΕΠΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΗ ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΤΡΕΞΙΜΟ,ΕΞΑΛΟΥ Η ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ -f1 -ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ......

ΑΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΥΓΧΩΡΗΣΤΕ ΜΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ ΜΟΥ........
ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
Back to top Go down
View user profile
Hammer

Number of posts : 3457
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..

PostSubject: Re: ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ   Wed Dec 03, 2008 7:59 pm

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΕΤΟΙΜΟΣ ΠΑΙΔΙΑ....ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΜΕΖΕΣ...ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ ΚΑΙ ΚΡΕΑΤΙΚΑ...ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ...
lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
filologos
Admin

Number of posts : 996
Τόπος : Θεσσαλονικη

PostSubject: Re: ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ   Wed Dec 03, 2008 9:29 pm

Άντε μάγκες να τα λέμε από εκεί τώρα... Η κανονική λειτουργία του site (στήλες κτλ κτλ) ξεκινάει από το Σαββάτο 06/12
Back to top Go down
View user profile http://www.betminds.eu
Ernesto

Number of posts : 2463

PostSubject: ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ   Thu Dec 04, 2008 7:48 pm

Άντε και καλή αρχή να έχουμε...Με υπομονή, επομονή και καλή διάθεση πάνω από όλα για να κρατήσουμε μια καλή παρέα...Ραντεβού λοιπόν στο site του betminds...
Back to top Go down
View user profile
filologos
Admin

Number of posts : 996
Τόπος : Θεσσαλονικη

PostSubject: Re: ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ   Wed Dec 10, 2008 2:16 pm

Παρακαλούνται τα μελη του Betminds Forum να κάνουν εγγραφη και στο site (www.betminds.eu) γιατι οι κωδικοι που εχουν εδω δεν υσχιουν στην αρχικη σελιδα του site.
Back to top Go down
View user profile http://www.betminds.eu
Sponsored content

PostSubject: Re: ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ   Today at 2:07 am

Back to top Go down

ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1